[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. З 24.11.2021 по 26.11.2021, з 08.12.2021 по 10.12.2021 змінюється графік руху п/п № 6441 Сватове-Попасна: Сватове 04.57 Кабанне 05.29-05.30 Кремiнне 06.05-06.06 Рубiжне 06.28-06.30(-4) Насвiтевич 06.53(+2)-06.55(+2) Лисичанськ 07.04(+2)-07.05(+2) Переїзна 07.11(+2)-07.12(+2) Лоскутiвка 07.45(+1)-07.46(+1) Венгерiвка 08.13-08.14 Комишуваха 08.24-08.25 Попасна-2 08.34-08.35 Попасна 08.41
    Дісно з: 2021-11-23 до: 2021-12-10 / Потяг: #6441
  2. В добу 30 листопада 2021 року, 02, 03, 06 грудня 2021 року змінюється графік руху поїздів. - № 6441 сполученням Сватове-Попасна – відправлення зі ст. Сватове -45 хв (04.12), ст. Кабанне -45 хв (04.44-04.45), ст. Кремiнне -45хв (05.20-05.21) Рубiжне -45 хв (05.43-05.49), ст. Насвiтевич -45 хв (06.06-06.08), ст. Лисичанськ -45 хв (06.17-06.18), ст. Переїзна -45 хв (06.24-06.25), ст. Лоскутiвка -45 хв (06.59-07.00), ст. Венгерiвка -45 хв (07.28-07.29), ст. Комишуваха -45 хв (07.39-07.40), ст. Попасна-2 -45 хв (07.49-07.50), ст. Попасна -45 хв (07.56).
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-06 / Потяг: #6441
Сватове – Попасна З усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах
з 22 серпня 2021 по 11 грудня 2021
6441
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Сватове 04:57 Луганська область » Сватове 0 0
2  Кабаннє 05:2905:30 1 Україна » Луганська область 21 21
3  Кремінне 06:0506:06 1 Україна » Луганська область 21 42
4  Рубіжне 06:2806:34 6 Україна » Луганська область 12 54
5  Насвітевич 06:5106:53 2 Україна » Луганська область 8 62
6  Лисичанськ 07:0207:03 1 Україна » Луганська область 5 67
7  Переїздна 07:0907:10 1 Україна » Луганська область 3 70
8  Лоскутівка 07:4407:45 1 Україна » Луганська область 16 86
9  Венгерівка 08:1308:14 1 Україна » Луганська область 9 95
10  Комишуваха 08:2408:25 1 Україна » Луганська область 5 100
11  Попасна-2 08:3408:35 1 Україна » Луганська область 7 107
12  Попасна 08:41 Луганська область » Попасна 2 109

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111