[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. 23.11.2021, 25.11.2021, 27.11.2021, 29.11.2021, 01.12.2021,
    03.12.2021, 05.12.2021, 07.12.2021, 09.12.2021
    затримати
    по ст.Плавні Пас. Парк, на дільниці Плавні - Мелітополь
    призначити диспетчерським розкладом, прибуття на ст.Мелітополь
    згідно графіка.

    Дісно з: 2021-11-17 до: 2021-12-09 / Потяг: #6508/6507
Канцерівка – Мелітополь 
з 29 квітня 2020 по 19 грудня 2021
6508/6507
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Канцерівка 06:25 Запорізька область » Канцерівка 0 0
2  з.п. 162 км 06:3406:35 1 Україна » Запорізька область 6 6
3  Дніпробуд-2 06:4106:42 1 Запорізька область » Запоріжжя 2 8
4  з.п. 166 км 06:4706:48 1 Запорізька область » Запоріжжя 2 10
5  з.п. 168 км 06:5106:52 1 Запорізька область » Запоріжжя 2 12
6  Запорізька Січ 06:5507:00 5 Запорізька область » Запоріжжя 2 14
7  з.п. 172 км 07:0407:05 1 Запорізька область » Запоріжжя 3 17
8  з.п. 174 км 07:0707:08 1 Запорізька область » Запоріжжя 1 18
9  Ім.Анатолія Алімова 07:1107:12 1 Запорізька область » Запоріжжя 2 20
10  Запоріжжя-2 07:2107:26 5 Запорізька область » Запоріжжя 6 26
11  Запоріжжя-1 07:3507:39 4 Запорізька область » Запоріжжя 3 29
12  з.п. Балабине 07:4907:50 1 Україна » Запорізька область 6 35
13  Кушугум 07:5307:54 1 Україна » Запорізька область 3 38
14  з.п. 1117 км 07:5607:57 1 Україна » Запорізька область 2 40
15  з.п. Осетрівка 08:0008:01 1 Україна » Запорізька область 2 42
16  з.п. 1123 км 08:0408:05 1 Україна » Запорізька область 3 45
17  Канкринівка 08:1008:11 1 Україна » Запорізька область 2 47
18  з.п. 1130 км 08:1808:19 1 Україна » Запорізька область 6 53
19  з.п. 1132 км 08:2108:22 1 Україна » Запорізька область 1 54
20  з.п. 1134 км 08:2408:25 1 Україна » Запорізька область 2 56
21  Плавні-Вант.Парк 08:2708:28 1 Україна » Запорізька область 2 58
22  Плавні-Пас.Парк 08:3108:48 17 Україна » Запорізька область 1 59
23  з.п. 1138 км 08:5108:52 1 Україна » Запорізька область 3 62
24  з.п. 1141 км 08:5508:56 1 Україна » Запорізька область 3 65
25  з.п. Дачна 09:0109:02 1 Україна » Запорізька область 5 70
26  з.п. 1146 км 09:0409:05 1 Україна » Запорізька область 1 71
27  з.п. Попове 09:0809:09 1 Україна » Запорізька область 2 73
28  Таврійськ 09:1509:17 2 Василівка » Таврійськ 4 77
29  з.п. Таврійськ-Вант. 09:2109:22 1 Україна » Запорізька область 3 80
30  Бурчацьк 09:3009:31 1 Україна » Запорізька область 8 88
31  з.п. 1167 км 09:3609:37 1 Україна » Запорізька область 3 91
32  з.п. 1170 км 09:4209:43 1 Україна » Запорізька область 3 94
33  Пришиб 09:5009:52 2 Запорізька область » Пришиб 5 99
34  з.п. 1180 км 09:5809:59 1 Україна » Запорізька область 4 103
35  Плодородне 10:0710:08 1 Україна » Запорізька область 6 109
36  з.п. Братська 10:1410:15 1 Україна » Запорізька область 4 113
37  Федорівка 10:2310:32 9 Запорізька область » Новобогданівка 5 118
38  з.п. Ланкоскладальне 10:3710:38 1 Україна » Запорізька область 3 121
39  з.п. Терпіння 10:4510:46 1 Україна » Запорізька область 8 129
40  Обільна 10:5310:54 1 Україна » Запорізька область 6 135
41  з.п. Депо 11:0311:04 1 Запорізька область » Мелітополь 7 142
42  Мелітополь 11:08 Запорізька область » Мелітополь 1 143

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111