[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 16.26);
    Пост Амур (16.31);
    пл.193 км (16.34 - 16.35);
    ст.Нижньодніпровськ (16.38 - 16.39);
    пл.196 км (16.42 - 16.43);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.47 - 16.58);
    Н.Д.Вузол Парк Е (17.00 - 17.01);
    пл.Ксенівка (17.17.04 - 17.05);
    ст.Ігрень (17.07 - 17.08);
    пл.212 км (17.15 - 17.16);
    ст.Іларіонове (17.21 - 17.22);
    пл.219 км (17.25);
    пл.222 км (17.27 - 17.28);
    пл.225 км (17.32 - 17.33);
    ст.Синельникове-2 (17.49 - 17.50);
    Пост 239 км (17.55 - 17.56);
    пл.242 км (17.59 - 18.01);
    ст.Вишневецьке (18.06 - 18.07);
    пл.251 км 918.11 - 18.12);
    ст.Роздори (18.15 - 18.16);
    пл.262 км (18.22 - 18.23);
    пл.Терса (18.26 - 18.27);
    пл.267 км (18.29 - 18.30);
    пл.269 км (18.33 - 18.34);
    ст.Письменна (18.38 - 18.39);
    пл.276 км (18.42 - 18.43);
    пл.Крутоярка (18.46 - 18.47);
    пл.283 км (18.50 - 18.52);
    пл.284 км (18.54 - 18.55);
    пл.Васильківка (18.59 - 19.00);
    ст.Улянівка (19.05 - 19.06);
    пл.Краснощокове (19.14 - 19.15);
    ст.Чаплине (приб. 19.24).

    Дісно з: 2021-09-29 до: 2021-10-07 / Потяг: #6122
Дніпро-Гол. – Чаплине 
з 20 квітня 2021 по 11 грудня 2021
6122
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Дніпро-Гол. 16:26 Дніпропетровська область » Дніпро 0 0
2  Пост Амур 16:31 Дніпропетровська область » Дніпро 2 2
3  з.п. 193 км 16:3416:35 1 Дніпропетровська область » Дніпро 4 6
4  Нижньодніпровськ 16:3816:39 1 Дніпропетровська область » Дніпро 1 7
5  з.п. 196 км 16:4216:43 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 9
6  Н.Д.Вузол-Парк Л.З 16:4716:48 1 Дніпропетровська область » Дніпро 3 12
7  з.п. Н.Д.Вузол-Парк Е.Г 16:5016:51 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 14
8  з.п. Ксеніївка 16:5416:55 1 Дніпропетровська область » Дніпро 3 17
9  Ігрень 16:5716:58 1 Дніпропетровська область » Дніпро 1 18
10  з.п. 212 км 17:0517:06 1 Україна » Дніпропетровська область 2 20
11  Іларіонове 17:1117:12 1 Україна » Дніпропетровська область 4 24
12  з.п. 222 км 17:1717:18 1 Україна » Дніпропетровська область 6 30
13  з.п. 225 км 17:2217:23 1 Україна » Дніпропетровська область 3 33
14  з.п. Хорошеве 17:2617:27 1 Україна » Дніпропетровська область 2 35
15  з.п. 230 км 17:3017:32 2 Україна » Дніпропетровська область 4 39
16  з.п. 235 км 17:3517:36 1 Дніпропетровська область » Синельникове 5 44
17  Синельникове-2 17:3917:40 1 Дніпропетровська область » Синельникове 1 45
18  з.п. 239 км 17:4517:46 1 Дніпропетровська область » Синельникове 3 48
19  з.п. 242 км 17:4917:51 2 Україна » Дніпропетровська область 2 50
20  Вишневецьке 17:5617:57 1 Україна » Дніпропетровська область 5 55
21  з.п. 251 км 18:0118:02 1 Україна » Дніпропетровська область 4 59
22  Роздори 18:0518:06 1 Україна » Дніпропетровська область 3 62
23  з.п. 262 км 18:1118:13 2 Україна » Дніпропетровська область 7 69
24  з.п. Терса 18:1618:17 1 Україна » Дніпропетровська область 3 72
25  з.п. 267 км 18:1918:20 1 Україна » Дніпропетровська область 2 74
26  з.п. 269 км 18:2318:24 1 Україна » Дніпропетровська область 3 77
27  Письменна 18:2818:29 1 Україна » Дніпропетровська область 3 80
28  з.п. 276 км 18:3218:33 1 Україна » Дніпропетровська область 4 84
29  з.п. Крутоярка 18:3618:37 1 Україна » Дніпропетровська область 4 88
30  з.п. 283 км 18:4018:42 2 Україна » Дніпропетровська область 4 92
31  з.п. 284 км 18:4418:45 1 Україна » Дніпропетровська область 2 94
32  з.п. Васильківка 18:4918:50 1 Україна » Дніпропетровська область 5 99
33  Улянівка 18:5518:56 1 Україна » Дніпропетровська область 3 102
34  з.п. Краснощокове 19:0419:05 1 Україна » Дніпропетровська область 9 111
35  Чаплине 19:14 Дніпропетровська область » Чаплине 8 119

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05