[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. З 15/06/2021: п. № 6892 Віринський завод - Тростянець-Смородине змінюється розклад руху, від ст. Віринський завод до ст. Амбари слідує згідно діючого розкладу, відправлення зі ст. Амбари 6.04, Лікарське 6.10 - 6.11, Головашівка 6.17 - 6.18, з.п. 40 км. 6.23 - 6.24, Торопилівка 6.31 - 6.32, з.п. 52 км. 6.42 - 6.43, Суми 6.48 - 6.55, далі діючим графіком, прибуття на ст. Тростянець-Смородине 8.26.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6892
Віринський завод – Тростянець-Смородине З 15/06 змінюється розклад руху
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6892
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Віринський завод 05:40 Миколаївка » Віринський завод 0 0
2  з.п. 7 км 05:4605:47 1 Україна » Сумська область 2 2
3  з.п. 4 км 05:5305:54 1 Україна » Сумська область 3 5
4  Амбари 05:5906:04 5 Україна » Сумська область 4 9
5  з.п. Лікарське 06:1006:11 1 Україна » Сумська область 4.6 13.6
6  Головашівка 06:1706:18 1 Україна » Сумська область 3.6 17.2
7  з.п. 40 км 06:2306:24 1 Україна » Сумська область 3.2 20.4
8  Торопилівка 06:3106:32 1 Україна » Сумська область 4.6 25
9  з.п. 52 км 06:4206:43 1 Сумська область » Суми 8.2 33.2
10  Суми 06:4806:55 7 Сумська область » Суми 1.7 34.9
11  з.п. 59 км 07:0007:02 2 Україна » Сумська область 3.2 38.1
12  Суми-Тов. 07:0507:07 2 Сумська область » Суми 1.8 39.9
13  з.п. Олдиш 07:1007:11 1 Сумська область » Суми 2.4 42.3
14  Баси 07:1507:17 2 Суми » Баси 2.1 44.4
15  з.п. 68 км 07:2007:22 2 Україна » Сумська область 2.5 46.9
16  з.п. 70 км 07:2507:27 2 Україна » Сумська область 2.5 49.4
17  Сироватка 07:3107:34 3 Україна » Сумська область 3.2 52.6
18  Ім. Василя Несвіта 07:4007:41 1 Україна » Сумська область 7.5 60.1
19  з.п. 86 км 07:4707:50 3 Україна » Сумська область 4.2 64.3
20  Боромля 07:5607:59 3 Новгородське » Боромля 11.1 75.4
21  з.п. Блок-пост 98 км 08:0608:07 1 Україна » Сумська область 4.2 79.6
22  з.п. 102 км 08:1108:12 1 Україна » Сумська область 4.1 83.7
23  Скрягівка 08:1508:16 1 Україна » Сумська область 3.9 87.6
24  з.п. Олексине 08:1908:20 1 Україна » Сумська область 2.5 90.1
25  Тростянець-Смородине 08:26 Тростянець » Тростянець-Смородине 5.6 95.7

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05