[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. 18.08.2021 - 19.08.2021 призначити зміненим
    маршрутом прямування через ст.Саксагань, Пост 3 км,
    ст.Пічугіне, ст.Кривий Ріг Сорт., ст.Кривий Ріг Гол. без
    заходу на ст.Рокувата, ст.Вечірній Кут, ст.Шмакове,
    ст.Мудрьона наступним розкладом:
    ст.Саксагань (5.42 - 6.02);
    Пост 3 км (6.11);
    ст.Пічугіне (6.20);
    ст.Кривий Ріг Сорт. (6.27);
    ст.Кривий Ріг Гол. (приб. 6.39).

    Дісно з: 2021-08-11 до: 2021-08-19 / Потяг: #6501
П'ятихатки-Пас. – Кривий Ріг-Гол. 
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6501
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  П'ятихатки-Пас. 04:37 Дніпропетровська область » П'ятихатки 0 0
2  Жовті Води-1 04:4804:49 1 Україна » Дніпропетровська область 8 8
3  Савро 05:0205:03 1 Україна » Дніпропетровська область 10 18
4  з.п. 27 км (Зав'ялівка) 05:1405:15 1 Україна » Дніпропетровська область 8 26
5  з.п. Зав'ялівка 05:1805:19 1 Україна » Дніпропетровська область 2 28
6  з.п. Кам'яне Поле 05:2905:30 1 Україна » Дніпропетровська область 10 38
7  Саксагань 05:4205:43 1 Дніпропетровська область » Кривий Ріг 10 48
8  з.п. 54 км 05:4905:50 1 Дніпропетровська область » Кривий Ріг 5 53
9  Рокувата 05:5705:58 1 Кривий Ріг » Рокувата 4 57
10  Вечірний Кут 06:1006:11 1 Україна » Дніпропетровська область 7 64
11  Шмакове 06:1906:21 2 Дніпропетровська область » Кривий Ріг 5 69
12  Мудрьона 06:3306:34 1 Дніпропетровська область » Кривий Ріг 6 75
13  Кривий Ріг-Гол. 06:43 Дніпропетровська область » Кривий Ріг 4 79

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05