[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. 23.11.2021 - 06.12.2021 призначити далі зміненим
    розкладом:
    ст.Синельникове-1 (відпр. 04.42);
    ст.Івківка (05.02 - 05.03);
    пл.1045 км (05.07 - 05.08);
    пл.1049 км (05.12 - 05.13);
    ст.Славгород Півд. (05.20 - 05.21);
    пл.1061 км (05.54 - 05.55);
    пл.1063 км (05.32 - 05.33);
    ст.Новогупалівка (05.37 - 05.38);
    пл.1074 км (05.44 - 05.45);
    ст.Вільнянськ (05.52 - 05.54);
    ст.Любимівка (06.00 - 06.01);
    пл.9 км (06.06 - 06.07);
    рзд.11 км (06.12 - 06.13);
    пл.13 км (06.16 - 06.17);
    пл.17 км (06.22 - 06.23);
    ст.Запоріжжя Лів. (06.30 - 06.32);
    пл.4 км (06.41 - 06.42);
    пл.6 км (06.46 - 06.47);
    ст.Запоріжжя-2 (приб. 06.55).

    Дісно з: 2021-11-18 до: 2021-12-06 / Потяг: #6583
  2. 07.12.2021 - 10.12.2021 призначити далі зміненим
    розкладом:
    ст.Синельникове-1 (відпр. 04.42);
    ст.Івківка (05.02 - 05.03);
    пл.1045 км (05.10 - 05.11);
    пл.1049 км (05.18 - 05.19);
    ст.Славгород Півд. (05.29 - 05.30);
    пл.1061 км (05.37 - 05.38);
    пл.1063 км (05.41 - 05.42);
    ст.Новогупалівка (05.46 - 05.47);
    пл.1074 км (05.53 - 05.54);
    ст.Вільнянськ (06.01 - 06.03);
    ст.Любимівка (06.09 - 06.10);
    пл.9 км (06.15 - 06.16);
    рзд.11 км (06.21 - 06.22);
    пл.13 км (06.25 - 06.26);
    пл.17 км (06.31 - 06.32);
    ст.Запоріжжя Лів. (06.39 - 06.41);
    пл.4 км (06.50 - 06.51);
    пл.6 км (06.55 - 06.56);
    ст.Запоріжжя-2 (приб. 06.45).

    Дісно з: 2021-12-01 до: 2021-12-10 / Потяг: #6583
Синельникове-1 – Запоріжжя-2 
з 28 березня 2021 по 11 грудня 2021
6583
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Синельникове-1 04:35 Дніпропетровська область » Синельникове 0 0
2  Івківка 04:4504:46 1 Україна » Запорізька область 9 9
3  з.п. 1045 км 04:5004:51 1 Україна » Запорізька область 4 13
4  з.п. 1049 км 04:5504:56 1 Україна » Дніпропетровська область 4 17
5  Славгород-Півд. 05:0305:11 8 Україна » Дніпропетровська область 5 22
6  з.п. 1061 км 05:1805:19 1 Україна » Запорізька область 7 29
7  з.п. 1063 км 05:2205:23 1 Україна » Запорізька область 2 31
8  Новогупалівка 05:2705:28 1 Україна » Запорізька область 4 35
9  з.п. 1074 км 05:3405:35 1 Україна » Запорізька область 7 42
10  Вільнянськ 05:4205:44 2 Запорізька область » Вільнянськ 7 49
11  з.п. Любимівка 05:5005:51 1 Україна » Запорізька область 4 53
12  з.п. 9 км (Зап.Ліве) 05:5605:57 1 Україна » Запорізька область 5 58
13  рзд.11 км (Зап.Ліве) 06:0206:03 1 Україна » Запорізька область 2 60
14  з.п. 13 км (Зап.Ліве) 06:0606:07 1 Україна » Запорізька область 2 62
15  з.п. 17 км 06:1206:13 1 Запорізька область » Запоріжжя 3 65
16  Запоріжжя-Ліве 06:2006:22 2 Запорізька область » Запоріжжя 2 67
17  з.п. 4 км (Зап.Ліве) 06:3106:32 1 Запорізька область » Запоріжжя 3 70
18  з.п. 6 км (Зап.Ліве) 06:3606:37 1 Запорізька область » Запоріжжя 3 73
19  Запоріжжя-2 06:45 Запорізька область » Запоріжжя 4 77

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111