[На початок]
Расписание на сайте должно оперативно обновляться ответственными работниками по каждой региональной дирекции.
В расписании возможно отсутствие отображения небольших кратковременных изменений, или случайные расхождения.
для надежности согласовывайте расписание c текущей информацией на станциях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Расписание поезда
Поезд  
  1. 1,4,5,6,7,8,11,12,13,15,18,19,20,21,22,26,26,27,28,29/10/2021: п. 6224 Мерчик - Харків-Левада відправлення Мерчик 11-30 (замість 11- 40), зп Просторе 11-33/11-34, зп Горіховий Гай 11-37/11-38, зп Манченки 11-42/11-43, зп Травневий 11-56/11-57, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-09-27 до: 2021-11-05 / Потяг: #6224
  2. 13,17.10 №6224 прослідує без зупинки по зп.Караванна
    Дісно з: 2021-10-07 до: 2021-11-05 / Потяг: #6224
  3. 13,18.10 №6319 Мерчик -Харків Левада з ст. Люботин прослідує зміненим маршрутом Люботин 12.06-12.31,-Шпаківка 12.52-Нова Баварія13.11-13.12, Харків Левада 13.40
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #6224
Мерчик – Харьков-Левада в обрані дні жовтня курсує ДР; 13,18/10 прослідує зміненим маршрутом; 13,17/10 відсутня зупинка по зп Караванна
з 21 грудня 2020 по 23 грудня 2021
6224
ежедневно
Расстояние
Пункт приб. отпр. стоянка  География  Δ
км 
Σ
км 
1  Мерчик 11:40 Харьковская область » Мерчик 0 0
2  о.п. Просторное 11:4311:44 1 Украина » Харьковская область 2.6 2.6
3  о.п. Ореховая роща 11:4711:48 1 Украина » Харьковская область 2.8 5.4
4  о.п. Манченки 11:5211:53 1 Украина » Харьковская область 2.7 8.1
5  Майский 11:5611:57 1 Украина » Харьковская область 1.8 9.9
6  о.п. Любавка 12:0012:01 1 Украина » Харьковская область 1.6 11.5
7  Люботин 12:0612:24 18 Харьковская область » Люботин 2.7 14.2
8  о.п. Водяное 12:2912:30 1 Украина » Харьковская область 2.1 16.3
9  о.п. Пост 21 км. 12:3312:34 1 Украина » Харьковская область 2.1 18.4
10  о.п. Коротич 12:3812:39 1 Украина » Харьковская область 3.7 22.1
11  о.п. Рай-Еленовка 12:4212:43 1 Украина » Харьковская область 2.4 24.5
12  о.п. Песочин 12:4612:47 1 Харьковская область » Песочин 1.7 26.2
13  о.п. Рыжов 12:5012:51 1 Харьковская область » Песочин 1.7 27.9
14  о.п. Минутка 12:5412:55 1 Харьковская область » Харьков 1.9 29.8
15  Новая Бавария 12:5913:06 7 Харьков » Новая Бавария 1.4 31.2
16  о.п. 6-й км. 13:1213:13 1 Харьковская область » Харьков 4.1 35.3
17  о.п. Диканёвка 13:1513:16 1 Харьковская область » Харьков 0.9 36.2
18  о.п. Верещаковка 13:2113:22 1 Харьковская область » Харьков 1.8 38
19  Харьков-Левада 13:26 Харьковская область » Харьков 2.4 40.4

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111