[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Харків » Верещаківка

  1. е/п6915 20,21,24/05 на дільниці Х-Балашовський-Люботин відмінено. Е/п 6915 25/05 на дільниці Х-Бал. - Люботин відмінено , відпр. зі ст. Люботин 17:18 хв.02/06 із ст.Люботин відправлення згідно діючого розкладу о 17.18хв.
    Дісно з: 2021-05-29 до: 2021-06-30 / Потяг: #6915
  2. е/п6139 02/06 відмінено
    Дісно з: 2021-05-28 до: 2021-06-30 / Потяг: #6139
  3. е/п6406 19-31/05 відпр.ст.Ізюм 01.19 хв (замість 02.12хв), ДР, приб. ст. Х-Левада 05.20 хв. 02,04,05/06 буде відправ. зі ст .Циганська 02:32 хв., на ділянці Ізюм- Циганська відмінено. 03, 06/06 відпр. ст.Ізюм 02.02хв.
    Дісно з: 2021-06-02 до: 2021-06-25 / Потяг: #6406
  4. е/п6408 з 19-31/05 відпр.ст.Ізюм 02.50хв(замість 03.15хв),ДР,приб.ст.Х- Левада 06.52хв. Е/п 6408 03,06 червня відпр. зі ст. Ізюм 03:05 хв. (замість 03:15 ) , далі слідує згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-06-05 до: 2021-06-30 / Потяг: #6408
  5. е/п6411 з 19-31/05 до ст.Жихор слідуе згідно діючого розкладу,далі ДР,при.ст.Ізюм 10.16хв.01,02,03/06 прослідуе ДР,приб.ст.Ізюм 10.24хв.
    Дісно з: 2021-05-25 до: 2021-06-30 / Потяг: #6411
  6. е/п6914 20,21,24/05 відмінено. Е/п 6914 25 травня відмінено.02/06,22/06 на дільниці Люботин-Х-Балашовський відмінено.
    Дісно з: 2021-05-29 до: 2021-06-30 / Потяг: #6914
  7. Е/п 6141/6142 25/05 відпр. зі ст. Х- Пас. 15:06 хв.,на дільниці ст.Основа- Н-Баварія прослідуе через ст.Новожаново.02/06 зі ст.Основа прослідуе зміненим маршрутом через ст.Шпаківка,відпр.ст.Х-Левада 15.10хв,приб.ст.Золочев 17.10хв,ДР.
    Дісно з: 2021-05-29 до: 2021-06-30 / Потяг: #6141/6142
  8. Е/п 6224 07,08, 09,10,11/06 до ст.Люботин слідує згідно діючого розкладу , далі ДР, приб. Х-Левада 13:36 хв.
    Дісно з: 2021-06-02 до: 2021-06-30 / Потяг: #6224
  9. Е/п 6165 07,08,09,10,11/ 06 до ст. Н-Бав.слідує згідно діючого розкладу, далі ДР, приб. ст. Люботин 14:44 хв.
    Дісно з: 2021-06-02 до: 2021-06-30 / Потяг: #6165
  10. е/п №6159 Харків-Балашовський – Мерчик 07,08,09,10,11 червня буде слідувати зміненим маршрутом ч/з Шпаківку, рзд 10км. Прибуття ст. Мерчик 10:54.
    Дісно з: 2021-06-03 до: 2021-06-30 / Потяг: #6159
  11. 07,08,09,10,11 червня е/п №6915 Харків-Балашовський – Огульці на перегоні Х.Балашовський-Люботин - відмінено.
    Дісно з: 2021-06-03 до: 2021-06-30 / Потяг: #6915
  12. е/п №6163 Золочів – Харків-Балашовський 07,08,09,10,11 червня,22,23,24,25,26/06 буде слідувати до ст. Шпаківка згідно діючого розкладу; далі - зміненим маршрутом Шпаківка-Куряж-Залютине- Харків- Пас. Прибутття Харків-Пас 10:12.
    Дісно з: 2021-06-04 до: 2021-06-30 / Потяг: #6163
  13. е/п №6411 Харків-Левада – Ізюм з 10 по 18 червня ,відпр. зі ст. Х- Левада 06:16 (замість 06:40), обмежити по ст. Савинці, приб.ст. Савинці 08:45 хв. На дільниці Савинці - Ізюм відмінити.
    Дісно з: 2021-06-04 до: 2021-06-30 / Потяг: #6411
  14. е/п №6424 Ізюм – Харків-Левада з 10 по 18 червня відправити зі ст. Савинці 12:10 хв., приб.ст. Х-Левада 14:45 хв. На дільниці Савинці - Ізюм відмінити.19,21,23,25/06 ДР,приб.ст.Х-Левада 15.02хв.20,22,24/06 відпр.ст.Ізюм 11.23хв(замість 11.13хв),ДР,приб.ст.Х-Левада 14.54хв.
    Дісно з: 2021-06-04 до: 2021-06-30 / Потяг: #6424
  15. Е/п 6425 з 10 по 18 червня відпр. зі ст. Х-Левада 11:42 (замість 12:08 хв.), обмежити по ст. Савинці, приб.ст. Савинці 14:20 хв., на дільниці Савинці- Ізюм відмінити.20,22,24/06 ДР,приб.ст.Ізюм 15.54хв.
    Дісно з: 2021-06-05 до: 2021-06-30 / Потяг: #6425
  16. Е/п 6446 з 10 по 18 червня відпр. ст. Савинці, на дільниці Савинці -Ізюм відмінити.
    Дісно з: 2021-06-05 до: 2021-06-30 / Потяг: #6446
  17. Е/п 6439 Х-Левада -Ізюм з 10 по 17 червня обмежити по ст.Савинці, на дільниці Савинці - Ізюм відмінити.
    Дісно з: 2021-06-05 до: 2021-06-30 / Потяг: #6439
  18. Е/п 6435 з 10 по 17 червня обмежити по ст. Балаклія, на дільниці Балаклія-Ізюм відмінити.
    Дісно з: 2021-06-05 до: 2021-06-30 / Потяг: #6435
  19. Е/п 6412 з 11 по 18 червня відпр.зі ст. Савинці 05:59 згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-06-05 до: 2021-06-30 / Потяг: #6412
  20. Е/п 6408 Ізюм-Х-Левада з 11 по 18 червня відпр. ст. Савинці, на дільниці Савинці- Ізюм відмінити.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6408
  21. Е/п 6406 з 11 по 18 червня відпр. ст.Балаклія, на дільниці Ізюм-Балаклія відмінити.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6406
  22. Е/п №6139 Харків-Левада – Золочів 12, 13,14,15, 16, 17,18 червня - відмінено.22,23,24,25,26/06 відмінено.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6139
  23. Е/п 6165 12,13,14,15,16,17,18 червня до ст. Шпаківка слідує згідно діючого розкладу ,далі зміненим маршрутом Шпаківка- Куряж-Залютине- Х-Пас., прослідує ДР, приб.ст.Х- Пас. 13:05хв.22,23,24,25,26/06 відмінено.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6165/6166
  24. е/п №6165 12,13,14,15,16,17,18 червня буде відпр. зі ст. Харків-Пас 13:45. До ст. Н-Баварія слідує ДР. Далі - згідно розкладу.22,23,24,25,26/06 відмінено.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6165
  25. е/п №6915 16/06,22/06 Харків-Балашовський – Огульці на дільниці Х.Балашовський-Люботин - відмінено.
    Дісно з: 2021-06-12 до: 2021-06-30 / Потяг: #6915
  26. 22/06/2021: п.6914 Люботин - Харків-Балаш. відмінено
    Дісно з: 2021-06-17 до: 2021-06-23 / Потяг: #6914
  27. 24 червня е/п №6319 Харків-Левада – Мерчик обмежити по ст. Люботин. На дільниці Люботин - Мерчик відмінити.
    Дісно з: 2021-06-20 до: 2021-06-30 / Потяг: #6319
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

12346АБВГДЕЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЯ
з.п. Верещаківка  Харків / Харківська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6409 щоденно Харків-Левада – Шебелинка 04:05 04:06 2020-12-132021-12-11
6406 2 щоденно Ізюм – Харків-Левада 05:44 05:45 2020-12-132021-12-11
6157/6158 щоденно Золочів – Харків-Левада 05:58 05:59 2020-12-132021-12-11
6408 2 щоденно Ізюм – Харків-Левада 06:44 06:46 2020-12-132021-12-11
6411 2 щоденно Харків-Левада – Ізюм 06:44 06:45 2020-12-132021-12-11
6138 щоденно Мерчик – Харків-Балашовський 07:14 07:15 2021-03-282021-12-11
6221 щоденно Харків-Левада – Люботин 07:27 07:28 2020-12-132021-12-11
6159/6160 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 07:45 07:46 2020-12-132021-12-11
6860 щоденно Шебелинка – Харків-Левада 07:47 07:48 2020-12-132021-12-11
6137/6138 щоденно Харків-Балашовський – Золочів 08:29 08:30 2020-12-132021-12-11
6412 1 щоденно Ізюм – Харків-Левада 08:34 08:36 2020-12-132021-12-11
6159 1 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 09:25 09:26 2020-12-132021-12-11
6163 1 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 09:55 09:56 2020-12-132021-12-11
6139 2 крім сб., нд. Харків-Левада – Золочів 11:18 11:19 2020-12-132021-12-11
6319 1 щоденно Харків-Левада – Мерчик 11:27 11:28 2020-12-132021-12-11
6425 1 щоденно Харків-Левада – Ізюм 12:13 12:14 2020-12-132021-12-11
6165/6166 1 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 13:12 13:13 2020-12-132021-12-11
6224 1 щоденно Мерчик – Харків-Левада 13:21 13:22 2020-12-132021-12-11
6165 2 щоденно Харків-Балашовський – Люботин 13:42 13:43 2020-12-132021-12-11
6424 1 щоденно Ізюм – Харків-Левада 14:36 14:39 2020-12-132021-12-11
6141/6142 1 щоденно Харків-Левада – Золочів 15:14 15:15 2020-12-132021-12-11
6914 2 щоденно Люботин – Харків-Балашовський 15:43 15:44 2020-12-132021-12-11
6915 3 щоденно Харків-Балашовський – Огульці 16:18 16:19 2020-12-132021-12-11
6431 щоденно Харків-Левада – Савинці 17:33 17:34 2020-12-132021-12-11
6330 щоденно Огульці – Харків-Балашовський 17:59 18:00 2020-12-132021-12-11
6329 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 18:45 18:46 2020-12-132021-12-11
6435 1 щоденно Харків-Левада – Ізюм 19:15 19:16 2020-12-132021-12-11
6228 щоденно Люботин – Харків-Левада 19:41 19:42 2020-12-132021-12-11
6171 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 20:17 20:18 2021-01-202021-12-11
6149/6150 щоденно Харків-Левада – Золочів 20:22 20:23 2020-12-132021-12-11
6439 1 щоденно Харків-Левада – Ізюм 20:40 20:41 2020-12-132021-12-11
6446 1 щоденно Ізюм – Харків-Левада 21:01 21:03 2020-12-132021-12-11
6830 крім сб., нд. Гракове – Харків-Левада 21:29 21:31 2020-12-132021-12-11
6438 щоденно Савинці – Харків-Левада 22:52 22:54 2020-12-132021-12-11
6441 щоденно Харків-Левада – Балаклія 23:16 23:19 2020-12-132021-12-11

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05