[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. 27.07.2021 - 31.07.2021 призначити до ст.Дніпро Лоцм.
    наступним розкладом:
    ст.Дніпро Лоцм. (відпр. 16.22);
    пл.Проспектна (16.26 - 16.27);
    Н.Д.Вузол Парк З (16.36 - 16.37);
    Н.Д.Вузол Парк Е (16.39 - 16.40);
    пл.Ксенівка (16.43 - 16.44);
    ст.Ігрень (16.46 - 16.47);
    далі згідно чинного розкладу;
    на дільниці Дніпро Гол. - Н.Д.Вузол відмінити.

    Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-31 / Потяг: #6124/6123
  2. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 15.59);
    Пост Амур (16.04);
    пл.193 км (16.08);
    ст.Нижньодніпровськ (16.10 - 16.11);
    пл.196 км (16.14 - 16.15);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.19 - 16.20);
    Н.Д.Вузол Парк Е (16.22 - 16.23);
    пл.Ксенівка (16.26 - 16.27);
    ст.Ігрень (16.29 - 16.30);
    пл.212 км (16.37);
    ст.Іларіонове (16.43 - 16.44);
    пл.219 км (16.48);
    пл.222 км (16.51 - 16.52);
    пл.225 км (16.55 - 16.56);
    ст.Синельникове-2 (16.59 - 17.00);
    ст.Синельникове-1 (17.20 - 17.29);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-09-29 до: 2021-10-07 / Потяг: #6124/6123
Дніпро-Гол. – Запоріжжя-1 
з 20 квітня 2021 по 11 грудня 2021
6124/6123
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Дніпро-Гол. 16:16 Дніпропетровська область » Дніпро 0 0
2  Нижньодніпровськ 16:2716:28 1 Дніпропетровська область » Дніпро 6 6
3  з.п. 196 км 16:3116:32 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 8
4  Н.Д.Вузол-Парк Л.З 16:3616:37 1 Дніпропетровська область » Дніпро 3 11
5  з.п. Н.Д.Вузол-Парк Е.Г 16:3916:40 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 13
6  з.п. Ксеніївка 16:4316:44 1 Дніпропетровська область » Дніпро 3 16
7  Ігрень 16:4616:47 1 Дніпропетровська область » Дніпро 1 17
8  Іларіонове 17:0017:01 1 Україна » Дніпропетровська область 7 24
9  з.п. 222 км 17:0817:09 1 Україна » Дніпропетровська область 6 30
10  з.п. 225 км 17:1217:13 1 Україна » Дніпропетровська область 3 33
11  з.п. Хорошеве 17:1617:17 1 Україна » Дніпропетровська область 2 35
12  з.п. 230 км 17:2017:22 2 Україна » Дніпропетровська область 4 39
13  з.п. 235 км 17:2517:26 1 Дніпропетровська область » Синельникове 5 44
14  Синельникове-2 17:2917:30 1 Дніпропетровська область » Синельникове 1 45
15  Синельникове-1 17:3717:39 2 Дніпропетровська область » Синельникове 3 48
16  Івківка 17:5017:51 1 Україна » Запорізька область 9 57
17  з.п. 1045 км 17:5517:56 1 Україна » Запорізька область 4 61
18  з.п. 1049 км 18:0018:01 1 Україна » Дніпропетровська область 4 65
19  Славгород-Півд. 18:0718:08 1 Україна » Дніпропетровська область 5 70
20  з.п. 1061 км 18:1518:16 1 Україна » Запорізька область 2 72
21  з.п. 1063 км 18:2018:21 1 Україна » Запорізька область 2 74
22  Новогупалівка 18:2518:26 1 Україна » Запорізька область 4 78
23  з.п. 1074 км 18:3218:33 1 Україна » Запорізька область 7 85
24  Вільнянськ 18:4018:42 2 Запорізька область » Вільнянськ 7 92
25  Янцеве 18:5118:52 1 Україна » Запорізька область 8 100
26  Запоріжжя-Вант. 19:0219:03 1 Запорізька область » Запоріжжя 9 109
27  з.п. Іскра 19:0719:08 1 Запорізька область » Запоріжжя 4 113
28  з.п. Мотор 19:1019:11 1 Запорізька область » Запоріжжя 1 114
29  Запоріжжя-1 19:18 Запорізька область » Запоріжжя 4 118

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05