[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху потягу
Потяг  
  1. 02.11.2021 - 03.11.2021 призначити зміненим маршрутом
    прямування через ст.Кривий Ріг Гол., ст.Кривий Ріг Сорт.,
    Пост 3 км, ст.Саксагань без заходу на ст.Мудрьона, ст.Шмакове,
    ст.Вечірній Кут, ст.Рокувата до ст.Кривий Ріг Гол. діючим,
    далі наступним розкладом:
    ст.Кривий Ріг Гол. (7.32 - 8ю19);
    ст.Кривий Ріг Сорт. (8.34);
    ст.Пічугіне (8.42 - 8.49) - техн.;
    Пост 3 км (8.57);
    ст.Саксагань (9.05 - 9.25);
    далі згідно чинного розклвду.

    Дісно з: 2021-10-28 до: 2021-11-03 / Потяг: #6466
  2. 20.09.2021, 21.09.2021 призначити без зупинки по
    рзд.Зав'ялівка.

    Дісно з: 2021-09-16 до: 2021-09-21 / Потяг: #6504 #6466 #6507 #6508 #6509
Тимкове – П'ятихатки-Пас. 
з 13 грудня 2020 по 11 грудня 2021
6466
крім пн.
Відстань
Пункт приб. відпр. стоянка  Географія  Δ
км 
Σ
км 
1  Тимкове 05:58 Богданівка » Тимкове 0 0
2  Висунь 06:0806:10 2 Україна » Миколаївська область 8 8
3  з.п. Утішне 06:2106:22 1 Україна » Миколаївська область 11 19
4  Гейківка 06:3106:32 1 Україна » Дніпропетровська область 7 26
5  Мусіївка 06:4406:45 1 Україна » Дніпропетровська область 11 37
6  Кривий Ріг-Зах. 07:0007:11 11 Дніпропетровська область » Кривий Ріг 10 47
7  Кривий Ріг 07:2107:22 1 Дніпропетровська область » Кривий Ріг 7 54
8  Кривий Ріг-Гол. 07:3208:19 47 Дніпропетровська область » Кривий Ріг 6 60
9  Мудрьона 08:2908:30 1 Дніпропетровська область » Кривий Ріг 4 64
10  Шмакове 08:4308:44 1 Дніпропетровська область » Кривий Ріг 6 70
11  Вечірний Кут 08:5208:53 1 Україна » Дніпропетровська область 5 75
12  Рокувата 09:0509:07 2 Кривий Ріг » Рокувата 7 82
13  з.п. 54 км 09:1509:16 1 Дніпропетровська область » Кривий Ріг 4 86
14  Саксагань 09:2409:25 1 Дніпропетровська область » Кривий Ріг 5 91
15  з.п. Кам'яне Поле 09:3809:39 1 Україна » Дніпропетровська область 10 101
16  з.п. Зав'ялівка 09:5109:52 1 Україна » Дніпропетровська область 10 111
17  з.п. 27 км (Зав'ялівка) 09:5609:57 1 Україна » Дніпропетровська область 2 113
18  Савро 10:0910:10 1 Україна » Дніпропетровська область 8 121
19  Жовті Води-1 10:2310:24 1 Україна » Дніпропетровська область 10 131
20  П'ятихатки-Пас. 10:35 Дніпропетровська область » П'ятихатки 8 139

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111