[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Рай-Оленівка

  1. 09,11,21.11. №6321 Харків Пас-Огульці до ст.Люботин 15.31-15.42,слідує діючим розкладом,далі з відміною з.п.Караванна,прибуття ст.Огульці 16.08
    Дісно з: 2021-11-03 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  2. 13,17.10,06,07.11 №6224 прослідує без зупинки по зп.Караванна
    Дісно з: 2021-11-01 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  3. 08-22.11, 24.11 №6915 Харків Балашовський-Огульці на дільниці Люботин- Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6915
  4. 25-31.10,01,02,03,05-07.11 №6321 Харків Пас-Огульці на дільниці Люботин-Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-01 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  5. 25-31.10,2,3,5-7,11-22.11, 24.11 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  6. 28-31.10, 01-03, 05-17/11/2021 № 6330 сполученням Огульці-Харків Балашовський на дільниці Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6330
  7. 08-22.11,24.11 №6907 Харків Пас-Огульці, №6908 Огульці–Люботин на ділянці Люботин-Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6908 #6907
  8. 08-10.11.№6909 Харків Пас-Огульці відправленням ст.Харків Пас 8.52(замість 09.10) з відміною з.п.Караванна,Нова Баварія 09.05- 09.06,Пісочин 09.18-09.20,Коротич 09.27-09.28,Люботин 09.40- 09.58,Огульці 10.23
    Дісно з: 2021-11-03 до: 2021-12-05 / Потяг: #6909
  9. 08,10-22.11., 24.11 №6159 Харків-Балашовський – Мерчик на дільниці Люботин– Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6159
  10. 08-10.11 №6319 Харків Левада-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-05 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  11. 11-22.11 №6919 Харків-Пас – Огульці: Харків-Пас.17.36,Нова Баварія 17.49-17.50,Пісочин 18.01-18.03,Люботин 18.22-18.31,Огульці 18.54
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6919
  12. 12,14,16,18,22.11.№6321 Харків Пас-Огульці до ст.Люботин 15.31-16.52, з.п.Караванна 17.01-17.02,прибуття ст.Огульці 17.20
    Дісно з: 2021-11-10 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  13. 13,15,17,19.11.№6321 Харків Пас-Огульці до ст.Люботин 15.31-15.42, слідує діючим розкладом,далі з.п.Караванна 15.51-15.52,прибуття ст.Огульці 16.08,пересадка на поїзд 6295, о 16.18 відправлення з Огульців
    Дісно з: 2021-11-10 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  14. 11-19/11/2021, 24.11 :п.6224 Мерчик - Харків-Левада на дільниці Мерчик - Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-11 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  15. 12-19/11/2021:п.6916 Огульці - Харків-Пас. відправиться зі ст. Огульці в 18-05 (замість 17-59), Люботин-Західний 18-15/18-16, Люботин 18- 28/18-31, зп Водяне 18-30/18-31, зп Коротич 18-37/18-38, зп Рай- Оленівка 18-41/18-42, зп Пісочин 18-45/18-46, зп Рижов 18-49/18-50, зп Хвилинка 18-53/18-4, Нова Баварія 19-04/19-05, парк Н 19-12/19- 13, прибуття Харків-Пас. 19-18
    Дісно з: 2021-11-12 до: 2021-12-05 / Потяг: #6916*
  16. 25,26 11. №6915 на дільниці Люботин-Х.-Балашовський відмінити.
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6915
  17. 23.11.21 №6907 Харків-Пас - Огульці обмежити по ст.Люботин, на дільниці Люботин-Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6907
  18. 23.11 №6159 Харків-Балашовський – Мерчик на дільниці Люботин– Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6159
  19. 23.11 №6224 Мерчик - Харків-Левада на дільниці Мерчик - Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  20. 23.11 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  21. 23.11 №6915 Харків Балашовський-Огульці на дільниці Люботин- Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6915
  22. 23.11 № 6330 сполученням Огульці-Харків Балашовський на дільниці Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6330
  23. 23.11.№6321 Харків Пас-Огульці до ст.Люботин слідує діючим розкладом, далі Люботин 15.31-15.42, Люботин-Зах. 15.55- 15.56,прибуття ст.Огульці 16.08,пересадка на поїзд 6295, о 16.18 відправлення з Огульців
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  24. 23.11 №6919 Харків-Пас – Огульці: Харків-Пас.17.36,Нова Баварія 17.49- 17.50,Пісочин 18.01-18.03,Люботин 18.22-18.31,Огульці 18.54
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6919
  25. 26,28,30/11/2021: п. № 6330 Огульці-Харків-Балашовський на дільниці Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-01 / Потяг: #6330
  26. 25,26,27,28,29,30.11 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  27. 26,28,30.11 №6321 Харків Пас-Огульці на дільниці Люботин-Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  28. 26,28,30.11 № 6330 сполученням Огульці-Харків Балашовський на дільниці Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6330
  29. 27.11 №6322 Мерчик-Люботин, №6321 Харків-Пас - Огульці прослідує без зупинки по з.п.Караванна
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321 #6322
  30. 27.11 №6322 Мерчик-Люботин, №6321 Харків-Пас - Огульці прослідує без зупинки по з.п.Караванна
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321 #6322
  31. 29/11/2021: п.6224 Мерчик - Харків-Левада відправлення Люботин 12-31, Нова Баварія 13-06/13-07, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-11-30 / Потяг: #6224
  32. 30.11 №6319 Харків-Левада-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  33. 30.11 №6224 Мерчик - Харків-Левада на дільниці Люботин - Харків- Левада відмінено
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  34. 29.11 №6319 Харків Левада-Мерчик до ст.Нова Баварія згідно розкладу, далі Нова Баварія 11.46 - 11.47, Шпаківка 12.08, р.10 км 12.20, Люботин 12.27-12.40, далі згідно розкладу
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
з.п. Рай-Оленівка  Харківська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6134 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 05:46 05:47 2020-12-132021-12-11
6902 щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 05:57 05:58 2020-12-132021-12-11
6138 щоденно Мерчик – Харків-Балашовський 06:39 06:40 2021-03-282021-12-11
6904 щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 07:12 07:13 2020-12-132021-12-11
6907 2 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 07:48 07:49 2021-11-092021-12-11
6221 щоденно Харків-Левада – Люботин 08:04 08:05 2020-12-132021-12-11
6309 щоденно Харків-Пасажирський – Люботин 08:19 08:20 2020-12-132021-12-11
6909 1 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 09:41 09:42 2020-12-132021-12-11
6159 2 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 09:53 09:54 2020-12-132021-12-11
6319 6 щоденно Харків-Левада – Мерчик 12:03 12:04 2020-12-132021-12-11
6224 5 щоденно Мерчик – Харків-Левада 12:42 12:43 2020-12-212021-12-23
6165 щоденно Харків-Балашовський – Люботин 14:11 14:12 2020-12-132021-12-11
6914 щоденно Люботин – Харків-Балашовський 15:11 15:12 2020-12-192021-12-22
6321 8 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 15:15 15:16 2020-12-132021-12-11
6326 щоденно Люботин – Харків-Пасажирський 16:28 16:29 2020-12-132021-12-11
6915 3 щоденно Харків-Балашовський – Огульці 16:46 16:47 2020-12-132021-12-11
6330 4 щоденно Огульці – Харків-Балашовський 17:28 17:29 2020-12-132021-12-20
6325 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 17:44 17:45 2020-12-132021-12-11
6919 2 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 18:05 18:06 2020-12-132021-12-11
6916* 1 щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 18:41 18:42 2020-12-132021-12-11
6228 щоденно Люботин – Харків-Левада 19:16 19:17 2020-12-132021-12-11
6329 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 19:16 19:17 2020-12-132021-12-11
6334 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 19:44 19:45 2020-12-132021-12-11
6921 щоденно Харків-Пасажирський – Люботин 20:19 20:20 2020-12-132021-12-11
6171 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 20:49 20:50 2021-01-202021-12-11
6333 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 21:01 21:02 2020-12-132021-12-11

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111