[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. В добу 19,21, 22, 23, 24 жовтня 2021 року змінюється розклад приміських поїз-дів - е/п 6015 Київ – Фастів Київ-Пас. 14.12(+15хв) Київ-Волинський 14.22/23 Вишневе 14.30/31 Боярка 14.41/42 Васильків 14.58/59 Мотовилівка 15.14/22 Сорочий Брід 15.35/36, Фастів 15.46(+26хв) - е/п 6026 Козятин – Київ до станції Фастів згідно діючого розкладу руху далі Фастів 14.31(+23хв) Сорочий Брід 14.49/50 Мотовилівка 15.11/12 Васильків 15.23/24 Боярка 15.41/42 Вишневе 15.51/52 Київ Вол 15.58/59 Київ Пас 16.10 (+39хв)
    Дісно з: 2021-10-18 до: 2021-10-24 / Потяг: #6015 #6208/6026
  2. В добу 25, 26, 27, 28, 29 жовтня 2021 року змінюється розклад руху регіональних та приміських поїздів: № 6011 Васильків10.13/29 Мотовилівка10.38/39 Сорочий Брід 10.52/53, Фастів 11.03(+8хв) № 868 Васильків 11.28/29 Боярка 11.42/43 Вишневе 11.51/52 Київ Вол 11.58/59 Київ Пас 12.00(+4хв) № 6022 Васильків 11.42/43 Боярка 11.59/12.00 Вишневе 12.09/10 Київ Вол 12.16/17 Київ Пас 12.28(+6хв)) № 6024 (з 25 по 28.10.2021) Васильків 13.14/15 Боярка 13.32/33 Вишневе 13.43/44 Київ Вол 13.51/52 Київ Пас 14.03(+6хв) № 6024 (29.10.2021) Фастів 13.02 (+30хв) Сорочий Брід 13.12/13 Мотовилівка 13.26/27 Васильків 13.45/46 Боярка 14.04/05 Вишневе 14.15/16 Київ Вол 14.23/24 Київ Пас 14.33(+36хв) № 6013( з 25 по 28.10.2021) Васильків 13.12/16 Мотовилівка 13.27/28 Сорочий Брід 13.41/42, Фастів 13.52(+3хв) № 6015 Васильків 14.43/52 Мотовилівка 15.03/04 Сорочий Брід 15.17/18, Фастів 15.28(+8хв) № 6026 Васильків 14.50/51 Боярка 15.08/09 Вишневе 15.18/19 Київ Вол 15.25/26 Київ Пас 15.37 (+6хв)
    Дісно з: 2021-10-23 до: 2021-10-29 / Потяг: #6011/6207 #868 #6206/6022 #6024 #6013/6215 #6015 #6208/6026
Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 
з 28 березня 2021 по 11 грудня 2021
6208/6026
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Козятин-1 12:04 Вінницька область » Козятин 0 0
2  Сестринівка 12:1512:16 1 Україна » Вінницька область 6.7 6.7
3  з.п. Вернигородок 12:2112:22 1 Україна » Житомирська область 5.8 12.5
4  з.п. Білосілля 12:2612:27 1 Україна » Житомирська область 4.4 16.9
5  Чорнорудка 12:3112:32 1 Україна » Житомирська область 4 20.9
6  з.п. Вчорайше 12:4012:41 1 Україна » Житомирська область 8.4 29.3
7  Брівки 12:4812:49 1 Україна » Житомирська область 7.7 37
8  з.п. Харліївка 12:5913:00 1 Україна » Житомирська область 9.7 46.7
9  Попільня 13:0813:09 1 Україна » Житомирська область 8.5 55.2
10  з.п. Саверці 13:1513:16 1 Україна » Житомирська область 6.4 61.6
11  з.п. Чернявка 13:2113:22 1 Україна » Житомирська область 5.3 66.9
12  Кожанка 13:2913:30 1 Україна » Київська область 8.2 75.1
13  Триліси 13:3713:38 1 Україна » Київська область 7.9 83
14  Фастів-1 13:5114:08 17 Київська область » Фастів 10.4 93.4
15  з.п. Снітинка 14:1414:15 1 Україна » Київська область 4.9 98.3
16  Сорочий Брід 14:1814:19 1 Україна » Київська область 2.8 101.1
17  з.п. Вишняки 14:2114:22 1 Україна » Київська область 2.7 103.8
18  з.п. Півні 14:2414:25 1 Україна » Київська область 2.8 106.6
19  з.п. Білки 14:2714:28 1 Україна » Київська область 2.2 108.8
20  Мотовилівка 14:3214:33 1 Україна » Київська область 1.8 110.6
21  з.п. Корчі 14:3614:37 1 Україна » Київська область 2.4 113
22  Васильків-1 14:4414:45 1 Україна » Київська область 7.4 120.4
23  з.п. 888 км 14:4714:48 1 Україна » Київська область 4.1 124.5
24  з.п. Глеваха 14:5114:52 1 Україна » Київська область 2.6 127.1
25  з.п. Шляхова 14:5414:55 1 Україна » Київська область 1.7 128.8
26  з.п. Малютинка 14:5714:58 1 Україна » Київська область 2.1 130.9
27  Боярка 14:5814:59 1 Україна » Київська область 3.3 134.2
28  з.п. Тарасівка 15:0615:07 1 Україна » Київська область 3 137.2
29  Вишневе 15:0815:09 1 Київська область » Вишневе 6.5 143.7
30  Київ-Волинський 15:1915:20 1 Київ » Київ-Волинський 5.3 149
31  з.п. Караваєві Дачі 15:2415:25 1 Київська область » Київ 3.2 152.2
32  з.п. Київ-Пас. (Приміський) 15:31 Київ » Київ-Пасажирьский (вузол) 2.7 154.9

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111