[На початок]
Расписание на сайте должно оперативно обновляться ответственными работниками по каждой региональной дирекции.
В расписании возможно отсутствие отображения небольших кратковременных изменений, или случайные расхождения.
для надежности согласовывайте расписание c текущей информацией на станциях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Расписание поезда
Поезд  
  1. 9,10,13-17,20-24,27-30/09, 1,4-8,11-13,15,18-22,25-27/10 е/п № 6330 Сватове - Куп'янськ-Вузловий слідує зміненим розкладом Сватове 1.32, Куземівка 2.10 - 2.19, Кислівка 2.43 - 2.45, Курилівка 3.18 - 3.19, Куп'янськ-Вузл. 3.29
    Дісно з: 2021-08-31 до: 2021-10-28 / Потяг: #6330
Сватово – Купянск-Узловой 
з 25 липня 2021 по 11 грудня 2021
6330
ежедневно
Расстояние
Пункт приб. отпр. стоянка  География  Δ
км 
Σ
км 
1  Сватово 04:55 Луганская область » Сватово 0 0
2  о.п. Краснореченская 05:0205:03 1 Украина » Луганская область 5 5
3  о.п. Гончаровка 05:0805:09 1 Украина » Луганская область 3 8
4  о.п. Калиновка 05:1405:15 1 Украина » Луганская область 4 12
5  о.п. Кривошеевка 05:2005:21 1 Украина » Луганская область 3 15
6  о.п. Ученический 05:2605:27 1 Украина » Луганская область 4 19
7  Куземовка 05:3305:35 2 Украина » Луганская область 3 22
8  о.п. Берестовая 05:4205:43 1 Украина » Харьковская область 5 27
9  о.п. 849-й км. 05:4905:50 1 Украина » Харьковская область 5 32
10  Кисловка 05:5705:59 2 Украина » Харьковская область 5 37
11  о.п. Шапаривка 06:0506:06 1 Украина » Харьковская область 3 40
12  о.п. 838-й км. 06:0906:10 1 Украина » Харьковская область 3 43
13  о.п. Песчаное 06:1506:16 1 Украина » Харьковская область 4 47
14  о.п. 831-й км. 06:2106:22 1 Украина » Харьковская область 2 49
15  о.п. Литейный 06:2706:28 1 Украина » Харьковская область 4 53
16  Куриловка 06:3306:34 1 Украина » Харьковская область 3 56
17  Купянск-Узловой 06:43 Харьковская область » Купянск 2 58

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111