[На початок]
Note: Slight changes in the schedule may not be reflected in the schedule provided here.
Please check with station officials for current information!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Schedule on STATION \ REGION
Location All Dates Trip Date
lphabetical List of Stations and Platforms by Geography

Ukraine » Dnipropetrovsk Oblast » Synelnykove »

  1. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021
    призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 9.10);
    Пост Амур (9.14);
    з.п.193 км (9.17 - 9.18);
    ст.Нижньодніпровськ (9.20 - 9.21);
    пл.196 км (9.24 - 9.25);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (9.28 - 9.30);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (9.32 - 9.33);
    пл.Ксенівка (9.36 - 9.37);
    ст.Ігрень (9.39 - 9.40);
    пл.212 км (9.49 - 9.50);
    ст.Іларіонове (9.56 - 10.08);
    пл.219 км (10.13 - 10.14);
    пл.222 км (10.18 - 10.19);
    пл.225 км (10.23 - 10.24);
    пл.Хорошеве (10.28 - 10.29);
    пл.230 км (10.34 - 10.36);
    пл.235 км (10.40 - 10.41);
    ст.Синельникове-2 (10.47 - 10.48);
    Пост 239 км (10.53 - 10.54);
    пл.242 км (10.57 - 10.59);
    ст.Вишневецьке (11.04 - 11.05);
    пл.251 км (11.09 - 11.10);
    ст.Роздори (11.13 - 11.14);
    пл.262 км (11.19 - 11.20);
    пл.Терса (11.23 - 11.24);
    пл.267 км (11.39 - 11.40);
    пл.Крутоярка (11.43 - 11.44);
    пл.283 км (11.47 - 11.49);
    пл.284 км (11.51 - 11.52);
    пл.Васильківка (11.56 - 11.57);
    ст.Улянівка (12.02 - 12.03);
    пл.Краснощекове (12.11 - 12.12);
    ст.Чаплине (приб.12.21).

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6110
  2. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 призначити зміненим
    маршрутом прямування через ст.Н.Д.Вузол, ст.Новомосковськ
    Дніпр., ст.Павлоград-1 без заходу на ст.Ігрень, ст.Іларіонове,
    ст.Синельникове-1,2, ст.Зайцеве, наступним розкладом:
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (16.28 - 16.29);
    ст.Самарівка (16.44 - 16.46);
    ст.Новомосковськ-Дніпр. (17.04 - 17.57);
    ст.Орлівщина (18.11 - 18.13);
    ст.Мінеральна (18.24 - 18.26);
    ст.Межерічі (18.37 - 18.39);
    ст.Павлоград-1 (18.53 - 18.56);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6280
  3. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021
    затримається на годину по ст.Дніпро-Гол.

    Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-31 / Потяг: #6152 #6272
  4. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021
    затримається на годину по ст.Чаплине.

    Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-31 / Потяг: #6109
  5. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 призначити зміненим
    розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 16.26);
    Пост Амур (16.31);
    пл.193 км (16.34 - 16.35);
    ст.Нижньодніпровськ (16.38 - 16.39);
    пл.196 км (16.42 - 16.43);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.47 - 16.48);
    Н.Д.Вузол Парк Е (15.50 - 16.51);
    пл.Ксенівка (16.54 - 16.55);
    ст.Ігрень (16.57 - 16.58);
    пл.212 км (17.06 - 17.07);
    ст.Іларіонове (17.14 - 17.19);
    пл.222 км (17.27 - 17.28);
    пл.225 км (17.32 - 17.33);
    пл.Хорошеве (17.37 - 17.38);
    пл.230 км (17.43 - 17.45);
    пл.235 км (17.49 - 17.50);
    ст.Синельникове-2 (17.56 - 17.57);
    Пост 239 км (18.02 - 18.03);
    пл.242 км (18.06 - 18.08);
    ст.Вишневецьке (18.14 - 18.14);
    пл.251 км (18.18 - 18.19);
    ст.Роздори (18.22 - 18.23);
    пл.262 км (18.29 - 18.30);
    пл.Терса (18.33 - 18.34);
    пл.267 км (18.36 - 18.37);
    пл.269 км (18.40 - 18.41);
    ст.Письменна (18.45 - 18.46);
    пл.276 км (18.49 - 18.50);
    пл.Крутоярка (18.53 - 18.54);
    пл.283 км (18.57 - 18.59);
    пл.284 км (19.01 - 19.02);
    пл.Васильківка (19.06 - 19.07);
    ст.Улянівка (19.12 - 19.13);
    пл.Краснощокове (19.21 - 19.22);
    ст.Чаплине (приб. 19.31).

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6122
  6. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 призначити зміненим
    розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 16.16);
    Пост Амур (16.21);
    ст.Нижньодніпровськ (16.27 - 16.28);
    пл.196 км (16.31 - 16.32);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.36 - 16.37);
    Н.Д.Вузол Парк Е (15.39 - 16.40);
    пл.Ксенівка (16.43 - 16.44);
    ст.Ігрень (16.46 - 16.47);
    пл.207 км (16.50);
    пл.212 км (16.55);
    ст.Іларіонове (17.01 - 17.02);
    пл.222 км (17.14 - 17.15);
    пл.225 км (17.19 - 17.20);
    пл.Хорошеве (17.24 - 17.25);
    пл.230 км (17.30 - 17.32);
    пл.235 км (17.36 - 17.37);
    ст.Синельникове-2 (17.43 - 17.44);
    ст.Синельникове-1 (17.51 - 17.53);
    ст.Івківка (18.04 - 18.05);
    пл.1045 км (18.09 - 18.10);
    пл.1049 км (18.14 - 18.15);
    ст.Славгород Півд. (18.21 - 18.22);
    пл.1061 км (18.29 - 18.30);
    пл.1063 км (18.34 - 18.35);
    ст.Новогупалівка (18.39 - 18.40);
    пл.1074 км (18.46 - 18.47);
    ст.Вільнянськ (18.54 - 18.56);
    ст.Янцеве (19.05 - 19.06);
    ст.Запоріжжя Вант. (19.16 - 19.17);
    пл.Іскра (19.21 - 19.22);
    пл.Мотор (19.24 - 19.25);
    ст.Запоріжжя-1 (приб. 19.32).

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6124/6123
  7. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 призначити зміненим
    розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 18.05);
    Пост Амур (18.10);
    пл.193 км (18.13 - 18.14);
    ст.Нижньодніпровськ (18.16 - 16.17);
    пл.196 км (18.20 - 18.21);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (18.25 - 16.26);
    Н.Д.Вузол Парк Е (18.28 - 18.29);
    пл.Ксенівка (18.32 - 18.33);
    ст.Ігрень (18.35 - 18.36);
    пл.207 км (18.38 - 18.39);
    пл.212 км (18.43 - 18.44);
    ст.Іларіонове (18.49 - 19.01);
    пл.219 км (19.04 - 19.05);
    пл.222 км (19.08 - 19.09);
    пл.225 км (19.12 - 19.13);
    пл.Хорошеве (19.16 - 19.17);
    пл.230 км (19.20 - 19.22);
    пл.235 км (19.25 - 19.26);
    ст.Синельникове-2 (19.29 - 19.30);
    ст.Синельникове-1 (приб. 19.37).

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6126
  8. 19.11.2021 призначити зміненим маршрутом прямування
    через ст.Н.Д.Вузол, ст.Новомосковськ Дніпр., ст.Павлоград-1 без
    заходу на ст.Ігрень, ст.Іларіонове, ст.Синельникове-1,2,
    ст.Зайцеве наступним розкладом:
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (16.28 - 16.29);
    ст.Самарівка (16.44 - 16.46);
    ст.Новомосковськ-Дніпр. (17.04 - 17.57);
    ст.Орлівщина (18.11 - 18.13);
    ст.Мінеральна (18.24 - 18.26);
    ст.Межерічі (18.37 - 18.39);
    ст.Павлоград-1 (18.53 - 18.56);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-11-13 до: 2021-11-19 / Потяг: #6280
  9. 19.11.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 8.16);
    Пост Амур (8.20);
    з.п.193 км (8.23 - 8.24);
    ст.Нижньодніпровськ (8.26 - 9.27);
    пл.196 км (8.32 - 8.33);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (8.38 - 8.39);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Г (8.42 - 8.43);
    пл.Ксенівка (8.48 - 8.49);
    ст.Ігрень (8.54 - 8.56);
    пл.212 км (9.05 - 9.06);
    ст.Іларіонове (9.14 - 9.15);
    пл.219 км (9.18 - 9.19);
    пл.222 км (9.22 - 9.23);
    пл.225 км (9.26 - 9.27);
    пл.Хорошеве (9.30 - 9.31);
    пл.230 км (9.34 - 9.36);
    пл.235 км (9.39 - 9.40);
    ст.Синельникове-2 (9.43 - 9.44);
    Пост 239 км (9.49 - 9.50);
    пл.242 км (9.53 - 9.55);
    ст.Вишневецьке (10.00 - 10.01);
    пл.251 км (10.05 - 10.06);
    ст.Роздори (10.09 - 10.10);
    пл.262 км (10.16 - 10.17);
    пл.Терса (10.20 - 10.21);
    пл.267 км (10.23 - 10.24);
    пл.Крутоярка (10.27 - 10.28);
    пл.283 км (10.44 - 10.46);
    пл.284 км (10.48 - 10.49);
    пл.Васильківка (10.53 - 10.54);
    ст.Улянівка (10.59 - 11.00);
    пл.Краснощекове (11.08 - 11.09);
    ст.Чаплине (приб.11.18).

    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-11-19 / Потяг: #6110
  10. 19.11.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 16.37);
    Пост Амур (16.42);
    пл.193 км (16.45 - 16.46);
    ст.Нижньодніпровськ (16.49 - 16.50);
    пл.196 км (16.55 - 16.56);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (17.02 - 17.03);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Г (17.06 - 17.07);
    пл.Ксенівка (17.12 - 17.13);
    ст.Ігрень (17.18 - 17.20);
    пл.212 км (17.29 - 17.30);
    ст.Іларіонове (17.38 - 17.39);
    пл.219 км (17.42);
    пл.222 км (17.44 - 17.45);
    пл.225 км (17.49 - 17.50);
    пл.Хорошеве (17.53 - 17.54);
    пл.230 км (17.57 - 17.59);
    пл.235 км (18.02 - 18.03);
    ст.Синельникове-2 (18.06 - 18.07);
    Пост 239 км (18.12 - 18.13);
    пл.242 км (18.16 - 18.18);
    ст.Вишневецьке (18.23 - 18.24);
    пл.251 км (18.28 - 18.29);
    ст.Роздори (18.32 - 18.33);
    пл.262 км (18.39 - 18.40);
    пл.Терса (18.43 - 18.44);
    пл.267 км (18.46 - 18.47);
    пл.269 км (18.50 - 18.51);
    ст.Письменна (18.55 - 18.56);
    пл.276 км (18.59 - 19.00);
    пл.Крутоярка (19.03 - 19.04);
    пл.283 км (19.07 - 19.09);
    пл.284 км (19.11 - 19.12);
    пл.Васильківка (19.16 - 19.17);
    ст.Улянівка (19.22 - 19.23);
    пл.Краснощокове (19.31 - 19.32);
    ст.Чаплине (приб. 19.41).

    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-11-19 / Потяг: #6122
  11. 19.11.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 17.10);
    Пост Амур (17.15);
    пл.193 км (17.18 - 17.19);
    ст.Нижньодніпровськ (17.21 - 17.22);
    пл.196 км (17.27 - 17.28);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (17.34 - 17.35);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Г (17.38 - 17.38);
    пл.Ксенівка (17.44 - 17.45);
    ст.Ігрень (17.50 - 17.52);
    пл.212 км (18.01 - 18.02);
    ст.Іларіонове (18.10 - 18.11);
    пл.219 км (18.14 - 18.15);
    пл.222 км (18.18 - 18.19);
    пл.225 км (18.22 - 18.23);
    пл.Хорошеве (18.26 - 18.27);
    пл.230 км (18.30 - 18.32);
    пл.235 км (18.35 - 18.36);
    ст.Синельникове-2 (18.39 - 18.40);
    ст.Синельникове-1 (приб. 18.47).

    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-11-19 / Потяг: #6126
  12. 19.11.2021 призначити до ст.Синельникове-2 чинним,
    далі зміненим розкладом:
    ст.Синельникове-2 (17.48 - 17.49););
    пл.235 км (17.51 - 17.52);
    пл.230 км (17.55 - 17.56);
    пл.Хорошеве (17.59 - 18.00);
    пл.225 км (18.03 - 18.04);
    пл.222 км (18.07 - 18.08);
    пл.219 км (18.11 - 18.12);
    ст.Іларіонове (18.16 - 18.17);
    пл.212 км (18.21 - 18.22);
    ст.Ігрень (18.31 - 18.32);
    пл.Ксенівка (18.34 - 18.36);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Г (18.40 - 18.53) - техн.;
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (18.56 - 18.57);
    пл.196 км (19.00 - 19.01);
    ст.Нижньодніпровськ (19.04 - 19.05);
    пл.193 км (19.08 - 19.10);
    Пост Амур (19.13);
    ст.Дніпро-Гол. (приб. 19.18).

    Дісно з: 2021-11-13 до: 2021-11-19 / Потяг: #6127
  13. 18.10.2021, 20.10.2021, 22.10.2021 - 24.10.2021, 10.11.2021 -
    16.11.2021, 18.11.2021
    призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 8.25);
    Пост Амур (8.29);
    пл.193 км (8.32 - 8.33);
    ст.Нижньодніпровськ (8.35 - 8.36);
    пл.196 км (8.39 - 8.40);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (8.44 - 9.00);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (9.02 - 9.03);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-11-18 / Потяг: #6110
  14. 22.11.2021 - 05.12.2021 призначити до
    ст.Синельникове-1 чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Синельникове-1 (17.37 - 17.39);
    ст.Івківка (18.00 - 18.01);
    пл.1045 км (18.05 - 18.06);
    пл.1049 км (18.10 - 18.11);
    ст.Славгород Півд. (18.17 - 18.18);
    пл.1061 км (18.25 - 18.26);
    пл.1063 км (18.29 - 18.30);
    ст.Новогупалівка (18.34 - 18.35);
    пл.1074 км (18.41 - 18.42);
    ст.Вільнянськ (18.49 - 18.50);
    ст.Янцеве (18.59 - 19.00);
    ст.Запоріжжя Вант. (19.10 - 19.11);
    пл.Іскра (19.15 - 19.16);
    пл.Мотор (19.18 - 19.19);
    ст.Запоріжжя-1 (приб. 19.26).

    Дісно з: 2021-11-16 до: 2021-12-05 / Потяг: #6124/6123
  15. 06.12.2021 - 10.12.2021 призначити до
    ст.Синельникове-1 чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Синельникове-1 (17.37 - 17.39);
    ст.Івківка (18.00 - 18.01);
    пл.1045 км (18.08 - 18.09);
    пл.1049 км (18.16 - 18.17);
    ст.Славгород Півд. (18.26 - 18.27);
    пл.1061 км (18.35 - 18.36);
    пл.1063 км (18.39 - 18.40);
    ст.Новогупалівка (18.44 - 18.45);
    пл.1074 км (18.51 - 18.52);
    ст.Вільнянськ (18.59 - 19.00);
    ст.Янцеве (19.09 - 19.10);
    ст.Запоріжжя Вант. (19.20 - 19.21);
    пл.Іскра (19.25 - 19.26);
    пл.Мотор (19.28 - 29.19);
    ст.Запоріжжя-1 (приб. 19.36).

    Дісно з: 2021-11-30 до: 2021-12-10 / Потяг: #6124/6123
  16. 26.10.2021 - 29.10.2021 призначити до ст.Роздори чинним,
    далі зміненим розкладом:
    ст.Роздори (10.18 - 10.36);
    пл.262 км (10.42 - 10.43);
    пл.Терса (10.46 - 10.47);
    пл.267 км (10.49 - 10.50);
    пл.269 км (10.53 - 10.54);
    ст.Письменна (10.58 - 10.59);
    пл.276 км (11.02 - 11.03);
    пл.Крутоярка (11.06 - 11.07);
    пл.283 км (11.10 - 11.12);
    пл.284 км (11.14 - 11.15);
    пл.Васильківка (11.19 - 11.20);
    ст.Улянівка (11.25 - 11.26);
    пл.Краснощокове (11.34 - 11.35);
    атЧаплине (приб. 11.44).

    Дісно з: 2021-10-25 до: 2021-10-29 / Потяг: #6110
pl.   Synelnykove / Dnipropetrovsk Oblast Active dates
Period.Routeinc.dep.FromTo
6272 1 daily – Lozova 04:44 04:45 2020-04-202021-12-11
6107 daily Synel'nykove-1 – 05:26 05:27 2021-04-042021-12-11
6109 except Tu, Wd, Th Megova – 05:45 05:46 2021-04-132021-12-11
6109 1 on Tu, Wd, Th Chaplyne – 05:49 05:50 2020-05-012021-12-19
6105 daily Synel'nykove-1 – 05:59 06:00 2020-12-132021-12-11
6110 4 daily – Chaplyne 09:48 09:49 2020-04-202021-12-11
6141 daily Chaplyne – 11:03 11:05 2020-12-132021-12-11
6280 2 daily – Lozova 17:14 17:15 2021-04-202021-12-11
6124/6123 3 daily – Zaporiggya-1 17:25 17:26 2021-04-202021-12-11
6122 2 daily – Chaplyne 17:35 17:36 2021-04-202021-12-11
6127 1 daily Chaplyne – 17:51 17:52 2020-12-132021-12-11
6126 2 daily – Synel'nykove-1 18:29 18:30 2021-04-202021-12-11
6130 except Tu, Wd, Th – Megova 21:48 21:49 2020-12-132021-12-11
6130 on Tu, Wd, Th – Chaplyne 21:48 21:49 2021-04-202021-12-11
6133 daily Synel'nykove-1 – 21:53 21:54 2020-12-132021-12-11

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111