[На початок]
Расписание на сайте должно оперативно обновляться ответственными работниками по каждой региональной дирекции.
В расписании возможно отсутствие отображения небольших кратковременных изменений, или случайные расхождения.
для надежности согласовывайте расписание c текущей информацией на станциях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Расписание поезда
Поезд  
  1. 25-31.10.,02,04.06,08,10,12,14,16,18.11.№6349 відправити з Куп'янськ- Півд о 20.07,прибуття Куп'янськ вузл. 20.34, далі №6350 відправленням із Куп'янськ вузл. 20.40, до ст.Шевченкове(21.39-21.40) слідує згідно діючого розкладу, далі Гракове 22.11
    Дісно з: 2021-10-26 до: 2021-12-05 / Потяг: #6349/6350
Купянск-Южный – Граково 
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6349/6350
ежедневно
Расстояние
Пункт приб. отпр. стоянка  География  Δ
км 
Σ
км 
1  Купянск-Южный 20:04 Харьковская область » Купянск 0 0
2  о.п. Эстакадный 20:0620:07 1 Харьковская область » Купянск 0.8 0.8
3  о.п. 152-й км. 20:1120:12 1 Харьковская область » Купянск 2 2.8
4  о.п. Оливино 20:1520:16 1 Харьковская область » Купянск 1 3.8
5  Парк восточного прибытия 20:1920:20 1 Харьковская область » Купянск 2.8 6.6
6  Купянск-Сорт. 20:2420:25 1 Харьковская область » Купянск 1.4 8
7  Купянск-Узловой 20:3120:40 9 Харьковская область » Купянск 2 10
8  о.п. Осиново 20:4720:48 1 Украина » Харьковская область 3 13
9  о.п. 130-й км. 20:5120:52 1 Украина » Харьковская область 1 14
10  о.п. Прокофьевка 20:5520:56 1 Украина » Харьковская область 2 16
11  о.п. 127-й км. 20:5820:59 1 Украина » Харьковская область 1 17
12  о.п. Осадьковка 21:0221:03 1 Украина » Харьковская область 2 19
13  о.п. Карьер 21:0621:07 1 Украина » Харьковская область 6 25
14  Староверовка 21:1121:12 1 Украина » Харьковская область 2 27
15  о.п. Соляниковка 21:1521:16 1 Украина » Харьковская область 1 28
16  о.п. Тишкивский 21:1921:20 1 Украина » Харьковская область 3 31
17  о.п. Гроза 21:2521:26 1 Украина » Харьковская область 4 35
18  о.п. Первомайское-Юж 21:3221:33 1 Украина » Харьковская область 7.3 42.3
19  Шевченково-Юж. 21:3921:40 1 Украина » Харьковская область 7 49.3
20  о.п. 86-й км. 21:4721:48 1 Украина » Харьковская область 8 57.3
21  о.п. Бурлуцкий 21:5221:53 1 Украина » Харьковская область 5 62.3
22  о.п. Пролесный 21:5721:58 1 Украина » Харьковская область 5 67.3
23  Граково 22:07 Залізничне » Граково 4.9 72.2

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111