[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. 12,13,15,16.10 №6321/6330 Харків Пас-Огульці-Харків Балашовський на дільниці Люботин-Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-10-06 до: 2021-11-05 / Потяг: #6330 #6321
  2. 11.10 №6321 Харків Пас-Огульці:ст.Люботин 15.31-15.42,прибуття ст.Огульці 16.08
    Дісно з: 2021-10-07 до: 2021-11-05 / Потяг: #6321
  3. 24.10 №6321 прослідує без зупинки по зп.Караванна
    Дісно з: 2021-10-07 до: 2021-11-05 / Потяг: #6321
  4. 18.10 №6321 Харків Пас 14.45-Огульці 16.01 курсує зміненим розкладом: Нова Баварія 15.01-15.02,Люботин 15.34-15.35, Огульці 16.01
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #6321
Харків-Пасажирський – Огульці 12,13,15,16/10 на дільниці Люботин-Огульці відмінено;
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6321
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Харків-Пасажирський 14:45 Харківська область » Харків 0 0
2  з.п. Новоселівка 14:5014:51 1 Харківська область » Харків 2 2
3  Нова Баварія 14:5814:59 1 Харків » Нова Баварія 4.5 6.5
4  з.п. Хвилинка 15:0215:03 1 Харківська область » Харків 1.4 7.9
5  з.п. Рижів 15:0615:07 1 Харківська область » Пісочин 2 9.9
6  з.п. Пісочин 15:1015:12 2 Харківська область » Пісочин 1.7 11.6
7  з.п. Рай-Оленівка 15:1515:16 1 Україна » Харківська область 1.7 13.3
8  з.п. Коротич 15:1915:20 1 Україна » Харківська область 2.4 15.7
9  з.п. Водяне 15:2615:27 1 Україна » Харківська область 5.8 21.5
10  Люботин 15:3115:33 2 Харківська область » Люботин 2.2 23.7
11  з.п. Любівка 15:3815:39 1 Україна » Харківська область 2.7 26.4
12  з.п. Караванна 15:4215:43 1 Харківська область » Люботин 1.8 28.2
13  Люботин-Західний 15:4615:49 3 Харківська область » Люботин 1.6 29.8
14  з.п. Пирогова 15:5515:56 1 Україна » Харківська область 4.3 34.1
15  Огульці 16:01 Харківська область » Огульці 3.4 37.5

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111