[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. 26.10 №6419 до ст.Занки(10.16-10.39) слідує діючим розкладом,далі Шебелінка 11.02-11.03,Балаклія 11.27-11.28,Савинці 11.48-11.51 далі згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-10-22 до: 2021-11-05 / Потяг: #6419
Харків-Пасажирський – Ізюм 
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6419
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Харків-Пасажирський 08:48 Харківська область » Харків 0 0
2  з.п. Новоселівка 08:5308:54 1 Харківська область » Харків 2 2
3  Основа 09:0309:04 1 Харків » Основа 1.8 3.8
4  з.п. Передвузлова 09:0909:10 1 Харківська область » Харків 3 6.8
5  з.п. ЕЦ-2 09:1209:13 1 Харківська область » Харків 3 9.8
6  з.п. Безлюдівка 09:1709:18 1 Харківська область » Харків 1.8 11.6
7  з.п. Удянська 09:2209:23 1 Харківська область » Безлюдівка 3.6 15.2
8  Жихор 09:2609:27 1 Харківська область » Безлюдівка 2.2 17.4
9  з.п. Васищеве 09:3109:32 1 Україна » Харківська область 2.3 19.7
10  з.п. Борівська Південна 09:3609:37 1 Україна » Харківська область 3.8 23.5
11  з.п. Звидки 09:3909:40 1 Україна » Харківська область 2 25.5
12  з.п. Аксютівка 09:4409:45 1 Україна » Харківська область 4.2 29.7
13  з.п. Дружний 09:4709:48 1 Україна » Харківська область 1.7 31.4
14  з.п. Левківка 09:5109:52 1 Україна » Харківська область 2 33.4
15  Зміїв 09:5609:57 1 Харківська область » Зміїв 2.2 35.6
16  з.п. Зідьки 10:0210:03 1 Україна » Харківська область 4.3 39.9
17  з.п. Геніївка 10:0610:07 1 Україна » Харківська область 0.9 40.8
18  з.п. Будинок відпочинку 10:1110:12 1 Україна » Харківська область 3.8 44.6
19  Занки 10:1610:26 10 Харківська область » Занки 2.7 47.3
20  з.п. Слобожанська 10:3310:34 1 Україна » Харківська область 6.2 53.5
21  з.п. Донець 10:3810:39 1 Україна » Харківська область 3 56.5
22  з.п. Андріївка 10:4510:46 1 Україна » Харківська область 5.2 61.7
23  Шебелинка 10:4910:50 1 Україна » Харківська область 1 62.7
24  з.п. Покровське 10:5310:54 1 Україна » Харківська область 18.5 81.2
25  з.п. Сезонна 10:5710:58 1 Україна » Харківська область 2.9 84.1
26  з.п. Янківський 11:0111:02 1 Україна » Харківська область 2 86.1
27  з.п. Вербівка 11:0711:08 1 Україна » Харківська область 4.4 90.5
28  Балаклія 11:1411:15 1 Україна » Харківська область 4.3 94.8
29  з.п. Братське озеро 11:2311:24 1 Україна » Харківська область 7 101.8
30  з.п. Лісова 11:3011:31 1 Україна » Харківська область 5.9 107.7
31  Савинці 11:3511:51 16 Україна » Харківська область 2.5 110.2
32  з.п. Маяк 11:5711:58 1 Україна » Харківська область 2.6 112.8
33  з.п. Бабариківська 12:0212:03 1 Україна » Харківська область 3.4 116.2
34  Закомельська 12:0812:09 1 Україна » Харківська область 6.3 122.5
35  з.п. Діброва 12:1612:17 1 Україна » Харківська область 5.2 127.7
36  з.п. 360 км 12:2112:22 1 Україна » Харківська область 2.2 129.9
37  Циганська 12:2712:28 1 Україна » Харківська область 3.8 133.7
38  з.п. Федорівка 12:3212:33 1 Україна » Харківська область 1.8 135.5
39  з.п. 368 км 12:3612:37 1 Україна » Харківська область 1.4 136.9
40  з.п. Пимонівка 12:4012:41 1 Україна » Харківська область 3.1 140
41  Ізюм 12:47 Харківська область » Ізюм 4.4 144.4

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111