[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. 27.07.2021 - 30.07.2021 призначити до ст.Дніпро Лоцм.
    зміненим маршрутом прямування наступним розкладом:
    ст.Кривий Ріг Гол. (відпр. 10.14);
    пл.93 км (10.21 - 10.22);
    пл.91 км (10.27 - 10.28);
    ст.Кривий Ріг Сорт. (10.31 - 10.32);
    пл.86 км (10.38 - 10.39);
    ст.Пічугіне (10.45 - 10.46);
    пл.79 км (10.50 - 10.51);
    пл.77 км (10.54 - 10.55);
    76 км Приворот (10.58);
    3 км Приворот (11.02);
    Пост 46 км (11.06);
    ст.Кам'яне Поле (11.12);
    Пост 34 км (11.16);
    ст.Зав'ялівка (11.20);
    Пост 25 км (11.25);
    ст.Савро (11.33);
    ст.Жовті Води-1 (11.45);
    Пост 5 км (11.50);
    ст.П'ятихатки (11.56 - 12.22);
    ст.Ерастівка (12.37);
    ст.Вільногірськ (12.44);
    ст.Верхівцеве (12.59 - 13.00);
    пл.119 км (13.02 - 13.03);
    пл.125 км (13.06 - 13.07);
    пл.128 км (13.09);
    ст.Верхньодніпровськ (13.15 - 13.16);
    пл.139 км (13.22 - 13.23);
    ст.Воскобійня (13.26 - 13.27);
    пл.149 км (13.34);
    ст.Кам'янське Пас. (13.37 - 13.38);
    ст.Запоріжжя-Кам'янське (13.42 - 13.43);
    пл.160 км (13.45);
    пл.164 км (13.48 - 13.49);
    пл.165 км (13.50);
    пл.169 км (13.54);
    ст.Сухачівка (13.56 - 13.57);
    ст.Обвідна (14.17 - 14.18);
    ст.Дніпро Вант. (14.23 - 14.24);
    ст.Зустрічний (14.35 - 14.36);
    ст.Дніпро Лоцм. (приб. 14.50);
    на дільниці Сухачівка - Дніпро Гол. відмінити.

    Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-30 / Потяг: #6022
Кривий Ріг-Гол. – Дніпро-Гол. 
з 1 травня 2020 по 19 грудня 2021
6022
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Кривий Ріг-Гол. 10:14 Дніпропетровська область » Кривий Ріг 0 0
2  з.п. 93 км 10:2110:22 1 Дніпропетровська область » Кривий Ріг 4 4
3  з.п. 91 км 10:2710:28 1 Дніпропетровська область » Кривий Ріг 2 6
4  Кривий Ріг-Сорт. 10:3110:34 3 Дніпропетровська область » Кривий Ріг 2 8
5  з.п. 86 км 10:3810:39 1 Україна » Дніпропетровська область 2 10
6  Пічугіне 10:4510:46 1 Україна » Дніпропетровська область 6 16
7  з.п. 79 км 10:5010:51 1 Україна » Дніпропетровська область 2 18
8  з.п. 77 км 10:5410:55 1 Україна » Дніпропетровська область 2 20
9  Приворот 11:0111:02 1 Україна » Дніпропетровська область 3 23
10  Девладове 11:1211:13 1 Україна » Дніпропетровська область 9 32
11  з.п. Спокій 11:2011:21 1 Україна » Дніпропетровська область 6 38
12  Потоцьке 11:2911:30 1 Україна » Дніпропетровська область 6 44
13  з.п. Благословіння 11:3711:38 1 Україна » Дніпропетровська область 6 50
14  Милорадівка 11:4211:43 1 Україна » Дніпропетровська область 4 54
15  з.п. Сорокопанівка 11:5011:51 1 Україна » Дніпропетровська область 6 60
16  Кудашівка 11:5811:59 1 Україна » Дніпропетровська область 5 65
17  Божедарівка 12:1212:13 1 Україна » Дніпропетровська область 12 77
18  Адамівське 12:2012:21 1 Україна » Дніпропетровська область 7 84
19  Полівський 12:2812:29 1 Україна » Дніпропетровська область 7 91
20  Верхівцеве 12:3812:39 1 Дніпропетровська область » Верхівцеве 6 97
21  з.п. 119 км (Верхівцеве) 12:4112:42 1 Україна » Дніпропетровська область 1.5 98.5
22  з.п. 125 км 12:4512:46 1 Україна » Дніпропетровська область 5.6 104.1
23  Верхньодніпровськ 12:5412:55 1 Україна » Дніпропетровська область 13 117.1
24  з.п. 139 км 13:0113:02 1 Україна » Дніпропетровська область 6 123.1
25  Воскобійня 13:0513:06 1 Дніпропетровська область » Кам'янське 2 125.1
26  Кам'янське-Пас. 13:1613:17 1 Дніпропетровська область » Кам'янське 13 138.1
27  Запоріжжя-Кам’янське 13:2113:22 1 Україна » Дніпропетровська область 3 141.1
28  з.п. 164 км 13:2613:28 2 Україна » Дніпропетровська область 7 148.1
29  Сухачівка 13:3513:36 1 Дніпро » Сухачівка 7 155.1
30  з.п. 175 км 13:3813:39 1 Дніпропетровська область » Дніпро 4 159.1
31  Діївка 13:4513:46 1 Дніпропетровська область » Дніпро 6 165.1
32  Горяїнове 13:5213:53 1 Дніпропетровська область » Дніпро 6 171.1
33  Дніпро-Гол. 13:58 Дніпропетровська область » Дніпро 2 173.1

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05