[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. 26.10. - 14.11., 16.11., 18.11 відмінити.

    Дісно з: 2021-10-20 до: 2021-11-18 / Потяг: #6536 #6042
  2. 26.10.2021 - 14.11.2021, 16.11.2021, 18.11.2021
    відмінити .

    Дісно з: 2021-10-22 до: 2021-11-18 / Потяг: #6042 #6535 #6011 #6538 #6411 #6012 #6536
Кривий Ріг-Гол. – Дніпро-Гол. 
з 9 серпня 2021 по 11 грудня 2021
6042
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Кривий Ріг-Гол. 17:30 Дніпропетровська область » Кривий Ріг 0 0
2  з.п. 93 км 17:3817:39 1 Дніпропетровська область » Кривий Ріг 4 4
3  з.п. 91 км 17:4217:43 1 Дніпропетровська область » Кривий Ріг 2 6
4  Кривий Ріг-Сорт. 17:4617:48 2 Дніпропетровська область » Кривий Ріг 2 8
5  з.п. 86 км 17:5517:56 1 Україна » Дніпропетровська область 2 10
6  Пічугіне 18:0218:03 1 Україна » Дніпропетровська область 6 16
7  з.п. 79 км 18:0718:08 1 Україна » Дніпропетровська область 2 18
8  з.п. 77 км 18:1118:12 1 Україна » Дніпропетровська область 2 20
9  Приворот 18:1718:18 1 Україна » Дніпропетровська область 3 23
10  Девладове 18:2618:27 1 Україна » Дніпропетровська область 9 32
11  з.п. Спокій 18:3518:36 1 Україна » Дніпропетровська область 6 38
12  Потоцьке 18:4518:49 4 Україна » Дніпропетровська область 6 44
13  з.п. Благословіння 18:5518:56 1 Україна » Дніпропетровська область 6 50
14  Милорадівка 19:0119:02 1 Україна » Дніпропетровська область 4 54
15  з.п. Сорокопанівка 19:1019:11 1 Україна » Дніпропетровська область 6 60
16  Кудашівка 19:1919:20 1 Україна » Дніпропетровська область 5 65
17  Божедарівка 19:3019:31 1 Україна » Дніпропетровська область 12 77
18  Адамівське 19:3819:39 1 Україна » Дніпропетровська область 7 84
19  Полівський 19:4619:47 1 Україна » Дніпропетровська область 7 91
20  Верхівцеве 19:5620:01 5 Дніпропетровська область » Верхівцеве 6 97
21  з.п. 119 км (Верхівцеве) 20:0320:04 1 Україна » Дніпропетровська область 2 99
22  з.п. 125 км 20:0820:09 1 Україна » Дніпропетровська область 5 104
23  з.п. 128 км 20:1220:13 1 Україна » Дніпропетровська область 3 107
24  Верхньодніпровськ 20:1920:20 1 Україна » Дніпропетровська область 5 112
25  з.п. 139 км 20:2620:27 1 Україна » Дніпропетровська область 6 118
26  Воскобійня 20:3020:31 1 Дніпропетровська область » Кам'янське 2 120
27  з.п. 149 км 20:3820:39 1 Україна » Дніпропетровська область 2 122
28  Кам'янське-Пас. 20:4320:44 1 Дніпропетровська область » Кам'янське 5 127
29  Запоріжжя-Кам’янське 20:4820:49 1 Україна » Дніпропетровська область 3 130
30  з.п. 160 км 20:5120:52 1 Україна » Дніпропетровська область 3 133
31  з.п. 164 км 20:5620:57 1 Україна » Дніпропетровська область 4 137
32  з.п. 165 км 20:5921:00 1 Україна » Дніпропетровська область 1 138
33  з.п. 169 км 21:0321:04 1 Дніпропетровська область » Дніпро 4 142
34  Сухачівка 21:0621:07 1 Дніпро » Сухачівка 2 144
35  з.п. 175 км 21:1021:11 1 Дніпропетровська область » Дніпро 4 148
36  з.п. 178 км 21:1321:14 1 Дніпропетровська область » Дніпро 3 151
37  Діївка 21:1721:18 1 Дніпропетровська область » Дніпро 3 154
38  з.п. 184 км 21:2121:22 1 Дніпропетровська область » Дніпро 4 158
39  Горяїнове 21:2521:26 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 160
40  Дніпро-Гол. 21:32 Дніпропетровська область » Дніпро 2 162

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111