[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. 26.10. - 14.11., 16.11., 18.11 відмінити.

    Дісно з: 2021-10-20 до: 2021-11-18 / Потяг: #6536 #6042
  2. 26.10.2021 - 14.11.2021, 16.11.2021, 18.11.2021
    відмінити .

    Дісно з: 2021-10-22 до: 2021-11-18 / Потяг: #6042 #6535 #6011 #6538 #6411 #6012 #6536
П'ятихатки-Пас. – Дніпро-Гол. 
з 30 квітня 2020 по 19 грудня 2021
6536
крім сб.
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  П'ятихатки-Пас. 18:45 Дніпропетровська область » П'ятихатки 0 0
2  Ерастівка 19:0319:04 1 Україна » Дніпропетровська область 18 18
3  Вільногірськ 19:1319:14 1 Україна » Дніпропетровська область 8 26
4  Верхівцеве 19:3119:32 1 Дніпропетровська область » Верхівцеве 18 44
5  Верхньодніпровськ 19:4819:49 1 Україна » Дніпропетровська область 15 59
6  Воскобійня 19:5920:00 1 Дніпропетровська область » Кам'янське 2 61
7  Кам'янське-Пас. 20:1120:12 1 Дніпропетровська область » Кам'янське 13 74
8  Запоріжжя-Кам’янське 20:1620:17 1 Україна » Дніпропетровська область 3 77
9  Сухачівка 20:2720:28 1 Дніпро » Сухачівка 14 91
10  Діївка 20:3720:38 1 Дніпропетровська область » Дніпро 10 101
11  Горяїнове 20:4620:47 1 Дніпропетровська область » Дніпро 6 107
12  Дніпро-Гол. 20:53 Дніпропетровська область » Дніпро 2 109

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111