[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. 15-17/09 е/п № 6516 Дубове - Харків-Пас. слідує зміненим розкладом: Лозова 09.14,Панютине 9.26 - 9.27, Герсеванівський 9.40 - 9.42, Краснопавлівка 9.55 - 9.57,Біляївка 10.14 - 10.16,Лихачове 10.39 - 10.40, Трійчате 10.56 - 10.57, Безпалівка 11.14 - 11.15, Шурине 11.26- 11.27, Бірки 11.41 - 11.42, Мерефа 12.10 - 12.12,Покотилівка 12.48- 12.49, Харків-Пас. 13.08.
    Дісно з: 2021-09-08 до: 2021-09-18 / Потяг: #6516
  2. 14-17.09 №6516 Лозова-Харків-Пас Лозова 09.14,Лихачове 10.39-10.40, Трійчате 10.56-10.57, Безпалівка 11.14-11.15,Мерефа12.10- 12.12,Покотилівка 12.48-12.49, Харків-Пас 13.08
    Дісно з: 2021-09-14 до: 2021-09-18 / Потяг: #6516
Дубове – Харків-Пасажирський 
з 29 квітня 2021 по 11 грудня 2021
6516
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Дубове 08:20 Україна » Харківська область 0 0
2  з.п. 950 км 08:2908:30 1 Україна » Харківська область 8 8
3  Близнюки 08:3408:35 1 Харківська область » Близнюки 4 12
4  Лозова 08:5809:14 16 Харківська область » Лозова 17 29
5  з.п. Заводська 09:1809:19 1 Харківська область » Лозова 1 30
6  з.п. Хлібна 09:2209:23 1 Україна » Харківська область 3 33
7  Панютине 09:2609:27 1 Україна » Харківська область 1 34
8  з.п. Прядкін 09:3309:34 1 Україна » Харківська область 6 40
9  Герсеванівский 09:4009:42 2 Україна » Харківська область 5 45
10  з.п. Відпочинок 09:4609:47 1 Україна » Харківська область 3 48
11  Краснопавлівка 09:5509:57 2 Україна » Харківська область 9 57
12  з.п. Шульське 10:0010:01 1 Україна » Харківська область 3 60
13  з.п. Роздольський 10:0610:07 1 Україна » Харківська область 5 65
14  Біляївка 10:1410:23 9 Україна » Харківська область 6 71
15  з.п. Перемога 10:2710:28 1 Україна » Харківська область 3 74
16  з.п. 878 км 10:3210:33 1 Україна » Харківська область 4 78
17  з.п. 872 км 10:3810:39 1 Україна » Харківська область 5 83
18  Лихачове 10:4610:47 1 Україна » Харківська область 4 87
19  з.п. 865 км 10:5210:53 1 Україна » Харківська область 4 91
20  з.п. Берека 10:5710:58 1 Україна » Харківська область 4 95
21  Трійчате 11:0311:04 1 Україна » Харківська область 5 100
22  з.п. Північ 11:0711:08 1 Україна » Харківська область 2 102
23  з.п. Новоберецька 11:1211:13 1 Україна » Харківська область 4 106
24  з.п. Клименівка 11:1511:16 1 Україна » Харківська область 3 109
25  Безпалівка 11:2111:22 1 Україна » Харківська область 3 112
26  з.п. Широніне 11:2711:28 1 Україна » Харківська область 4 116
27  Шурине 11:3311:34 1 Україна » Харківська область 10.8 126.8
28  з.п. Спасів скит 11:3811:39 1 Україна » Харківська область 2 128.8
29  з.п. 829 км 11:4211:43 1 Україна » Харківська область 4 132.8
30  Бірки 11:4811:49 1 Україна » Харківська область 5 137.8
31  з.п. Липкуватівка 11:5511:56 1 Україна » Харківська область 4.9 142.7
32  з.п. Єзерська 11:5912:00 1 Україна » Харківська область 2 144.7
33  з.п. Селекційна 12:0512:06 1 Україна » Харківська область 6 150.7
34  з.п. Міст 12:1012:12 2 Україна » Харківська область 3 153.7
35  Мерефа 12:1712:19 2 Харківська область » Мерефа 3 156.7
36  з.п. Артемівка 12:2312:24 1 Україна » Харківська область 2 158.7
37  з.п. Комарівка 12:2712:28 1 Україна » Харківська область 3.8 162.5
38  з.п. Південний 12:3012:31 1 Україна » Харківська область 1.3 163.8
39  з.п. Зелений гай 12:3312:34 1 Україна » Харківська область 6.9 170.7
40  з.п. Високий 12:3612:37 1 Україна » Харківська область 2 172.7
41  з.п. Науковий 12:4012:41 1 Україна » Харківська область 2 174.7
42  Покотилівка 12:4412:45 1 Україна » Харківська область 3 177.7
43  з.п. Карачівка 12:4812:49 1 Україна » Харківська область 1 178.7
44  з.п. Липовий гай 12:5212:54 2 Харківська область » Харків 3 181.7
45  з.п. Новоселівка 12:5913:00 1 Харківська область » Харків 4 185.7
46  Харків-Пасажирський 13:04 Харківська область » Харків 2.2 187.9

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111