[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. В добу 19,21, 22, 23, 24 жовтня 2021 року змінюється розклад приміських поїз-дів - п. № 867 Київ – Гречани розкладом Київ –Пас. 15.32(+15хв) Київ-Вол. 15.42/43 Вишневе 15.51/52 Боярка 16.01/02 Васильків16.14/15 Мотовилівка16.25/32 Сорочий Брід 16.41, Фастів 16.50(+21хв)
    Дісно з: 2021-10-18 до: 2021-10-24 / Потяг: #867
Київ-Пас. (Приміський) – Гречани 
з 26 квітня 2021 по 11 грудня 2021
867
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  з.п. Київ-Пас. (Приміський) 15:17 Київ » Київ-Пасажирьский (вузол) 0 0
2  з.п. Караваєві Дачі 15:2315:24 1 Київська область » Київ 3 3
3  Київ-Волинський 15:2815:29 1 Київ » Київ-Волинський 3.2 6.2
4  Вишневе 15:3615:37 1 Київська область » Вишневе 5.3 11.5
5  Боярка 15:4615:47 1 Україна » Київська область 9 20.5
6  Васильків-1 16:0116:02 1 Україна » Київська область 6.9 27.4
7  Фастів-1 16:2816:30 2 Київська область » Фастів 26.6 54
8  Кожанка 16:5016:51 1 Україна » Київська область 18.4 72.4
9  Попільня 17:0817:09 1 Україна » Житомирська область 19.9 92.3
10  Брівки 17:2517:26 1 Україна » Житомирська область 19.1 111.4
11  Чорнорудка 17:4017:41 1 Україна » Житомирська область 16.2 127.6
12  Козятин-1 18:0418:31 27 Вінницька область » Козятин 4 131.6
13  Кордишівка 18:4418:45 1 Україна » Вінницька область 8.4 140
14  з.п. Миколаївка 18:5118:52 1 Україна » Вінницька область 5 145
15  Голендри 18:5718:58 1 Україна » Вінницька область 10.9 155.9
16  з.п. Черепашинці 19:0519:06 1 Україна » Вінницька область 6.4 162.3
17  Гулівці 19:1219:13 1 Україна » Вінницька область 12.6 174.9
18  з.п. Варшиця 19:1719:18 1 Україна » Вінницька область 3.6 178.5
19  Калинівка 1 19:2319:24 1 Україна » Вінницька область 3.7 182.2
20  з.п. Сальницький 19:2919:30 1 Україна » Вінницька область 5.5 187.7
21  з.п. Десенка 19:4019:41 1 Україна » Вінницька область 7.1 194.8
22  з.п. Стадниця 19:4619:47 1 Україна » Вінницька область 4.9 199.7
23  Вінниця вант. 19:4919:50 1 Вінницька область » Вінниця 7.1 206.8
24  Вінниця 19:5620:03 7 Вінницька область » Вінниця 3.7 210.5
25  з.п. Порпурівський 20:0920:10 1 Україна » Вінницька область 7.2 217.7
26  Тюшки 20:1520:16 1 Україна » Вінницька область 11.3 229
27  з.п. Веселка 20:1920:20 1 Україна » Вінницька область 1.8 230.8
28  з.п. Яришівка 20:2320:24 1 Україна » Вінницька область 4.7 235.5
29  з.п. Селищанський 20:2920:30 1 Україна » Вінницька область 4.9 240.4
30  Гнівань 20:3420:35 1 Україна » Вінницька область 9.1 249.5
31  з.п. Могилівка 20:4020:41 1 Україна » Вінницька область 4.5 254
32  з.п. Козачівка 20:4820:49 1 Україна » Вінницька область 7.6 261.6
33  Браїлів 20:5320:54 1 Україна » Вінницька область 2.9 264.5
34  з.п. Тартак 20:5620:57 1 Україна » Вінницька область 2.3 266.8
35  Жмеринка-Пас. 21:0821:25 17 Вінницька область » Жмеринка 7.3 274.1
36  Жмеринка Подільск. 21:3621:37 1 Україна » Вінницька область 4.5 278.6
37  з.п. Межирів 21:4421:45 1 Україна » Вінницька область 5.8 284.4
38  Лопатинці 21:4821:49 1 Україна » Вінницька область 3.1 287.5
39  з.п. Дубки 21:5221:53 1 Україна » Вінницька область 1.7 289.2
40  Сербинівці 21:5821:59 1 Україна » Вінницька область 3.2 292.4
41  з.п. Стодульці 22:0422:05 1 Україна » Вінницька область 5.1 297.5
42  з.п. Васютинці 22:1022:11 1 Україна » Вінницька область 4.6 302.1
43  з.п. Радівці 22:1822:19 1 Україна » Вінницька область 6.7 308.8
44  Комарівці 22:2322:24 1 Україна » Хмельницька область 4.2 313
45  з.п. Кориченці 22:3022:31 1 Україна » Хмельницька область 4.9 317.9
46  з.п. Нова Гута 22:3522:36 1 Україна » Хмельницька область 5.1 323
47  з.п. Волоське 22:4022:41 1 Україна » Хмельницька область 2 325
48  Деражня 22:4922:50 1 Україна » Хмельницька область 7.9 332.9
49  з.п. Літки 22:5522:56 1 Україна » Хмельницька область 5.3 338.2
50  Коржівці 23:0223:03 1 Україна » Хмельницька область 5.1 343.3
51  з.п. Масівці 23:0823:09 1 Україна » Хмельницька область 4.9 348.2
52  з.п. Верхня дільниця 23:1323:14 1 Україна » Хмельницька область 4.2 352.4
53  Богданівці 23:2023:21 1 Україна » Хмельницька область 5.4 357.8
54  з.п. Копистин 23:2423:25 1 Україна » Хмельницька область 1.6 359.4
55  з.п. Ракове 23:3023:31 1 Хмельницька область » Хмельницький 5.1 364.5
56  Хмельницький 23:3623:41 5 Хмельницька область » Хмельницький 3.9 368.4
57  з.п. Кам'янецький пер. 23:4623:47 1 Хмельницька область » Хмельницький 2.5 370.9
58  з.п. Речовий ринок 23:5023:51 1 Хмельницька область » Хмельницький 1 371.9
59  Гречани 23:57 Хмельницький » Гречани 3.4 375.3

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111