[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. В добу 19,21, 22, 23, 24 жовтня 2021 року змінюється розклад приміських поїздів - е/п № 6076 Тарасівка – Київ розкладом Тарасівка 10.08/09 Вишневе 10.13/14 Київ Вол 10.20/21 Київ Пас 10.30(+8хв) - е/п № 6007 Київ – Фастів розкладом Київ –Пас. 9.16(+40хв) Київ-Волинський 9.26/27 Вишневе 9.33/34 Боярка 9.45/46 Васильків 10.03/04 Мотовилівка10.17/27 Сорочий Брід 10.40/41, Фастів 10.51(+51хв) - е/п № 6009 Київ –Пас. 9.34(+40хв) Київ-Вол.9.45/46 Вишневе 9.52/53 Боярка 10.03/04 Васильків10.19/20 Мотовилівка10.32/33 Сорочий Брід 10.46, Фастів 10.57(+45хв) - е/п № 6011 Київ – Фастів розкладом Київ-Пас. 9.42(+16хв) Київ-Волинський 9.51/52 Вишневе 9.58/59 Боярка 10.09/10 Васильків10.27/28 Мотовилі-вка10.38/39 Сорочий Брід 10.52/53, Фастів 11.03(+8хв)
    Дісно з: 2021-10-18 до: 2021-10-24 / Потяг: #6076 #6007 #6009/6205 #6009 #6011/6207
Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 
з 28 березня 2021 по 11 грудня 2021
6009
крім сб., нд.
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  з.п. Київ-Пас. (Приміський) 08:54 Київ » Київ-Пасажирьский (вузол) 0 0
2  з.п. Караваєві Дачі 09:0009:01 1 Київська область » Київ 3 3
3  Київ-Волинський 09:0509:06 1 Київ » Київ-Волинський 3.2 6.2
4  Вишневе 09:1309:14 1 Київська область » Вишневе 5.3 11.5
5  з.п. Тарасівка 09:1809:19 1 Україна » Київська область 6.8 18.3
6  Боярка 09:2309:24 1 Україна » Київська область 3 21.3
7  з.п. Малютинка 09:2609:27 1 Україна » Київська область 3.1 24.4
8  з.п. Шляхова 09:2909:30 1 Україна » Київська область 2.1 26.5
9  з.п. Глеваха 09:3209:34 2 Україна » Київська область 7 33.5
10  Васильків-1 09:3909:40 1 Україна » Київська область 6.9 40.4
11  з.п. Корчі 09:4509:46 1 Україна » Київська область 7.4 47.8
12  Мотовилівка 09:4909:50 1 Україна » Київська область 2.4 50.2
13  з.п. Білки 09:5209:53 1 Україна » Київська область 1.8 52
14  з.п. Півні 09:5609:57 1 Україна » Київська область 2.2 54.2
15  з.п. Вишняки 09:5910:00 1 Україна » Київська область 2.8 57
16  Фастів-1 10:12 Київська область » Фастів 10.4 67.4

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111