[На початок]
Расписание на сайте должно оперативно обновляться ответственными работниками по каждой региональной дирекции.
В расписании возможно отсутствие отображения небольших кратковременных изменений, или случайные расхождения.
для надежности согласовывайте расписание c текущей информацией на станциях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Расписание по СТАНЦИИ \ РЕГИОНУ
Местоположение Все дни На дату
Алфавитный указатель станций и платформ по географии

Украина » Харьковская область » Водяное

  1. 12,13,15,16,25-31.10,02,03,05-07,12-19-23.11 №7003/7004 Харків Пас-Мерчик-Харків Пас відмінено
    Дісно з: 2021-11-01 до: 2021-12-05 / Потяг: #7003 #7004
  2. 09,11,21.11. №6321 Харків Пас-Огульці до ст.Люботин 15.31-15.42,слідує діючим розкладом,далі з відміною з.п.Караванна,прибуття ст.Огульці 16.08
    Дісно з: 2021-11-03 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  3. 13,17.10,06,07.11 №6224 прослідує без зупинки по зп.Караванна
    Дісно з: 2021-11-01 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  4. 08-22.11, 24.11 №6915 Харків Балашовський-Огульці на дільниці Люботин- Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6915
  5. 25-31.10,01,02,03,05-07.11 №6321 Харків Пас-Огульці на дільниці Люботин-Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-01 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  6. 25-31.10,2,3,5-7,11-22.11, 24.11 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  7. 01-13/11/2021:п.6910 Огульці - Харків-Пас. відправлення Огульці 11-10, Люботин-Західний 11-20/11-21, Люботин 11-34/11-35, Нова Баварія 12- 03/12-04, Парк Н 12-11/12-12, прибуття Харків-Пас. 12-17
    Дісно з: 2021-10-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6910
  8. 28-31.10, 01-03, 05-17/11/2021 № 6330 сполученням Огульці-Харків Балашовський на дільниці Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6330
  9. 06,07.11 №6910 курсує без зупинки по зп.Караванна
    Дісно з: 2021-11-01 до: 2021-12-05 / Потяг: #6910
  10. 08-22.11,24.11 №6907 Харків Пас-Огульці, №6908 Огульці–Люботин на ділянці Люботин-Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6908 #6907
  11. 08-10.11.№6909 Харків Пас-Огульці відправленням ст.Харків Пас 8.52(замість 09.10) з відміною з.п.Караванна,Нова Баварія 09.05- 09.06,Пісочин 09.18-09.20,Коротич 09.27-09.28,Люботин 09.40- 09.58,Огульці 10.23
    Дісно з: 2021-11-03 до: 2021-12-05 / Потяг: #6909
  12. 08,10-22.11., 24.11 №6159 Харків-Балашовський – Мерчик на дільниці Люботин– Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6159
  13. 08-10.11 №6319 Харків Левада-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-05 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  14. 11-22.11 №6919 Харків-Пас – Огульці: Харків-Пас.17.36,Нова Баварія 17.49-17.50,Пісочин 18.01-18.03,Люботин 18.22-18.31,Огульці 18.54
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6919
  15. 12,14,16,18,22.11.№6321 Харків Пас-Огульці до ст.Люботин 15.31-16.52, з.п.Караванна 17.01-17.02,прибуття ст.Огульці 17.20
    Дісно з: 2021-11-10 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  16. 13,15,17,19.11.№6321 Харків Пас-Огульці до ст.Люботин 15.31-15.42, слідує діючим розкладом,далі з.п.Караванна 15.51-15.52,прибуття ст.Огульці 16.08,пересадка на поїзд 6295, о 16.18 відправлення з Огульців
    Дісно з: 2021-11-10 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  17. 11-19/11/2021, 24.11 :п.6224 Мерчик - Харків-Левада на дільниці Мерчик - Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-11 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  18. 12-19/11/2021:п.6916 Огульці - Харків-Пас. відправиться зі ст. Огульці в 18-05 (замість 17-59), Люботин-Західний 18-15/18-16, Люботин 18- 28/18-31, зп Водяне 18-30/18-31, зп Коротич 18-37/18-38, зп Рай- Оленівка 18-41/18-42, зп Пісочин 18-45/18-46, зп Рижов 18-49/18-50, зп Хвилинка 18-53/18-4, Нова Баварія 19-04/19-05, парк Н 19-12/19- 13, прибуття Харків-Пас. 19-18
    Дісно з: 2021-11-12 до: 2021-12-05 / Потяг: #6916*
  19. 4,6,8/12/2021: п.6330 Огульці - Харків-Балаш. на дільниці Огульці - Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-12-03 до: 2021-12-09 / Потяг: #6330
  20. 25,26 11. №6915 на дільниці Люботин-Х.-Балашовський відмінити.
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6915
  21. 23.11.21 №6907 Харків-Пас - Огульці обмежити по ст.Люботин, на дільниці Люботин-Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6907
  22. 24.11 №7003/7004 Х-Пас.-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #7003
  23. 24.11 №7004 Мерчик-Х-Пас відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #7004
  24. 23.11 №6159 Харків-Балашовський – Мерчик на дільниці Люботин– Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6159
  25. 23.11 №6224 Мерчик - Харків-Левада на дільниці Мерчик - Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  26. 23.11 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  27. 23.11 №6915 Харків Балашовський-Огульці на дільниці Люботин- Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6915
  28. 23.11 № 6330 сполученням Огульці-Харків Балашовський на дільниці Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6330
  29. 23.11 №7003/7004 Х-Пас.-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #7004 #7003
  30. 23.11.№6321 Харків Пас-Огульці до ст.Люботин слідує діючим розкладом, далі Люботин 15.31-15.42, Люботин-Зах. 15.55- 15.56,прибуття ст.Огульці 16.08,пересадка на поїзд 6295, о 16.18 відправлення з Огульців
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  31. 23.11 №6919 Харків-Пас – Огульці: Харків-Пас.17.36,Нова Баварія 17.49- 17.50,Пісочин 18.01-18.03,Люботин 18.22-18.31,Огульці 18.54
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6919
  32. 25,26,27,28,29,30.11 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  33. 25,26,27,28,29,30.11 №7003/7004 Харків Пас-Мерчик-Харків Пас відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #7004 #7003
  34. 26,28,30.11 №6321 Харків Пас-Огульці на дільниці Люботин-Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  35. 26,28,30.11 № 6330 сполученням Огульці-Харків Балашовський на дільниці Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6330
  36. 27.11 №6322 Мерчик-Люботин, №6321 Харків-Пас - Огульці прослідує без зупинки по з.п.Караванна
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321 #6322
  37. 27.11 №6322 Мерчик-Люботин, №6321 Харків-Пас - Огульці прослідує без зупинки по з.п.Караванна
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321 #6322
  38. 30.11 №6319 Харків-Левада-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  39. 30.11 №6224 Мерчик - Харків-Левада на дільниці Люботин - Харків- Левада відмінено
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  40. 29.11 №6319 Харків Левада-Мерчик до ст.Нова Баварія згідно розкладу, далі Нова Баварія 11.46 - 11.47, Шпаківка 12.08, р.10 км 12.20, Люботин 12.27-12.40, далі згідно розкладу
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  41. 05.12. №6319 обмежити по ст. Люботин. на дільниці Люботин - Мерчик відмінено.
    Дісно з: 2021-12-02 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  42. 05.12 № 7003/7004 відмінено.
    Дісно з: 2021-12-02 до: 2021-12-05 / Потяг: #7003
  43. 05.12 №7004 відмінено.
    Дісно з: 2021-12-02 до: 2021-12-05 / Потяг: #7004
  44. 04,06 №6319 обмежити по ст. Люботин на дільниці Люботин - Мерчик відмінити.
    Дісно з: 2021-12-02 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  45. 04,06. 12 №6321 обмежено по ст. Люботин, на дільниці Люботин- Огульці відмінено.
    Дісно з: 2021-12-02 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  46. 04,06.12 7003/7004 відмінено.
    Дісно з: 2021-12-02 до: 2021-12-05 / Потяг: #7003
  47. 04,06.12 № 7003/7004 відмінено.
    Дісно з: 2021-12-02 до: 2021-12-05 / Потяг: #7004
  48. 4,5,6/12/2021: п.7004 Мерчик -Харків-Пас. відмінено
    Дісно з: 2021-12-03 до: 2021-12-07 / Потяг: #7004
  49. 6,7/12/2021: п.6910 Огульці - Харків-Пас. на дільниці Люботин - Харків-Пас. відмінено
    Дісно з: 2021-12-03 до: 2021-12-08 / Потяг: #6910
  50. 07.12 №6321Харків-Пасажирський – Огульці обмежено по ст. Люботин, н а дільниці Люботин- Огульці відмінено.
    Дісно з: 2021-12-03 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  51. 07.12 № 6330 сполученням Огульці-Харків- Балашовський на дільниці Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-12-03 до: 2021-12-05 / Потяг: #6330
о.п. Водяное  Харьковская область / Украина Действует
ОборотМаршрут курсаприб.отпр.спо
6134 ежедневно Мерчик – Харьков-Пассажирский 05:36 05:37 2020-12-132021-12-11
6902 ежедневно Огульцы – Харьков-Пассажирский 05:46 05:47 2020-12-132021-12-11
6138 ежедневно Мерчик – Харьков-Балашовский 06:28 06:29 2021-03-282021-12-11
6266 кроме сб., вс. Тростянец-Смородино – Харьков-Пассажирский 06:55 06:56 2020-12-132021-12-11
6904 ежедневно Огульцы – Харьков-Пассажирский 07:01 07:02 2020-12-132021-12-11
7001 ежедневно Харьков-Пассажирский – Мерчик 07:06 07:07 2020-12-132021-12-11
6318 ежедневно Мерчик – Харьков-Левада 07:44 07:45 2020-12-132021-12-11
6907 2 ежедневно Харьков-Пассажирский – Огульцы 07:59 08:00 2021-11-092021-12-11
6221 ежедневно Харьков-Левада – Люботин 08:18 08:19 2020-12-132021-12-11
6309 ежедневно Харьков-Пассажирский – Люботин 08:30 08:31 2020-12-132021-12-11
7002 ежедневно Мерчик – Харьков-Пассажирский 08:40 08:41 2020-12-132021-12-11
6269 кроме сб., вс. Харьков-Пассажирский – Люботин 08:51 08:52 2020-12-132021-12-11
6909 1 ежедневно Харьков-Пассажирский – Огульцы 09:52 09:53 2020-12-132021-12-11
6159 2 ежедневно Харьков-Балашовский – Мерчик 10:04 10:05 2020-12-132021-12-11
6910 3 ежедневно Огульцы – Харьков-Пассажирский 11:34 11:35 2020-12-132021-12-11
6319 8 ежедневно Харьков-Левада – Мерчик 12:14 12:15 2020-12-132021-12-11
6224 4 ежедневно Мерчик – Харьков-Левада 12:29 12:30 2020-12-212021-12-11
6912 ежедневно Люботин – Харьков-Пассажирский 13:03 13:04 2020-12-212021-12-11
6165 ежедневно Харьков-Балашовский – Люботин 14:23 14:24 2020-12-132021-12-11
7003 6 ежедневно Харьков-Пассажирский – Мерчик 14:52 14:53 2020-12-132021-12-11
6914 ежедневно Люботин – Харьков-Балашовский 14:59 15:00 2020-12-192021-12-11
6321 10 ежедневно Харьков-Пассажирский – Огульцы 15:26 15:27 2020-12-132021-12-11
6326 ежедневно Люботин – Харьков-Пассажирский 16:17 16:18 2020-12-132021-12-11
6915 3 ежедневно Харьков-Балашовский – Огульцы 16:57 16:58 2020-12-132021-12-11
7004 7 ежедневно Мерчик – Харьков-Пассажирский 17:09 17:10 2020-12-132021-12-11
6330 5 ежедневно Огульцы – Харьков-Балашовский 17:17 17:18 2020-12-132021-12-11
6325 ежедневно Харьков-Пассажирский – Мерчик 17:55 17:56 2020-12-132021-12-11
6919 2 ежедневно Харьков-Пассажирский – Огульцы 18:16 18:17 2020-12-132021-12-11
6916* 1 ежедневно Огульцы – Харьков-Пассажирский 18:30 18:31 2020-12-132021-12-11
6228 ежедневно Люботин – Харьков-Левада 19:06 19:07 2020-12-132021-12-11
6329 ежедневно Харьков-Балашовский – Мерчик 19:27 19:28 2020-12-132021-12-11
6334 ежедневно Мерчик – Харьков-Пассажирский 19:33 19:34 2020-12-132021-12-11
6921 ежедневно Харьков-Пассажирский – Люботин 20:30 20:31 2020-12-132021-12-11
6171 ежедневно Харьков-Балашовский – Мерчик 21:00 21:01 2021-01-202021-12-11
6333 ежедневно Харьков-Пассажирский – Огульцы 21:12 21:13 2020-12-132021-12-11

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111