[На початок]
Расписание на сайте должно оперативно обновляться ответственными работниками по каждой региональной дирекции.
В расписании возможно отсутствие отображения небольших кратковременных изменений, или случайные расхождения.
для надежности согласовывайте расписание c текущей информацией на станциях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Расписание по СТАНЦИИ \ РЕГИОНУ
Местоположение Все дни На дату
Алфавитный указатель станций и платформ по географии

Украина » Харьковская область » Харьков » Харьков-Левада

  1. 13,17.10,06,07.11 №6224 прослідує без зупинки по зп.Караванна
    Дісно з: 2021-11-01 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  2. 25-31.10,2,3,5-7,11-22.11, 24.11 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  3. 09.11 №6411 Харків-Левада – Ізюм до ст.Шебелінка (08.35-08.38) слідує діючим розкладом, далі Балаклія 09.11-09.12,Савинці 09.31-09.32,Ізюм 10.26
    Дісно з: 2021-11-04 до: 2021-12-05 / Потяг: #6411
  4. 08-10.11 №6319 Харків Левада-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-05 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  5. 11-19/11/2021, 24.11 :п.6224 Мерчик - Харків-Левада на дільниці Мерчик - Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-11 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  6. 17.11 №7645/6412 Харків Пас-Ізюм–Харків-Левада відмінено
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6412
  7. 17.11 №6407/6418 Харків-Пас–Ізюм–Харків-Левада відмінено
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6407 #6418
  8. 17.11 №6411/6424 Харків-Левада – Ізюм -Харків-Левада,№6419/6680 Харків-Пас-Ізюм-Харків-Пас,№6425/6446 Харків-Левада – Ізюм -Харків- Левада,№6431/6438 Харків-Левада – Савинці -Харків-Левада на дільниці Балаклія-Ізюм відмінено
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6446 #6425 #6680 #6419 #6424 #6438 #6411 #6431
  9. 23.11 №6224 Мерчик - Харків-Левада на дільниці Мерчик - Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  10. 23.11 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  11. 25,26,27,28,29,30.11 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  12. 30.11 №6319 Харків-Левада-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  13. 30.11 №6224 Мерчик - Харків-Левада на дільниці Люботин - Харків- Левада відмінено
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  14. 29.11 №6319 Харків Левада-Мерчик до ст.Нова Баварія згідно розкладу, далі Нова Баварія 11.46 - 11.47, Шпаківка 12.08, р.10 км 12.20, Люботин 12.27-12.40, далі згідно розкладу
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  15. 05.12. №6319 обмежити по ст. Люботин. на дільниці Люботин - Мерчик відмінено.
    Дісно з: 2021-12-02 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  16. 04,06 №6319 обмежити по ст. Люботин на дільниці Люботин - Мерчик відмінити.
    Дісно з: 2021-12-02 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
Станции, до которых можно добраться без пересадок Украина
Алфавитный указатель станций и платформ

136АБВГДЖЗИКЛМНОПРСТУФХЦЧШЭЯ
ст. Харьков-Левада  Харьков / Харьковская область Действует
ОборотМаршрут курсаприб.отпр.спо
6409 ежедневно Харьков-Левада – Шебелинка 04:00 2020-12-132021-12-11
6406 ежедневно Изюм – Харьков-Левада 05:40 2021-10-312021-12-11
6157/6158 ежедневно Золочев – Харьков-Левада 06:04 2020-12-132021-12-11
6411 2 ежедневно Харьков-Левада – Изюм 06:40 2020-12-132021-12-11
6408 ежедневно Изюм – Харьков-Левада 06:51 2020-12-132021-12-11
6221 ежедневно Харьков-Левада – Люботин 07:22 2020-12-132021-12-11
6860 ежедневно Шебелинка – Харьков-Левада 07:53 2020-12-132021-12-11
6318 ежедневно Мерчик – Харьков-Левада 08:34 2020-12-132021-12-11
6412 1 ежедневно Изюм – Харьков-Левада 08:41 2020-12-132021-12-11
6418 1 ежедневно Святогорск – Харьков-Левада 10:37 2021-11-012021-12-11
6139 кроме сб., вс. Харьков-Левада – Золочев 11:14 2020-12-132021-12-11
6319 8 ежедневно Харьков-Левада – Мерчик 11:22 2020-12-132021-12-11
6425 1 ежедневно Харьков-Левада – Изюм 12:08 2020-12-132021-12-11
6224 4 ежедневно Мерчик – Харьков-Левада 13:26 2020-12-212021-12-11
6424 1 ежедневно Изюм – Харьков-Левада 14:44 2020-12-132021-12-11
6141/6142 ежедневно Харьков-Левада – Золочев 15:10 2020-12-132021-12-11
6431 1 ежедневно Харьков-Левада – Савинцы 17:28 2020-12-132021-12-11
6435 ежедневно Харьков-Левада – Изюм 19:10 2020-12-132021-12-11
6228 ежедневно Люботин – Харьков-Левада 19:58 2020-12-132021-12-11
6149/6150 ежедневно Харьков-Левада – Золочев 20:17 2020-12-132021-12-11
6446 1 ежедневно Изюм – Харьков-Левада 20:29 2020-12-132021-12-11
6439 ежедневно Харьков-Левада – Изюм 20:36 2020-12-132021-12-11
6830 кроме сб., вс. Граково – Харьков-Левада 21:37 2020-12-132021-12-11
6438 1 ежедневно Савинцы – Харьков-Левада 22:59 2020-12-132021-12-11
6441 ежедневно Харьков-Левада – Балаклея 23:12 2020-12-132021-12-11

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111