[На початок]
Расписание на сайте должно оперативно обновляться ответственными работниками по каждой региональной дирекции.
В расписании возможно отсутствие отображения небольших кратковременных изменений, или случайные расхождения.
для надежности согласовывайте расписание c текущей информацией на станциях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Расписание поезда
Поезд  
  1. 22-23 вересня 2021р. прослідує зміненим розкладом Затока 18:10-18:11 Цунів 18:15-18:16 Мшана 18:22-18:25 Суховоля 18:30-18:31 Зимна вода 18:34-18:35 Рудно 18:39-18:41 5й парк 18:45-18:49 Львів 18:58
    Дісно з: 2021-09-20 до: 2021-09-24 / Потяг: #6112
Мостиска-2 – Львов 
з 13 грудня 2020 по 31 грудня 2021
6112
ежедневно
Расстояние
Пункт приб. отпр. стоянка  География  Δ
км 
Σ
км 
1  Мостиска-2 16:42 Львовская область » Мостиська 0 0
2  о.п. Тщенец 16:4716:48 1 Украина » Львовская область 4.1 4.1
3  Мостиска-1 16:5616:57 1 Львовская область » Мостиська 3.5 7.6
4  о.п. Подгать 17:0217:03 1 Украина » Львовская область 3.6 11.2
5  о.п. Арламовская воля 17:0617:07 1 Украина » Львовская область 2.2 13.4
6  о.п. Хоросница 17:1117:12 1 Украина » Львовская область 4.7 18.1
7  о.п. Заречье 17:1617:17 1 Украина » Львовская область 4.2 22.3
8  Судовая вишня 17:2417:25 1 Украина » Львовская область 4.7 27
9  о.п. Княжий мост 17:2917:30 1 Украина » Львовская область 2.1 29.1
10  Бар 17:3417:35 1 Украина » Львовская область 4.8 33.9
11  о.п. Родатыче 17:3817:39 1 Украина » Львовская область 2.4 36.3
12  Вовчухи 17:4217:43 1 Украина » Львовская область 2.3 38.6
13  о.п. Братковичи 17:4717:48 1 Украина » Львовская область 3.3 41.9
14  Городок-львовский 17:5517:55 0 Украина » Львовская область 3.8 45.7
15  о.п. Каменоброд 18:0218:03 1 Украина » Львовская область 5.8 51.5
16  о.п. Затока 18:1018:22 12 Украина » Львовская область 3.4 54.9
17  о.п. Цунев 18:2618:27 1 Украина » Львовская область 2.2 57.1
18  Мшана 18:3318:34 1 Украина » Львовская область 5.2 62.3
19  о.п. Суховоля 18:3918:40 1 Украина » Львовская область 4.9 67.2
20  о.п. Зимнавода 18:4318:44 1 Украина » Львовская область 2.6 69.8
21  Рудно 18:4818:49 1 Украина » Львовская область 3.4 73.2
22  о.п. 5-й парк 18:5318:56 3 Украина » Львовская область 2.2 75.4
23  Львов 19:05 Львовская область » Львов 3.1 78.5

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111