[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. 9,10,13-17,20-24,27-30/09, 1,4-8,11-13,15,18-22,25-27/10 е/п № 6330 Сватове - Куп'янськ-Вузловий слідує зміненим розкладом Сватове 1.32, Куземівка 2.10 - 2.19, Кислівка 2.43 - 2.45, Курилівка 3.18 - 3.19, Куп'янськ-Вузл. 3.29
    Дісно з: 2021-08-31 до: 2021-10-28 / Потяг: #6330
Сватове – Куп'янськ-Вузловий 
з 25 липня 2021 по 11 грудня 2021
6330
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Сватове 04:55 Луганська область » Сватове 0 0
2  з.п. Красноріченська 05:0205:03 1 Україна » Луганська область 5 5
3  з.п. Гончарівка 05:0805:09 1 Україна » Луганська область 3 8
4  з.п. Калинівка 05:1405:15 1 Україна » Луганська область 4 12
5  з.п. Кривошиївка 05:2005:21 1 Україна » Луганська область 3 15
6  з.п. Учнівський 05:2605:27 1 Україна » Луганська область 4 19
7  Куземівка 05:3305:35 2 Україна » Луганська область 3 22
8  з.п. Берестова 05:4205:43 1 Україна » Харківська область 5 27
9  з.п. 849 км 05:4905:50 1 Україна » Харківська область 5 32
10  Кислівка 05:5705:59 2 Україна » Харківська область 5 37
11  з.п. Шапарівка 06:0506:06 1 Україна » Харківська область 3 40
12  з.п. 838 км 06:0906:10 1 Україна » Харківська область 3 43
13  з.п. Піщане 06:1506:16 1 Україна » Харківська область 4 47
14  з.п. 831 км 06:2106:22 1 Україна » Харківська область 2 49
15  з.п. Ливарний 06:2706:28 1 Україна » Харківська область 4 53
16  Курилівка 06:3306:34 1 Україна » Харківська область 3 56
17  Куп'янськ-Вузловий 06:43 Харківська область » Куп'янськ 2 58

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111