[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. 17.08.2021 - 18.08.2021 призначити зміненим
    маршрутом прямування через ст.Кривий Ріг Сорт., Пост 3 км,
    ст.Саксагань без заходу на ст.Мудрьона, ст.Шмакове,
    ст.Вечірній Кут, ст.Рокувата наступним розкладом:
    ст.Кривий Ріг Гол. (20.20);
    ст.Кривий Ріг Сорт. (20.32);
    ст.Пічугіне (20.44 - 20.51)-техн.;
    Пост 3 км (20.58);
    ст.Саксагань (21.06 - 21.22);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-08-11 до: 2021-08-18 / Потяг: #6512
Кривий Ріг-Гол. – П'ятихатки-Пас. 
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6512
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Кривий Ріг-Гол. 20:20 Дніпропетровська область » Кривий Ріг 0 0
2  Мудрьона 20:2920:31 2 Дніпропетровська область » Кривий Ріг 4 4
3  Шмакове 20:4520:46 1 Дніпропетровська область » Кривий Ріг 6 10
4  Вечірний Кут 20:5520:56 1 Україна » Дніпропетровська область 5 15
5  Рокувата 21:0721:09 2 Кривий Ріг » Рокувата 7 22
6  з.п. 54 км 21:1521:16 1 Дніпропетровська область » Кривий Ріг 4 26
7  Саксагань 21:2121:22 1 Дніпропетровська область » Кривий Ріг 5 31
8  з.п. Кам'яне Поле 21:3421:35 1 Україна » Дніпропетровська область 10 41
9  з.п. Зав'ялівка 21:4921:50 1 Україна » Дніпропетровська область 10 51
10  з.п. 27 км (Зав'ялівка) 21:5521:56 1 Україна » Дніпропетровська область 2 53
11  Савро 22:1022:11 1 Україна » Дніпропетровська область 8 61
12  Жовті Води-1 22:2422:25 1 Україна » Дніпропетровська область 10 71
13  П'ятихатки-Пас. 22:38 Дніпропетровська область » П'ятихатки 8 79

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05