[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 15.49);
    Пост Амур (15.54);
    пл.193 км (15.57 - 15.58);
    ст.Нижньодніпровськ (16.00 - 16.01);
    пл.196 км (16.04 - 16.05);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.09 - 16.10);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (16.12 - 16.13);
    пл.Ксенівка (16.16 - 16.17);
    ст.Ігрень (16.19 - 16.20);
    пл.212 км (16.27 - 16.28);
    ст.Іларіонове (16.33 - 16.34);
    пл.219 км (16.37 - 16.38);
    пл.222 км (16.41 - 16.42);
    пл.225 км (16.45 - 16.46);
    пл.Хорошеве (16.49 - 16.50);
    пл.230 км (16.53 - 16.55);
    пл.235 км (16.58 - 16.59);
    ст.Синельникове-2 (17.02 - 17.04);
    ст.Синельникове-1 (17.11 - 17.52);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-07-30 до: 2021-09-30 / Потяг: #6280
Дніпро-Гол. – Лозова 
з 20 квітня 2021 по 11 грудня 2021
6280
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Дніпро-Гол. 16:05 Дніпропетровська область » Дніпро 0 0
2  з.п. 193 км 16:1316:14 1 Дніпропетровська область » Дніпро 4 4
3  Нижньодніпровськ 16:1616:17 1 Дніпропетровська область » Дніпро 1 5
4  з.п. 196 км 16:2016:21 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 7
5  Н.Д.Вузол-Парк Л.З 16:2516:26 1 Дніпропетровська область » Дніпро 3 10
6  з.п. Н.Д.Вузол-Парк Е.Г 16:2816:29 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 12
7  з.п. Ксеніївка 16:3216:33 1 Дніпропетровська область » Дніпро 3 15
8  Ігрень 16:3516:36 1 Дніпропетровська область » Дніпро 1 16
9  з.п. 212 км 16:4316:44 1 Україна » Дніпропетровська область 2 18
10  Іларіонове 16:4916:50 1 Україна » Дніпропетровська область 4 22
11  з.п. 219 км 16:5316:54 1 Україна » Дніпропетровська область 3 25
12  з.п. 222 км 16:5716:58 1 Україна » Дніпропетровська область 3 28
13  з.п. 225 км 17:0117:02 1 Україна » Дніпропетровська область 3 31
14  з.п. Хорошеве 17:0517:06 1 Україна » Дніпропетровська область 2 33
15  з.п. 230 км 17:0917:11 2 Україна » Дніпропетровська область 4 37
16  з.п. 235 км 17:1417:15 1 Дніпропетровська область » Синельникове 5 42
17  Синельникове-2 17:1817:20 2 Дніпропетровська область » Синельникове 1 43
18  Синельникове-1 17:2717:52 25 Дніпропетровська область » Синельникове 3 46
19  з.п. 1025 км 18:0018:01 1 Україна » Дніпропетровська область 7 53
20  з.п. 1017 км 18:0818:10 2 Україна » Дніпропетровська область 8 61
21  Зайцеве 18:1518:33 18 Україна » Дніпропетровська область 3 64
22  з.п. 1009 км 18:3918:40 1 Україна » Дніпропетровська область 5 69
23  з.п. 1005 км 18:4318:44 1 Україна » Дніпропетровська область 4 73
24  Павлоград-1 18:5418:56 2 Дніпропетровська область » Павлоград 12 85
25  з.п. 988 км 19:0119:02 1 Україна » Дніпропетровська область 5 90
26  Ароматна 19:0619:07 1 Україна » Дніпропетровська область 4 94
27  з.п. 981 км 19:1019:11 1 Україна » Дніпропетровська область 2 96
28  з.п. 978 км 19:1419:15 1 Україна » Дніпропетровська область 3 99
29  Варварівка 19:2119:22 1 Україна » Дніпропетровська область 5 104
30  з.п. 969 км 19:2719:28 1 Україна » Дніпропетровська область 4 108
31  з.п. Жемчужне 19:3319:34 1 Україна » Дніпропетровська область 5 113
32  Самійлівка 19:4419:45 1 Україна » Харківська область 11 124
33  з.п. 948 км 19:4919:51 2 Україна » Харківська область 5 129
34  з.п. 943 км 19:5519:56 1 Україна » Харківська область 5 134
35  з.п. 940 км 19:5920:00 1 Україна » Харківська область 2 136
36  з.п. 939 км 20:0320:04 1 Україна » Харківська область 2 138
37  з.п. 936 км 20:0820:09 1 Харківська область » Лозова 3 141
38  Лозова 20:21 Харківська область » Лозова 8 149

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05