[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. 08.11.2021, 10.11.2021, 12.11.2021 призначити до
    ст.Кривий Ріг Зах. діючим, далі зміненим розкладом:
    ст.Кривий Ріг Зах. (12.47 - 12.48);
    пл. 116 км Мусіївка (13.02);
    пл. 118 км Мусіївка (13.06);
    ст.Мусіївка (13.12 - 13.13);
    ст.Гейківка (13.24 - 13.25);
    пл.Утішне (13.35 - 13.36);
    ст.Висунь (13.47 - 13.48);
    ст.Тимкове (приб. 14.00).

    Дісно з: 2021-11-02 до: 2021-11-12 / Потяг: #6485
Нікополь – Тимкове 
з 20 липня 2021 по 11 грудня 2021
6485
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Нікополь 09:55 Дніпропетровська область » Нікополь 0 0
2  Нікопольбуд 10:0710:08 1 Україна » Дніпропетровська область 10 10
3  з.п. 86 км (Нікополь) 10:1210:13 1 Україна » Дніпропетровська область 2 12
4  з.п. 83 км 10:1810:19 1 Україна » Дніпропетровська область 3 15
5  з.п. 79 км (Нікополь) 10:2510:25 0 Україна » Дніпропетровська область 4 19
6  Чортомлик 10:2910:30 1 Україна » Дніпропетровська область 2 21
7  з.п. 71 км (нікополь) 10:3810:39 1 Україна » Дніпропетровська область 7 28
8  Підстепне 10:4410:45 1 Україна » Дніпропетровська область 4 32
9  Тік 10:5510:56 1 Україна » Дніпропетровська область 9 41
10  з.п. 47 км 11:0611:07 1 Україна » Дніпропетровська область 10 51
11  Апостолове 11:1711:19 2 Дніпропетровська область » Апостолове 9 60
12  з.п. 29 км 11:2911:30 1 Україна » Дніпропетровська область 8 68
13  з.п. Нива-Трудова 11:3511:36 1 Україна » Дніпропетровська область 4 72
14  Радушна 11:4811:50 2 Україна » Дніпропетровська область 11 83
15  Батуринська 11:5711:58 1 Дніпропетровська область » Кривий Ріг 5 88
16  з.п. Лісозахисна 12:0412:05 1 Дніпропетровська область » Кривий Ріг 4 92
17  Новоблочна 12:0912:10 1 Дніпропетровська область » Кривий Ріг 2 94
18  Кривий Ріг-Гол. 12:2112:25 4 Дніпропетровська область » Кривий Ріг 4 98
19  Кривий Ріг 12:3512:37 2 Дніпропетровська область » Кривий Ріг 6 104
20  Кривий Ріг-Зах. 12:4712:48 1 Дніпропетровська область » Кривий Ріг 7 111
21  Мусіївка 13:0213:03 1 Україна » Дніпропетровська область 10 121
22  Гейківка 13:1413:15 1 Україна » Дніпропетровська область 11 132
23  з.п. Утішне 13:2513:26 1 Україна » Миколаївська область 7 139
24  Висунь 13:3713:38 1 Україна » Миколаївська область 11 150
25  Тимкове 13:50 Богданівка » Тимкове 8 158

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111