[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. 12.10 №6517 до ст.Покотилівка(11.24-11.26) прослідує згідно діючого розкладу,далі Мерефа 12.00-12.02,Шурине 12.43-12.44,Біляївка 13.48- 13.49,Лозова 14.46
    Дісно з: 2021-10-07 до: 2021-11-05 / Потяг: #6517
  2. В добу 26.10.21 р. п/п №6517 слідує зі ст.Харків Пас 11.05, ст.Покотилівка 11.39-11.40, Мерефа 12.04-12.06, Шурине 12.47- 12.48, Біляївка 13.52-13.53, Лозова 14.50-14.56, далі прослідує згідно з діючим розкладом.
    Дісно з: 2021-10-19 до: 2021-10-26 / Потяг: #6517
  3. В добу 20,22.10.21 р. п/п №6517 слідує зі ст.Харків Пас 11.05, ст.Покотилівка 11.39-11.40, Мерефа 12.04-12.06, Шурине 12.47- 12.48, Біляївка 13.52-13.53, Лозова 14.56 (граф), Пост 4 км 15.06 (граф), Близнюки 15.24-15.25 (+6), Дубове 15.40 (+6).
    Дісно з: 2021-10-19 до: 2021-10-22 / Потяг: #6517
  4. В добу 21, 23 жовтня 2021 р. змінюється графік руху п/п № 6517 Харків - Дубове: Лозова 14.56 (граф), Пост 4 км 15.06 (граф), Близнюки 15.24-15.25 (+6), Дубове 15.40 (+6).
    Дісно з: 2021-10-19 до: 2021-10-23 / Потяг: #6517
Харків-Пасажирський – Дубове 
з 26 липня 2021 по 11 грудня 2021
6517
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Харків-Пасажирський 11:05 Харківська область » Харків 0 0
2  з.п. Новоселівка 11:1011:11 1 Харківська область » Харків 2 2
3  з.п. Липовий гай 11:1511:17 2 Харківська область » Харків 4 6
4  з.п. Карачівка 11:2011:21 1 Україна » Харківська область 3 9
5  Покотилівка 11:2411:25 1 Україна » Харківська область 1 10
6  з.п. Науковий 11:2811:29 1 Україна » Харківська область 3 13
7  з.п. Високий 11:3111:32 1 Україна » Харківська область 2 15
8  з.п. Зелений гай 11:3411:35 1 Україна » Харківська область 2 17
9  з.п. Південний 11:3711:38 1 Україна » Харківська область 1 18
10  з.п. Комарівка 11:4011:41 1 Україна » Харківська область 1 19
11  з.п. Артемівка 11:4411:45 1 Україна » Харківська область 4 23
12  Мерефа 11:4911:51 2 Харківська область » Мерефа 2 25
13  з.п. Міст 11:5611:57 1 Україна » Харківська область 3 28
14  з.п. Селекційна 12:0012:01 1 Україна » Харківська область 3 31
15  з.п. Єзерська 12:0612:07 1 Україна » Харківська область 6 37
16  з.п. Липкуватівка 12:1012:11 1 Україна » Харківська область 2 39
17  Бірки 12:1712:18 1 Україна » Харківська область 5 44
18  з.п. 829 км 12:2312:24 1 Україна » Харківська область 5 49
19  з.п. Спасів скит 12:2712:28 1 Україна » Харківська область 2 51
20  Шурине 12:3212:33 1 Україна » Харківська область 4 55
21  з.п. Широніне 12:3712:38 1 Україна » Харківська область 4 59
22  Безпалівка 12:4212:43 1 Україна » Харківська область 4 63
23  з.п. Клименівка 12:4812:49 1 Україна » Харківська область 3 66
24  з.п. Новоберецька 12:5112:52 1 Україна » Харківська область 3 69
25  з.п. Північ 12:5612:57 1 Україна » Харківська область 4 73
26  Трійчате 12:5913:00 1 Україна » Харківська область 2 75
27  з.п. Берека 13:0613:07 1 Україна » Харківська область 5 80
28  з.п. 865 км 13:1113:12 1 Україна » Харківська область 4 84
29  Лихачове 13:1613:18 2 Україна » Харківська область 4 88
30  з.п. 872 км 13:2313:24 1 Україна » Харківська область 4 92
31  з.п. 878 км 13:2813:29 1 Україна » Харківська область 5 97
32  з.п. Перемога 13:3313:34 1 Україна » Харківська область 4 101
33  Біляївка 13:3713:38 1 Україна » Харківська область 3 104
34  з.п. Роздольський 13:4413:45 1 Україна » Харківська область 6 110
35  з.п. Шульське 13:5013:51 1 Україна » Харківська область 5 115
36  Краснопавлівка 13:5413:55 1 Україна » Харківська область 3 118
37  з.п. Відпочинок 14:0314:04 1 Україна » Харківська область 9 127
38  Герсеванівский 14:0814:09 1 Україна » Харківська область 3 130
39  з.п. Прядкін 14:1514:16 1 Україна » Харківська область 5 135
40  Панютине 14:2214:23 1 Україна » Харківська область 6 141
41  з.п. Хлібна 14:2614:27 1 Україна » Харківська область 1 142
42  з.п. Заводська 14:3014:31 1 Харківська область » Лозова 3 145
43  Лозова 14:3514:56 21 Харківська область » Лозова 1 146
44  Близнюки 15:1815:19 1 Харківська область » Близнюки 17 163
45  Дубове 15:34 Україна » Харківська область 12 175

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111