[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021
    призначити зміненим розкладом:
    ст.Чаплине (відпр. 16.23);
    пл.Краснощекове (16.31 - 16.32);
    ст.Улянівка (16.41 - 16.42);
    пл.Васильківка (16.46 - 16.47);
    пл.284 км (16.51 - 16.52);
    пл.283 км (16.54 - 16.55);
    пл.Крутоярка (16.59 - 17.00);
    пл.276 км (17.16 - 17.17);
    пл.Терса (17.19 - 17.20);
    пл.262 км (17.23 - 17.24);
    ст.Роздори (17.31 - 17.32);
    пл.251 км (17.36 - 17.37);
    ст.Вишневецьке (17.41 - 17.42);
    пл.242 км (17.47 - 17.49);
    Пост 239 км (17.53 - 17.54);
    ст.Синельникове-2 (17.59 - 18.00);
    пл.235 км (18.02 - 18.03);
    пл.230 км (18.06 - 18.07);
    пл.Хорошеве (18.10 - 18.11);
    пл.225 км (18.14 - 18.15);
    пл.222 км (18.18 - 18.19);
    пл.219 км (18.22 - 18.23);
    ст.Іларіонове (18.27 - 18.28);
    пл.212 км (18.32 - 18.33);
    ст.Ігрень (18.42 - 18.43);
    пл.Ксенівка (18.45 - 18.47);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Г (18.51 - 18.53);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (18.55 - 18.56);
    пл.196 км (18.59 - 19.00);;
    ст.Нижньодніпровськ (19.03 - 19.04);
    пл.193 км (19.07 - 19.09);
    Пост Амур (19.12);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 19.17).

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-21 / Потяг: #6127
  2. 19.11.2021 призначити до ст.Синельникове-2 чинним,
    далі зміненим розкладом:
    ст.Синельникове-2 (17.48 - 17.49););
    пл.235 км (17.51 - 17.52);
    пл.230 км (17.55 - 17.56);
    пл.Хорошеве (17.59 - 18.00);
    пл.225 км (18.03 - 18.04);
    пл.222 км (18.07 - 18.08);
    пл.219 км (18.11 - 18.12);
    ст.Іларіонове (18.16 - 18.17);
    пл.212 км (18.21 - 18.22);
    ст.Ігрень (18.31 - 18.32);
    пл.Ксенівка (18.34 - 18.36);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Г (18.40 - 18.53) - техн.;
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (18.56 - 18.57);
    пл.196 км (19.00 - 19.01);
    ст.Нижньодніпровськ (19.04 - 19.05);
    пл.193 км (19.08 - 19.10);
    Пост Амур (19.13);
    ст.Дніпро-Гол. (приб. 19.18).

    Дісно з: 2021-11-13 до: 2021-11-19 / Потяг: #6127
Чаплине – Дніпро-Гол. 
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6127
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Чаплине 16:12 Дніпропетровська область » Чаплине 0 0
2  з.п. Краснощокове 16:2016:21 1 Україна » Дніпропетровська область 8 8
3  Улянівка 16:3016:31 1 Україна » Дніпропетровська область 9 17
4  з.п. Васильківка 16:3516:36 1 Україна » Дніпропетровська область 4 21
5  з.п. 284 км 16:4016:41 1 Україна » Дніпропетровська область 4 25
6  з.п. 283 км 16:4316:44 1 Україна » Дніпропетровська область 1 26
7  з.п. Крутоярка 16:4816:49 1 Україна » Дніпропетровська область 4 30
8  з.п. 276 км 16:5216:53 1 Україна » Дніпропетровська область 3 33
9  Письменна 16:5716:58 1 Україна » Дніпропетровська область 4 37
10  з.п. 269 км 17:0117:02 1 Україна » Дніпропетровська область 3 40
11  з.п. 267 км 17:0517:06 1 Україна » Дніпропетровська область 2.5 42.5
12  з.п. Терса 17:0817:09 1 Україна » Дніпропетровська область 5 47.5
13  з.п. 262 км 17:1217:13 1 Україна » Дніпропетровська область 3 50.5
14  Роздори 17:2017:21 1 Україна » Дніпропетровська область 7 57.5
15  з.п. 251 км 17:2517:26 1 Україна » Дніпропетровська область 3 60.5
16  Вишневецьке 17:3017:31 1 Україна » Дніпропетровська область 4 64.5
17  з.п. 242 км 17:3617:38 2 Україна » Дніпропетровська область 6 70.5
18  з.п. 239 км 17:4217:43 1 Дніпропетровська область » Синельникове 2 72.5
19  Синельникове-2 17:4817:49 1 Дніпропетровська область » Синельникове 3 75.5
20  з.п. 235 км 17:5117:52 1 Дніпропетровська область » Синельникове 2 77.5
21  з.п. 230 км 17:5517:56 1 Україна » Дніпропетровська область 4 81.5
22  з.п. Хорошеве 17:5918:00 1 Україна » Дніпропетровська область 4 85.5
23  з.п. 225 км 18:0318:04 1 Україна » Дніпропетровська область 1 86.5
24  з.п. 222 км 18:0718:08 1 Україна » Дніпропетровська область 4 90.5
25  Іларіонове 18:1618:17 1 Україна » Дніпропетровська область 6 96.5
26  з.п. 212 км 18:2118:22 1 Україна » Дніпропетровська область 4 100.5
27  Ігрень 18:3118:32 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 102.5
28  з.п. Ксеніївка 18:3418:36 2 Дніпропетровська область » Дніпро 1 103.5
29  з.п. Н.Д.Вузол-Парк Е.Г 18:4018:42 2 Дніпропетровська область » Дніпро 3 106.5
30  Н.Д.Вузол-Парк Л.З 18:4418:45 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 108.5
31  з.п. 196 км 18:4818:49 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 110.5
32  Нижньодніпровськ 18:5218:53 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 112.5
33  з.п. 193 км 18:5618:58 2 Дніпропетровська область » Дніпро 2 114.5
34  Дніпро-Гол. 19:06 Дніпропетровська область » Дніпро 4 118.5

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111