[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. 17.11.№6165 Золочів – Харків-Балашовський зі ст.Золочів 10.50(замість 11.35),Рогозянка 11.12-11.13,Шпаківка 11.46-11.47,Нова Баварія 12.12- 12.14,Харків-Бал 12.32
    Дісно з: 2021-11-17 до: 2021-12-05 / Потяг: #6165/6166
Золочів – Харків-Балашовський 
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6165/6166
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Золочів 11:35 Харківська область » Золочів 0 0
2  з.п. Соснівка 11:4011:41 1 Україна » Харківська область 3.2 3.2
3  з.п. Черноглазівка 11:4511:46 1 Україна » Харківська область 4.1 7.3
4  з.п. 205 км 11:5011:51 1 Україна » Харківська область 1.4 8.7
5  Рогозянка 11:5711:58 1 Україна » Харківська область 4.8 13.5
6  з.п. Феськи 12:0312:04 1 Україна » Харківська область 2.1 15.6
7  з.п. Чепелине 12:0712:08 1 Україна » Харківська область 3 18.6
8  з.п. Яротівка 12:1312:14 1 Україна » Харківська область 3.8 22.4
9  Пересічна 12:1912:20 1 Україна » Харківська область 2.9 25.3
10  з.п. 224 км 12:2312:24 1 Україна » Харківська область 2.2 27.5
11  Курортна 12:2712:28 1 Україна » Харківська область 2.4 29.9
12  Шпаківка 12:3112:32 1 Україна » Харківська область 2.7 32.6
13  з.п. Зарічанка 12:3612:37 1 Україна » Харківська область 2 34.6
14  з.п. Подвірки 12:4112:42 1 Україна » Харківська область 2.8 37.4
15  з.п. Рижів 12:4812:49 1 Харківська область » Пісочин 4.8 42.2
16  з.п. Хвилинка 12:5212:53 1 Харківська область » Харків 1 43.2
17  Нова Баварія 12:5712:59 2 Харків » Нова Баварія 1 44.2
18  з.п. 6 км 13:0513:06 1 Харківська область » Харків 4 48.2
19  з.п. Диканівка 13:0813:09 1 Харківська область » Харків 0.9 49.1
20  з.п. Верещаківка 13:1213:13 1 Харківська область » Харків 1 50.1
21  Харків-Балашовський 13:17 Харківська область » Харків 2.4 52.5

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111