[На початок]
Расписание на сайте должно оперативно обновляться ответственными работниками по каждой региональной дирекции.
В расписании возможно отсутствие отображения небольших кратковременных изменений, или случайные расхождения.
для надежности согласовывайте расписание c текущей информацией на станциях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Расписание поезда
Поезд  
  1. 02.11.2021 - 03.11.2021 призначити зміненим маршрутом
    прямування через ст.Кривий Ріг Гол., ст.Кривий Ріг Сорт.,
    Пост 3 км, ст.Саксагань без заходу на ст.Мудрьона, ст.Шмакове,
    ст.Вечірній Кут, ст.Рокувата до ст.Кривий Ріг Гол. діючим,
    далі наступним розкладом:
    ст.Кривий Ріг Гол. (7.32 - 8ю19);
    ст.Кривий Ріг Сорт. (8.34);
    ст.Пічугіне (8.42 - 8.49) - техн.;
    Пост 3 км (8.57);
    ст.Саксагань (9.05 - 9.25);
    далі згідно чинного розклвду.

    Дісно з: 2021-10-28 до: 2021-11-03 / Потяг: #6466
Тимково – Пятихатки-Пасс 
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6466
кроме пн.
Расстояние
Пункт приб. отпр. стоянка  География  Δ
км 
Σ
км 
1  Тимково 05:58 Богдановка » Тимковое 0 0
2  Висунь 06:0806:10 2 Украина » Николаевская область 8 8
3  о.п. Утешное 06:2106:22 1 Украина » Николаевская область 11 19
4  Гейківка 06:3106:32 1 Украина » Днепропетровская область 7 26
5  Мусіївка 06:4406:45 1 Украина » Днепропетровская область 11 37
6  Кривой Рог-Зап. 07:0007:11 11 Днепропетровская область » Кривой Рог 10 47
7  Кривой Рог 07:2107:22 1 Днепропетровская область » Кривой Рог 7 54
8  Кривой Рог-Гл. 07:3208:19 47 Днепропетровская область » Кривой Рог 6 60
9  Мудрьона 08:2908:30 1 Днепропетровская область » Кривой Рог 4 64
10  Шмакове 08:4308:44 1 Днепропетровская область » Кривой Рог 6 70
11  Вечірний Кут 08:5208:53 1 Украина » Днепропетровская область 5 75
12  Рокувата 09:0509:07 2 Кривой Рог » Роковатая 7 82
13  о.п. 54 км 09:1509:16 1 Днепропетровская область » Кривой Рог 4 86
14  Саксагань 09:2409:25 1 Днепропетровская область » Кривой Рог 5 91
15  о.п. Каменное Поле 09:3809:39 1 Украина » Днепропетровская область 10 101
16  о.п. Завяловка 09:5109:52 1 Украина » Днепропетровская область 10 111
17  о.п. 27 км 09:5609:57 1 Украина » Днепропетровская область 2 113
18  Савро 10:0910:10 1 Украина » Днепропетровская область 8 121
19  Жовті Води-1 10:2310:24 1 Украина » Днепропетровская область 10 131
20  Пятихатки-Пасс 10:35 Днепропетровская область » Пятихатки 8 139

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111