[На початок]
Note: Slight changes in the schedule may not be reflected in the schedule provided here.
Please check with station officials for current information!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Schedule of train
train  
  1. 02.11.2021 - 03.11.2021 призначити зміненим маршрутом
    прямування через ст.Кривий Ріг Сорт., Пост 3 км, ст.Саксагань
    без заходу на ст.Мудрьона, ст.Шмакове, ст.Вечірній Кут,
    ст.Рокувата наступним розкладом:
    ст.Кривий Ріг Гол. (відпр. 20.20);
    ст.Кривий Ріг Сорт. (20.35);
    ст.Пічугіне (20.44 - 20.51) - техн.;
    Пост 3 км (20.58);
    ст.Саксагань (21.06 - 21.22);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-10-28 до: 2021-11-03 / Потяг: #6512
Kryvyj Rig-Gol. – P'yatyhatky-Pas. 
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6512
daily
Distance
Punct income depart stop Geography Δ
km 
Σ
km 
1  Kryvyj Rig-Gol. 20:20 Dnipropetrovsk Oblast » Kryvyi Rig 0 0
2  Mudr'ona 20:2920:31 2 Dnipropetrovsk Oblast » Kryvyi Rig 4 4
3  Shmakove 20:4520:46 1 Dnipropetrovsk Oblast » Kryvyi Rig 6 10
4  Vechirnyj Kut 20:5520:56 1 Ukraine » Dnipropetrovsk Oblast 5 15
5  Rokuvata 21:0721:09 2 Kryvyi Rig » Rokuvata 7 22
6  pl. 54 km 21:1521:16 1 Dnipropetrovsk Oblast » Kryvyi Rig 4 26
7  Saksagan' 21:2121:22 1 Dnipropetrovsk Oblast » Kryvyi Rig 5 31
8  pl. Kam’yane Pole 21:3421:35 1 Ukraine » Dnipropetrovsk Oblast 10 41
9  pl. Zav’yalivka 21:4921:50 1 Ukraine » Dnipropetrovsk Oblast 10 51
10  pl. 27 km 21:5521:56 1 Ukraine » Dnipropetrovsk Oblast 2 53
11  Savro 22:1022:11 1 Ukraine » Dnipropetrovsk Oblast 8 61
12  Govti Vody-1 22:2422:25 1 Ukraine » Dnipropetrovsk Oblast 10 71
13  P'yatyhatky-Pas. 22:38 Dnipropetrovsk Oblast » Piatykhatky 8 79

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111