[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. 26.10.2021 - 14.11.2021, 16.11.2021, 18.11.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 17.49);
    ст.Горяїнове (17.54 - 17.55);
    пл.184 км (17.58 - 18.00);
    ст.Діївка (18.05 - 18.06);
    пл.178 км (18.10 - 18.11);
    пл.175 км (18.14 - 18.15);
    ст.Сухачівка (18.22 - 18.38);
    пл.169 км (18.41 - 18.42);
    пл.165 км (18.45 - 18.47);
    пл.164 км (18.49 - 18.50);
    пл.160 км (18.53 - 18.54);
    ст.Запоріжжя-Кам'янське (18.57 - 18.58);
    ст.Кам'янське Пас. (19.02 - 19.04);
    пл.149 км (19.08 - 19.09);
    ст.Воскобійня (19.16 - 19.17);
    пл.139 км (19.21 - 19.22); мст.Верхньодніпровськ (19.29 - 19.31);
    пл.128 км (19.35 - 19.36);
    пл.125 км (19.38 - 19.39);
    пл.119 км (19.43 - 19.45);
    ст.Верхівцеве (19.48 - 19.49);
    пл.114 км (19.53 - 19.54);
    пл.Гранове (19.57 - 19.58);
    пл.104 км (20.02 - 20.03);
    ст.Вільногірськ (20.07 - 20.08);
    ст.Ерастівка (20.17 - 20.18);
    пл.88 км (20.24 - 20.26);
    пл.Касинівка (20.31 - 20.32);
    пл.77 км (20.37 - 20.38);
    ст.П'ятихатки (приб. 20.43).

    Дісно з: 2021-10-20 до: 2021-11-18 / Потяг: #6037
Дніпро-Гол. – П'ятихатки-Пас. 
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6037
щоденно
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Дніпро-Гол. 17:22 Дніпропетровська область » Дніпро 0 0
2  Горяїнове 17:2717:28 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 2
3  з.п. 184 км 17:3117:33 2 Дніпропетровська область » Дніпро 2 4
4  Діївка 17:3817:39 1 Дніпропетровська область » Дніпро 4 8
5  з.п. 178 км 17:4317:44 1 Дніпропетровська область » Дніпро 3 11
6  з.п. 175 км 17:4717:48 1 Дніпропетровська область » Дніпро 3 14
7  Сухачівка 17:5517:56 1 Дніпро » Сухачівка 4 18
8  з.п. 169 км 17:5918:00 1 Дніпропетровська область » Дніпро 2 20
9  з.п. 165 км 18:0318:05 2 Україна » Дніпропетровська область 4 24
10  з.п. 164 км 18:0718:08 1 Україна » Дніпропетровська область 1 25
11  з.п. 160 км 18:1118:12 1 Україна » Дніпропетровська область 4 29
12  Запоріжжя-Кам’янське 18:1518:16 1 Україна » Дніпропетровська область 3 32
13  Кам'янське-Пас. 18:2018:22 2 Дніпропетровська область » Кам'янське 3 35
14  з.п. 149 км 18:2618:27 1 Україна » Дніпропетровська область 5 40
15  Воскобійня 18:3418:35 1 Дніпропетровська область » Кам'янське 8 48
16  з.п. 139 км 18:3918:40 1 Україна » Дніпропетровська область 1 49
17  Верхньодніпровськ 18:4718:49 2 Україна » Дніпропетровська область 7 56
18  з.п. 128 км 18:5318:54 1 Україна » Дніпропетровська область 4.6 60.6
19  з.п. 125 км 18:5618:57 1 Україна » Дніпропетровська область 2.8 63.4
20  з.п. 119 км (Верхівцеве) 19:0119:03 2 Україна » Дніпропетровська область 5.6 69
21  Верхівцеве 19:0619:07 1 Дніпропетровська область » Верхівцеве 15 84
22  з.п. 114 км 19:1119:12 1 Україна » Дніпропетровська область 5 89
23  з.п. Гранове 19:1519:16 1 Україна » Дніпропетровська область 4 93
24  з.п. 104 км 19:2019:21 1 Україна » Дніпропетровська область 5 98
25  Вільногірськ 19:2519:26 1 Україна » Дніпропетровська область 4 102
26  Ерастівка 19:3519:36 1 Україна » Дніпропетровська область 8 110
27  з.п. 88 км 19:4219:44 2 Україна » Дніпропетровська область 4 114
28  з.п. Касинівка 19:4919:50 1 Україна » Дніпропетровська область 5 119
29  з.п. 77 км 19:5519:56 1 Україна » Дніпропетровська область 6 125
30  П'ятихатки-Пас. 20:01 Дніпропетровська область » П'ятихатки 3 128

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111