[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Дніпропетровська область » Дніпро » Н.Д.Вузол-Парк Е.Г

  1. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 16.26);
    Пост Амур (16.31);
    пл.193 км (16.34 - 16.35);
    ст.Нижньодніпровськ (16.38 - 16.39);
    пл.196 км (16.42 - 16.43);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.47 - 16.58);
    Н.Д.Вузол Парк Е (17.00 - 17.01);
    пл.Ксенівка (17.17.04 - 17.05);
    ст.Ігрень (17.07 - 17.08);
    пл.212 км (17.15 - 17.16);
    ст.Іларіонове (17.21 - 17.22);
    пл.219 км (17.25);
    пл.222 км (17.27 - 17.28);
    пл.225 км (17.32 - 17.33);
    ст.Синельникове-2 (17.49 - 17.50);
    Пост 239 км (17.55 - 17.56);
    пл.242 км (17.59 - 18.01);
    ст.Вишневецьке (18.06 - 18.07);
    пл.251 км (18.11 - 18.12);
    ст.Роздори (18.15 - 18.16);
    пл.262 км (18.22 - 18.23);
    пл.Терса (18.26 - 18.27);
    пл.267 км (18.29 - 18.30);
    пл.269 км (18.33 - 18.34);
    ст.Письменна (18.38 - 18.39);
    пл.276 км (18.42 - 18.43);
    пл.Крутоярка (18.46 - 18.47);
    пл.283 км (18.50 - 18.52);
    пл.284 км (18.54 - 18.55);
    пл.Васильківка (18.59 - 19.00);
    ст.Улянівка (19.05 - 19.06);
    пл.Краснощокове (19.14 - 19.15);
    ст.Чаплине (приб. 19.24).

    Дісно з: 2021-09-29 до: 2021-10-07 / Потяг: #6122
  2. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 15.59);
    Пост Амур (16.04);
    пл.193 км (16.08);
    ст.Нижньодніпровськ (16.10 - 16.11);
    пл.196 км (16.14 - 16.15);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.19 - 16.20);
    Н.Д.Вузол Парк Е (16.22 - 16.23);
    пл.Ксенівка (16.26 - 16.27);
    ст.Ігрень (16.29 - 16.30);
    пл.212 км (16.37);
    ст.Іларіонове (16.43 - 16.44);
    пл.219 км (16.48);
    пл.222 км (16.51 - 16.52);
    пл.225 км (16.55 - 16.56);
    ст.Синельникове-2 (16.59 - 17.00);
    ст.Синельникове-1 (17.20 - 17.39);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-09-29 до: 2021-10-07 / Потяг: #6124/6123
  3. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 15.49);
    Пост Амур (15.54);
    пл.193 км (15.57 - 15.58);
    ст.Нижньодніпровськ (16.00 - 16.01);
    пл.196 км (16.04 - 16.05);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.09 - 16.10);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (16.12 - 16.13);
    пл.Ксенівка (16.16 - 16.17);
    ст.Ігрень (16.19 - 16.20);
    пл.212 км (16.27 - 16.28);
    ст.Іларіонове (16.33 - 16.34);
    пл.219 км (16.37 - 16.38);
    пл.222 км (16.41 - 16.42);
    пл.225 км (16.45 - 16.46);
    пл.Хорошеве (16.49 - 16.50);
    пл.230 км (16.53 - 16.55);
    пл.235 км (16.58 - 16.59);
    ст.Синельникове-2 (17.02 - 17.04);
    ст.Синельникове-1 (17.11 - 17.52);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-09-29 до: 2021-10-07 / Потяг: #6280
  4. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити до ст.Ігрень чинним,
    далі зміненим розкладом:
    ст.Ігрень (11.43 - 11.44);
    пл.Ксенівка (11.49 - 11.50);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (11.57 - 11.58);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (12.05);
    пл.196 км (12.12 - 12.13);
    ст.Нижньодніпровськ (12.18 - 12.19);
    пл.193 км (12.22 - 12.24);
    Пост Амур (12.27);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 12.31).

    Дісно з: 2021-09-29 до: 2021-10-07 / Потяг: #6141
  5. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим
    маршрутом прямування через ст.Мінеральна,
    ст.Новомосковськ-Дніпр., ст.Н.Д.Вузол без заходу на
    ст.Зайцеве, ст.Синельникове-1,2, ст.Іларіонове, ст.Ігрень
    до ст.Павлоград-1 чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Павлоград-1 (7.14 - 7.16);
    ст.Межерічі (7.31 - 7.33);
    ст.Мінеральна (7.44 - 7.46);
    ст.Орлівщина (7.57 - 7.59);
    ст.Новомосковськ-Дніпр. (8.12 - 8.54);
    ст.Самарівка (9.12 - 9.14);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (9.27 - 9.30);
    пл.196 км (9.33 - 9.34);
    ст.Нижньодніпровськ (9.38 - 9.39);
    пл.193 км (9.42 - 9.44);
    Пост Амур (9.47);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 9.51).

    Дісно з: 2021-09-29 до: 2021-10-07 / Потяг: #6277
  6. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Чаплине (відпр. 16.52);
    пл.Краснощокове (17.00 - 17.01);
    ст.Улянівка (17.10 - 17.11);
    пл.Васильківка (17.15 - 17.16);
    пл.284 км (17.20 - 17.21);
    пл.283 км (17.23 - 17.24);
    пл.Крутоярка (17.28 - 17.29);
    пл.276 км (17.32 - 17.33);
    ст.Письменна (17.37 - 17.38);
    пл.269 км (17.41 - 17.42);
    пл.267 км (17.45 - 17.46);
    пл.Терса (17.48 - 17.49);
    пл.262 км (17.52 - 17.53);
    ст.Роздори (18.00 - 18.01);
    пл.251 км (18.05 - 18.06);
    ст.Вишневецьке (18.10 - 18.11);
    пл.242 км (18.16 - 18.18);
    Пост 239 км (18.22 - 18.23);
    ст.Синельникове-2 (18.28 - 18.29););
    пл.235 км (18.31 - 18.32);
    пл.230 км 918.35 - 18.36);
    пл.Хорошеве (18.39 - 18.40);
    пл.225 км (18.43 - 18.44);
    пл.222 км (18.47 - 18.48);
    пл.219 км (18.51 - 18.52);
    ст.Іларіонове (18.56 - 18.57);
    пл.212 км (19.01 - 19.02);
    ст.Ігрень (19.11 - 19.12);
    пл.Ксенівка (19.14 - 19.16);
    ст.Н.Д.Вузол Парк 9Г (19.22 - 19.22);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (19.24 - 19.25);
    пл.196 км (19.28 - 19.29);
    ст.Нижньодніпровськ (19.32 - 19.33);
    пл.193 км (19.36 - 19.38);
    Пост Амур (19.41);
    ст.Дніпро-Гол. (приб. 19.46).

    Дісно з: 2021-09-29 до: 2021-10-07 / Потяг: #6127
  7. 11.10.2021, 13.10.2021, 19.10.2021, 21.10.2021
    призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 9.10);
    Пост Амур (9.14);
    з.п.193 км (9.17 - 9.18);
    ст.Нижньодніпровськ (9.20 - 9.21);
    пл.196 км (9.24 - 9.25);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (9.28 - 9.30);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (9.32 - 9.33);
    пл.Ксенівка (9.36 - 9.37);
    ст.Ігрень (9.39 - 9.40);
    пл.212 км (9.49 - 9.50);
    ст.Іларіонове (9.56 - 10.08);
    пл.219 км (10.13 - 10.14);
    пл.222 км (10.18 - 10.19);
    пл.225 км (10.23 - 10.24);
    пл.Хорошеве (10.28 - 10.29);
    пл.230 км (10.34 - 10.36);
    пл.235 км (10.40 - 10.41);
    ст.Синельникове-2 (10.47 - 10.48);
    Пост 239 км (10.53 - 10.54);
    пл.242 км (10.57 - 10.59);
    ст.Вишневецьке (11.04 - 11.05);
    пл.251 км (11.09 - 11.10);
    ст.Роздори (11.13 - 11.14);
    пл.262 км (11.19 - 11.20);
    пл.Терса (11.23 - 11.24);
    пл.267 км (11.39 - 11.40);
    пл.Крутоярка (11.43 - 11.44);
    пл.283 км (11.47 - 11.49);
    пл.284 км (11.51 - 11.52);
    пл.Васильківка (11.56 - 11.57);
    ст.Улянівка (12.02 - 12.03);
    пл.Краснощекове (12.11 - 12.12);
    ст.Чаплине (приб.12.21).

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-21 / Потяг: #6110
  8. 11.10.2021, 13.10.2021, 19.10.2021, 21.10.2021
    призначити маршрутом прямування через ст.Павлоград-1,
    ст.Новомосковськ Дніпр., ст.Н.Д.Вузол без заходу на ст.Зайцеве,
    ст.Синельникове-1,2, ст.Іларіонове, ст.Ігрень наступним
    розкладом:
    ст.Павлоград-1 (7.14 - 7.16);
    ст.Межерічі (7.31 - 7.33);
    ст.Мінеральна (7.44 - 7.46);
    ст.Орлівщина (7.57 - 7.59);
    ст.Новомосковськ-Дніпр. (8.12 - 9.14);
    ст.Самарівка (9.32 - 9.34);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (9.47 - 9.50);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-21 / Потяг: #6277
  9. 11.10.2021, 13.10.2021, 19.10.2021, 21.10.2021
    призначити наступним розкладом:
    ст.Чаплине (відпр. 16.23);
    пл.Краснощекове (16.31 - 16.32);
    ст.Улянівка (16.41 - 16.42);
    пл.Васильківка (16.46 - 16.47);
    пл.284 км (16.51 - 16.52);
    пл.283 км (16.54 - 16.55);
    пл.Крутоярка (16.59 - 17.00);
    пл.276 км (17.16 - 17.17);
    пл.Терса (17.19 - 17.20);
    пл.262 км (17.23 - 17.24);
    ст.Роздори (17.31 - 17.32);
    пл.251 км (17.36 - 17.37);
    ст.Вишневецьке (17.41 - 17.42);
    пл.242 км (17.47 - 17.49);
    Пост 239 км (17.53 - 17.54);
    ст.Синельникове-2 (17.59 - 18.00);
    пл.235 км (18.02 - 18.03);
    пл.230 км (18.06 - 18.07);
    пл.Хорошеве (18.10 - 18.11);
    пл.225 км (18.14 - 18.15);
    пл.222 км (18.18 - 18.19);
    пл.219 км (18.22 - 18.23);
    ст.Іларіонове (18.27 - 18.28);
    пл.212 км (18.32 - 18.33);
    ст.Ігрень (18.42 - 18.43);
    пл.Ксенівка (18.45 - 18.47);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Г (18.51 - 18.53);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (18.55 - 18.56);
    пл.196 км (18.59 - 19.00);;
    ст.Нижньодніпровськ (19.03 - 19.04);
    пл.193 км (19.07 - 19.09);
    Пост Амур (19.12);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 19.17).

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-21 / Потяг: #6127
  10. 11.10.2021, 13.10.2021, 19.10.2021, 21.10.2021
    призначити зміненим маршрутом прямування через
    ст.Н.Д.Вузол, ст.Новомосковськ Дніпр., ст.Павлоград-1 без
    заходу на ст.Ігрень, ст.Іларіонове, ст.Синельникове-1,2,
    ст.Зайцеве, наступним розкладом:
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (16.28 - 16.29);
    ст.Самарівка (16.44 - 16.46);
    ст.Новомосковськ-Дніпр. (17.04 - 17.57);
    ст.Орлівщина (18.11 - 18.13);
    ст.Мінеральна (18.24 - 18.26);
    ст.Межерічі (18.37 - 18.39);
    ст.Павлоград-1 (18.53 - 18.56);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-21 / Потяг: #6280
  11. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021
    затримається на годину по ст.Дніпро-Гол.

    Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-31 / Потяг: #6152 #6272
  12. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021
    затримається на годину по ст.Чаплине.

    Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-31 / Потяг: #6109
  13. 17.09.2021, 29.09.12021 призначити до ст.Запоріжжя Вант.
    на дільниці Запоріжжя Вант. - Запоріжжя-1 відмінити.

    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-29 / Потяг: #6124/6123
  14. 11.10.2021, 13.10.2021, 19.10.2021, 21.10.2021 призначити
    зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 16.26);
    Пост Амур (16.31);
    пл.193 км (16.34 - 16.35);
    ст.Нижньодніпровськ (16.38 - 16.39);
    пл.196 км (16.42 - 16.43);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.47 - 16.48);
    Н.Д.Вузол Парк Е (15.50 - 16.51);
    пл.Ксенівка (16.54 - 16.55);
    ст.Ігрень (16.57 - 16.58);
    пл.212 км (17.06 - 17.07);
    ст.Іларіонове (17.14 - 17.19);
    пл.222 км (17.27 - 17.28);
    пл.225 км (17.32 - 17.33);
    пл.Хорошеве (17.37 - 17.38);
    пл.230 км (17.43 - 17.45);
    пл.235 км (17.49 - 17.50);
    ст.Синельникове-2 (17.56 - 17.57);
    Пост 239 км (18.02 - 18.03);
    пл.242 км (18.06 - 18.08);
    ст.Вишневецьке (18.14 - 18.14);
    пл.251 км (18.18 - 18.19);
    ст.Роздори (18.22 - 18.23);
    пл.262 км (18.29 - 18.30);
    пл.Терса (18.33 - 18.34);
    пл.267 км (18.36 - 18.37);
    пл.269 км (18.40 - 18.41);
    ст.Письменна (18.45 - 18.46);
    пл.276 км (18.49 - 18.50);
    пл.Крутоярка (18.53 - 18.54);
    пл.283 км (18.57 - 18.59);
    пл.284 км (19.01 - 19.02);
    пл.Васильківка (19.06 - 19.07);
    ст.Улянівка (19.12 - 19.13);
    пл.Краснощокове (19.21 - 19.22);
    ст.Чаплине (приб. 19.31).

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-21 / Потяг: #6122
  15. 11.10.2021, 13.10.2021, 19.10.2021, 21.10.2021 призначити
    зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 16.16);
    Пост Амур (16.21);
    ст.Нижньодніпровськ (16.27 - 16.28);
    пл.196 км (16.31 - 16.32);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.36 - 16.37);
    Н.Д.Вузол Парк Е (15.39 - 16.40);
    пл.Ксенівка (16.43 - 16.44);
    ст.Ігрень (16.46 - 16.47);
    пл.207 км (16.50);
    пл.212 км (16.55);
    ст.Іларіонове (17.01 - 17.02);
    пл.222 км (17.14 - 17.15);
    пл.225 км (17.19 - 17.20);
    пл.Хорошеве (17.24 - 17.25);
    пл.230 км (17.30 - 17.32);
    пл.235 км (17.36 - 17.37);
    ст.Синельникове-2 (17.43 - 17.44);
    ст.Синельникове-1 (17.51 - 17.53);
    ст.Івківка (18.04 - 18.05);
    пл.1045 км (18.09 - 18.10);
    пл.1049 км (18.14 - 18.15);
    ст.Славгород Півд. (18.21 - 18.22);
    пл.1061 км (18.29 - 18.30);
    пл.1063 км (18.34 - 18.35);
    ст.Новогупалівка (18.39 - 18.40);
    пл.1074 км (18.46 - 18.47);
    ст.Вільнянськ (18.54 - 18.56);
    ст.Янцеве (19.05 - 19.06);
    ст.Запоріжжя Вант. (19.16 - 19.17);
    пл.Іскра (19.21 - 19.22);
    пл.Мотор (19.24 - 19.25);
    ст.Запоріжжя-1 (приб. 19.32).

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-21 / Потяг: #6124/6123
  16. 11.10.2021, 13.10.2021, 19.10.2021, 21.10.2021 призначити
    зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 18.05);
    Пост Амур (18.10);
    пл.193 км (18.13 - 18.14);
    ст.Нижньодніпровськ (18.16 - 16.17);
    пл.196 км (18.20 - 18.21);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (18.25 - 16.26);
    Н.Д.Вузол Парк Е (18.28 - 18.29);
    пл.Ксенівка (18.32 - 18.33);
    ст.Ігрень (18.35 - 18.36);
    пл.207 км (18.38 - 18.39);
    пл.212 км (18.43 - 18.44);
    ст.Іларіонове (18.49 - 19.01);
    пл.219 км (19.04 - 19.05);
    пл.222 км (19.08 - 19.09);
    пл.225 км (19.12 - 19.13);
    пл.Хорошеве (19.16 - 19.17);
    пл.230 км (19.20 - 19.22);
    пл.235 км (19.25 - 19.26);
    ст.Синельникове-2 (19.29 - 19.30);
    ст.Синельникове-1 (приб. 19.37).

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-21 / Потяг: #6126
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

1239АБВГДЖЗІКЛМНОПРСТУХЧЯ
з.п. Н.Д.Вузол-Парк Е.Г  Дніпро / Дніпропетровська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6272 1 щоденно Дніпро-Гол. – Лозова 04:00 04:01 2020-04-202021-12-11
6107 щоденно Синельникове-1 – Дніпро-Гол. 06:15 06:17 2021-04-042021-12-11
6109 крім вт., ср., чт. Межова – Дніпро-Гол. 06:49 06:51 2021-04-132021-12-11
6109 1 по вт., ср., чт. Чаплине – Дніпро-Гол. 06:49 06:51 2020-05-012021-12-19
6105 щоденно Синельникове-1 – Дніпро-Гол. 07:05 07:07 2020-12-132021-12-11
6110 1 щоденно Дніпро-Гол. – Чаплине 09:02 09:03 2020-04-202021-12-11
6172 щоденно Дніпро-Гол. – Красноград 09:16 09:18 2020-12-132021-12-11
6277 2 щоденно Лозова – Дніпро-Гол. 09:45 09:47 2020-12-132021-12-11
6141 1 щоденно Чаплине – Дніпро-Гол. 11:52 11:54 2020-12-132021-12-11
6280 2 щоденно Дніпро-Гол. – Лозова 16:28 16:29 2021-04-202021-12-11
6124/6123 3 щоденно Дніпро-Гол. – Запоріжжя-1 16:39 16:40 2021-04-202021-12-11
6122 2 щоденно Дніпро-Гол. – Чаплине 16:50 16:51 2021-04-202021-12-11
6126 1 щоденно Дніпро-Гол. – Синельникове-1 17:43 17:44 2021-04-202021-12-11
6127 2 щоденно Чаплине – Дніпро-Гол. 18:40 18:42 2020-12-132021-12-11
6174 щоденно Дніпро-Гол. – Красноград 20:17 20:18 2020-12-132021-12-11
6130 крім вт., ср., чт. Дніпро-Гол. – Межова 21:03 21:04 2020-12-132021-12-11
6130 по вт., ср., чт. Дніпро-Гол. – Чаплине 21:03 21:04 2021-04-202021-12-11
6133 щоденно Синельникове-1 – Дніпро-Гол. 22:39 22:41 2020-12-132021-12-11

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111