[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. 25-31.10.,02,04.06,08,10,12.11.№6347/6348 далі №6349,відправленням із Куп'янськ Півд.20.07,Куп'янськ вузл.20.34
    Дісно з: 2021-10-22 до: 2021-11-05 / Потяг: #6347/6348 #6349/6350
  2. 25-31.10.,02,04.06,08,10,12.11.№6349 далі №6350 відправленням із Куп'янськ вузл. 20.40, до ст.Шевченкове(21.30-21.40) слідує згідно діючого розкладу, далі Гракове 22.11
    Дісно з: 2021-10-22 до: 2021-11-05 / Потяг: #6349/6350
Куп'янськ-Південний – Гракове 
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6349/6350
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Куп'янськ-Південний 20:04 Харківська область » Куп'янськ 0 0
2  з.п. Естакадний 20:0620:07 1 Харківська область » Куп'янськ 0.8 0.8
3  з.п. 152 км 20:1120:12 1 Харківська область » Куп'янськ 2 2.8
4  з.п. Оливине 20:1520:16 1 Харківська область » Куп'янськ 1 3.8
5  Парк східного прибуття 20:1920:20 1 Харківська область » Куп'янськ 2.8 6.6
6  Куп'янськ-Сорт. 20:2420:25 1 Харківська область » Куп'янськ 1.4 8
7  Куп'янськ-Вузловий 20:3120:40 9 Харківська область » Куп'янськ 2 10
8  з.п. Осинове 20:4720:48 1 Україна » Харківська область 3 13
9  з.п. 130 км 20:5120:52 1 Україна » Харківська область 1 14
10  з.п. Прокопівка 20:5520:56 1 Україна » Харківська область 2 16
11  з.п. 127 км 20:5820:59 1 Україна » Харківська область 1 17
12  з.п. Осадьківка 21:0221:03 1 Україна » Харківська область 2 19
13  з.п. Кар'єр 21:0621:07 1 Україна » Харківська область 6 25
14  Старовірівка 21:1121:12 1 Україна » Харківська область 2 27
15  з.п. Соляниківка 21:1521:16 1 Україна » Харківська область 1 28
16  з.п. Тишківський 21:1921:20 1 Україна » Харківська область 3 31
17  з.п. Гроза 21:2521:26 1 Україна » Харківська область 4 35
18  з.п. Первомайське-Південне 21:3221:33 1 Україна » Харківська область 7.3 42.3
19  Шевченкове-Південне 21:3921:40 1 Україна » Харківська область 7 49.3
20  з.п. 86 км 21:4721:48 1 Україна » Харківська область 8 57.3
21  з.п. Бурлуцький 21:5221:53 1 Україна » Харківська область 5 62.3
22  з.п. Пролісний 21:5721:58 1 Україна » Харківська область 5 67.3
23  Гракове 22:07 Залізничне » Гракове 4.9 72.2

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111