[На початок]
Расписание на сайте должно оперативно обновляться ответственными работниками по каждой региональной дирекции.
В расписании возможно отсутствие отображения небольших кратковременных изменений, или случайные расхождения.
для надежности согласовывайте расписание c текущей информацией на станциях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Расписание поезда
Поезд  
  1. 02.11.2021 - 03.11.2021 призначити зміненим маршрутом
    прямування через ст.Кривий Ріг Сорт., Пост 3 км, ст.Саксагань
    без заходу на ст.Мудрьона, ст.Шмакове, ст.Вечірній Кут,
    ст.Рокувата наступним розкладом:
    ст.Кривий Ріг Гол. (відпр. 20.20);
    ст.Кривий Ріг Сорт. (20.35);
    ст.Пічугіне (20.44 - 20.51) - техн.;
    Пост 3 км (20.58);
    ст.Саксагань (21.06 - 21.22);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-10-28 до: 2021-11-03 / Потяг: #6512
Кривой Рог-Гл. – Пятихатки-Пасс 
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6512
ежедневно
Расстояние
Пункт приб. отпр. стоянка  География  Δ
км 
Σ
км 
1  Кривой Рог-Гл. 20:20 Днепропетровская область » Кривой Рог 0 0
2  Мудрьона 20:2920:31 2 Днепропетровская область » Кривой Рог 4 4
3  Шмакове 20:4520:46 1 Днепропетровская область » Кривой Рог 6 10
4  Вечірний Кут 20:5520:56 1 Украина » Днепропетровская область 5 15
5  Рокувата 21:0721:09 2 Кривой Рог » Роковатая 7 22
6  о.п. 54 км 21:1521:16 1 Днепропетровская область » Кривой Рог 4 26
7  Саксагань 21:2121:22 1 Днепропетровская область » Кривой Рог 5 31
8  о.п. Каменное Поле 21:3421:35 1 Украина » Днепропетровская область 10 41
9  о.п. Завяловка 21:4921:50 1 Украина » Днепропетровская область 10 51
10  о.п. 27 км 21:5521:56 1 Украина » Днепропетровская область 2 53
11  Савро 22:1022:11 1 Украина » Днепропетровская область 8 61
12  Жовті Води-1 22:2422:25 1 Украина » Днепропетровская область 10 71
13  Пятихатки-Пасс 22:38 Днепропетровская область » Пятихатки 8 79

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111