[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. 02.08.2021 - 06.08.2021, 09.08.2021 - 13.08.2021, 16.08.2021,
    17.08.2021
    призначити до ст.Письменна чинним, далі
    зміненим розкладом:
    ст.Письменна (10.41 - 10.42);
    пл.276 км (10.48 - 10.49);
    пл.Крутоярка (10.52 - 10.53);
    пл.283 км (10.56 - 10.58);
    пл.284 км (11.01 - 11.02);
    пл.Васильківка (11.08 - 11.09);
    ст.Улянівка (11.18 - 11.19);
    пл.Краснощокове (11.27 - 11.28);
    ст.Чаплине (приб. 11.37).

    Дісно з: 2021-07-27 до: 2021-08-17 / Потяг: #6110
Дніпро-Гол. – Чаплине 
з 20 квітня 2020 по 11 грудня 2021
6110
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Дніпро-Гол. 08:40 Дніпропетровська область » Дніпро 0 0
2  з.п. 193 км 08:4708:48 1 Дніпропетровська область » Дніпро 4 4
3  Нижньодніпровськ 08:5008:51 1 Дніпропетровська область » Дніпро 1 5
4  з.п. 196 км 08:5408:55 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 7
5  Н.Д.Вузол-Парк Л.З 08:5909:00 1 Дніпропетровська область » Дніпро 3 10
6  з.п. Н.Д.Вузол-Парк Е.Г 09:0209:03 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 12
7  з.п. Ксеніївка 09:0609:07 1 Дніпропетровська область » Дніпро 3 15
8  Ігрень 09:0909:10 1 Дніпропетровська область » Дніпро 1 16
9  з.п. 212 км 09:1709:18 1 Україна » Дніпропетровська область 2 18
10  Іларіонове 09:2309:24 1 Україна » Дніпропетровська область 4 22
11  з.п. 219 км 09:2709:28 1 Україна » Дніпропетровська область 3 25
12  з.п. 222 км 09:3109:32 1 Україна » Дніпропетровська область 3 28
13  з.п. 225 км 09:3509:36 1 Україна » Дніпропетровська область 3 31
14  з.п. Хорошеве 09:3909:40 1 Україна » Дніпропетровська область 2 33
15  з.п. 230 км 09:4309:45 2 Україна » Дніпропетровська область 4 37
16  з.п. 235 км 09:4809:49 1 Дніпропетровська область » Синельникове 5 42
17  Синельникове-2 09:5209:53 1 Дніпропетровська область » Синельникове 1 43
18  з.п. 239 км 09:5809:59 1 Дніпропетровська область » Синельникове 3 46
19  з.п. 242 км 10:0210:04 2 Україна » Дніпропетровська область 2 48
20  Вишневецьке 10:0910:10 1 Україна » Дніпропетровська область 5 53
21  з.п. 251 км 10:1410:15 1 Україна » Дніпропетровська область 4 57
22  Роздори 10:1810:19 1 Україна » Дніпропетровська область 3 60
23  з.п. 262 км 10:2510:26 1 Україна » Дніпропетровська область 7 67
24  з.п. Терса 10:2910:30 1 Україна » Дніпропетровська область 3 70
25  з.п. 267 км 10:3210:33 1 Україна » Дніпропетровська область 2 72
26  з.п. 269 км 10:3610:37 1 Україна » Дніпропетровська область 3 75
27  Письменна 10:4110:42 1 Україна » Дніпропетровська область 3 78
28  з.п. 276 км 10:4510:46 1 Україна » Дніпропетровська область 4 82
29  з.п. Крутоярка 10:4910:50 1 Україна » Дніпропетровська область 4 86
30  з.п. 283 км 10:5310:55 2 Україна » Дніпропетровська область 4 90
31  з.п. 284 км 10:5710:58 1 Україна » Дніпропетровська область 2 92
32  з.п. Васильківка 11:0211:03 1 Україна » Дніпропетровська область 5 97
33  Улянівка 11:0811:09 1 Україна » Дніпропетровська область 3 100
34  з.п. Краснощокове 11:1711:18 1 Україна » Дніпропетровська область 9 109
35  Чаплине 11:27 Дніпропетровська область » Чаплине 8 117

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05