[На початок]
Расписание на сайте должно оперативно обновляться ответственными работниками по каждой региональной дирекции.
В расписании возможно отсутствие отображения небольших кратковременных изменений, или случайные расхождения.
для надежности согласовывайте расписание c текущей информацией на станциях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Расписание поезда
Поезд  
  1. Е/п 6159 06,07,08,09,10,13 вересня відпр. зі ст. Х-Бал. 08:31 (замість 09:19 хв.) далі з.п. Диканівка 08:41-08:42, Н-Бав. 08:51-08:52, з.п. Рижов 08:58-08:59, з.п. Коротич 09:09-09:10, з.п. Водяне 09:16-09:17, Люботин 09:21-10:11,далі згідно діючого розділу.
    Дісно з: 2021-09-02 до: 2021-09-30 / Потяг: #6159
Харьков-Балашовский – Мерчик 
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6159
ежедневно
Расстояние
Пункт приб. отпр. стоянка  География  Δ
км 
Σ
км 
1  Харьков-Балашовский 09:19 Харьковская область » Харьков 0 0
2  о.п. Верещаковка 09:2509:26 1 Харьковская область » Харьков 2 2
3  о.п. Диканёвка 09:2909:30 1 Харьковская область » Харьков 1.8 3.8
4  о.п. 6-й км. 09:3209:33 1 Харьковская область » Харьков 0.9 4.7
5  Новая Бавария 09:3909:40 1 Харьков » Новая Бавария 4.5 9.2
6  о.п. Минутка 09:4209:43 1 Харьковская область » Харьков 1.4 10.6
7  о.п. Рыжов 09:4609:47 1 Харьковская область » Песочин 2 12.6
8  о.п. Песочин 09:4909:51 2 Харьковская область » Песочин 1.7 14.3
9  о.п. Рай-Еленовка 09:5309:54 1 Украина » Харьковская область 1.7 16
10  о.п. Коротич 09:5709:58 1 Украина » Харьковская область 2.4 18.4
11  о.п. Водяное 10:0410:05 1 Украина » Харьковская область 5.8 24.2
12  Люботин 10:0910:11 2 Харьковская область » Люботин 2.2 26.4
13  о.п. Любавка 10:1510:16 1 Украина » Харьковская область 2.7 29.1
14  о.п. Караванная 10:1910:19 0 Харьковская область » Люботин 1.8 30.9
15  Майский 10:2010:21 1 Украина » Харьковская область 1.6 32.5
16  о.п. Манченки 10:2510:26 1 Украина » Харьковская область 1.8 34.3
17  о.п. Ореховая роща 10:2910:30 1 Украина » Харьковская область 2.7 37
18  о.п. Просторное 10:3410:35 1 Украина » Харьковская область 2.8 39.8
19  Мерчик 10:40 Харьковская область » Мерчик 2.6 42.4

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111