[На початок]
Note: Slight changes in the schedule may not be reflected in the schedule provided here.
Please check with station officials for current information!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Schedule on STATION \ REGION
Location All Dates Trip Date
lphabetical List of Stations and Platforms by Geography

Ukraine » Kharkiv Oblast » Ray-Olenivka

  1. 09,11,21.11. №6321 Харків Пас-Огульці до ст.Люботин 15.31-15.42,слідує діючим розкладом,далі з відміною з.п.Караванна,прибуття ст.Огульці 16.08
    Дісно з: 2021-11-03 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  2. 13,17.10,06,07.11 №6224 прослідує без зупинки по зп.Караванна
    Дісно з: 2021-11-01 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  3. 08-22.11, 24.11 №6915 Харків Балашовський-Огульці на дільниці Люботин- Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6915
  4. 25-31.10,01,02,03,05-07.11 №6321 Харків Пас-Огульці на дільниці Люботин-Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-01 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  5. 25-31.10,2,3,5-7,11-22.11, 24.11 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  6. 28-31.10, 01-03, 05-17/11/2021 № 6330 сполученням Огульці-Харків Балашовський на дільниці Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6330
  7. 08-22.11,24.11 №6907 Харків Пас-Огульці, №6908 Огульці–Люботин на ділянці Люботин-Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6908 #6907
  8. 08-10.11.№6909 Харків Пас-Огульці відправленням ст.Харків Пас 8.52(замість 09.10) з відміною з.п.Караванна,Нова Баварія 09.05- 09.06,Пісочин 09.18-09.20,Коротич 09.27-09.28,Люботин 09.40- 09.58,Огульці 10.23
    Дісно з: 2021-11-03 до: 2021-12-05 / Потяг: #6909
  9. 08,10-22.11., 24.11 №6159 Харків-Балашовський – Мерчик на дільниці Люботин– Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6159
  10. 08-10.11 №6319 Харків Левада-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-05 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  11. 11-22.11 №6919 Харків-Пас – Огульці: Харків-Пас.17.36,Нова Баварія 17.49-17.50,Пісочин 18.01-18.03,Люботин 18.22-18.31,Огульці 18.54
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6919
  12. 12,14,16,18,22.11.№6321 Харків Пас-Огульці до ст.Люботин 15.31-16.52, з.п.Караванна 17.01-17.02,прибуття ст.Огульці 17.20
    Дісно з: 2021-11-10 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  13. 13,15,17,19.11.№6321 Харків Пас-Огульці до ст.Люботин 15.31-15.42, слідує діючим розкладом,далі з.п.Караванна 15.51-15.52,прибуття ст.Огульці 16.08,пересадка на поїзд 6295, о 16.18 відправлення з Огульців
    Дісно з: 2021-11-10 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  14. 11-19/11/2021, 24.11 :п.6224 Мерчик - Харків-Левада на дільниці Мерчик - Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-11 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  15. 12-19/11/2021:п.6916 Огульці - Харків-Пас. відправиться зі ст. Огульці в 18-05 (замість 17-59), Люботин-Західний 18-15/18-16, Люботин 18- 28/18-31, зп Водяне 18-30/18-31, зп Коротич 18-37/18-38, зп Рай- Оленівка 18-41/18-42, зп Пісочин 18-45/18-46, зп Рижов 18-49/18-50, зп Хвилинка 18-53/18-4, Нова Баварія 19-04/19-05, парк Н 19-12/19- 13, прибуття Харків-Пас. 19-18
    Дісно з: 2021-11-12 до: 2021-12-05 / Потяг: #6916*
  16. 25,26 11. №6915 на дільниці Люботин-Х.-Балашовський відмінити.
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6915
  17. 23.11.21 №6907 Харків-Пас - Огульці обмежити по ст.Люботин, на дільниці Люботин-Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6907
  18. 23.11 №6159 Харків-Балашовський – Мерчик на дільниці Люботин– Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6159
  19. 23.11 №6224 Мерчик - Харків-Левада на дільниці Мерчик - Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  20. 23.11 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  21. 23.11 №6915 Харків Балашовський-Огульці на дільниці Люботин- Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6915
  22. 23.11 № 6330 сполученням Огульці-Харків Балашовський на дільниці Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6330
  23. 23.11.№6321 Харків Пас-Огульці до ст.Люботин слідує діючим розкладом, далі Люботин 15.31-15.42, Люботин-Зах. 15.55- 15.56,прибуття ст.Огульці 16.08,пересадка на поїзд 6295, о 16.18 відправлення з Огульців
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  24. 23.11 №6919 Харків-Пас – Огульці: Харків-Пас.17.36,Нова Баварія 17.49- 17.50,Пісочин 18.01-18.03,Люботин 18.22-18.31,Огульці 18.54
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6919
  25. 26,28,30/11/2021: п. № 6330 Огульці-Харків-Балашовський на дільниці Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-01 / Потяг: #6330
  26. 25,26,27,28,29,30.11 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  27. 26,28,30.11 №6321 Харків Пас-Огульці на дільниці Люботин-Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  28. 26,28,30.11 № 6330 сполученням Огульці-Харків Балашовський на дільниці Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6330
  29. 27.11 №6322 Мерчик-Люботин, №6321 Харків-Пас - Огульці прослідує без зупинки по з.п.Караванна
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321 #6322
  30. 27.11 №6322 Мерчик-Люботин, №6321 Харків-Пас - Огульці прослідує без зупинки по з.п.Караванна
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321 #6322
  31. 30.11 №6319 Харків-Левада-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  32. 30.11 №6224 Мерчик - Харків-Левада на дільниці Люботин - Харків- Левада відмінено
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  33. 29.11 №6319 Харків Левада-Мерчик до ст.Нова Баварія згідно розкладу, далі Нова Баварія 11.46 - 11.47, Шпаківка 12.08, р.10 км 12.20, Люботин 12.27-12.40, далі згідно розкладу
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
pl. Ray-Olenivka  Kharkiv Oblast / Ukraine Active dates
Period.Routeinc.dep.FromTo
6134 daily Merchyk – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 05:46 05:47 2020-12-132021-12-11
6902 daily Ogul'tsi – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 05:57 05:58 2020-12-132021-12-11
6138 daily Merchyk – Kharkiv-Balashovs'kyy 06:39 06:40 2021-03-282021-12-11
6904 daily Ogul'tsi – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:12 07:13 2020-12-132021-12-11
6907 2 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Ogul'tsi 07:48 07:49 2021-11-092021-12-11
6221 daily Kharkiv-Levada – Lyubotyn 08:04 08:05 2020-12-132021-12-11
6309 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lyubotyn 08:19 08:20 2020-12-132021-12-11
6909 1 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Ogul'tsi 09:41 09:42 2020-12-132021-12-11
6159 2 daily Kharkiv-Balashovs'kyy – Merchyk 09:53 09:54 2020-12-132021-12-11
6319 6 daily Kharkiv-Levada – Merchyk 12:03 12:04 2020-12-132021-12-11
6224 4 daily Merchyk – Kharkiv-Levada 12:42 12:43 2020-12-212021-12-23
6165 daily Kharkiv-Balashovs'kyy – Lyubotyn 14:11 14:12 2020-12-132021-12-11
6914 daily Lyubotyn – Kharkiv-Balashovs'kyy 15:11 15:12 2020-12-192021-12-22
6321 8 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Ogul'tsi 15:15 15:16 2020-12-132021-12-11
6326 daily Lyubotyn – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 16:28 16:29 2020-12-132021-12-11
6915 3 daily Kharkiv-Balashovs'kyy – Ogul'tsi 16:46 16:47 2020-12-132021-12-11
6330 4 daily Ogul'tsi – Kharkiv-Balashovs'kyy 17:28 17:29 2020-12-132021-12-20
6325 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Merchyk 17:44 17:45 2020-12-132021-12-11
6919 2 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Ogul'tsi 18:05 18:06 2020-12-132021-12-11
6916* 1 daily Ogul'tsi – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 18:41 18:42 2020-12-132021-12-11
6228 daily Lyubotyn – Kharkiv-Levada 19:16 19:17 2020-12-132021-12-11
6329 daily Kharkiv-Balashovs'kyy – Merchyk 19:16 19:17 2020-12-132021-12-11
6334 daily Merchyk – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 19:44 19:45 2020-12-132021-12-11
6921 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lyubotyn 20:19 20:20 2020-12-132021-12-11
6171 daily Kharkiv-Balashovs'kyy – Merchyk 20:49 20:50 2021-01-202021-12-11
6333 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Ogul'tsi 21:01 21:02 2020-12-132021-12-11

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111