[На початок]
Note: Slight changes in the schedule may not be reflected in the schedule provided here.
Please check with station officials for current information!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Schedule on STATION \ REGION
Location All Dates Trip Date
lphabetical List of Stations and Platforms by Geography

Ukraine » Kharkiv Oblast » Kharkiv » Kharkiv-Levada

  1. 13,17.10,06,07.11 №6224 прослідує без зупинки по зп.Караванна
    Дісно з: 2021-11-01 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  2. 25-31.10,2,3,5-7,11-22.11, 24.11 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  3. 09.11 №6411 Харків-Левада – Ізюм до ст.Шебелінка (08.35-08.38) слідує діючим розкладом, далі Балаклія 09.11-09.12,Савинці 09.31-09.32,Ізюм 10.26
    Дісно з: 2021-11-04 до: 2021-12-05 / Потяг: #6411
  4. 08-10.11 №6319 Харків Левада-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-05 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  5. 11-19/11/2021, 24.11 :п.6224 Мерчик - Харків-Левада на дільниці Мерчик - Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-11 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  6. 17.11 №7645/6412 Харків Пас-Ізюм–Харків-Левада відмінено
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6412
  7. 17.11 №6407/6418 Харків-Пас–Ізюм–Харків-Левада відмінено
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6407 #6418
  8. 17.11 №6411/6424 Харків-Левада – Ізюм -Харків-Левада,№6419/6680 Харків-Пас-Ізюм-Харків-Пас,№6425/6446 Харків-Левада – Ізюм -Харків- Левада,№6431/6438 Харків-Левада – Савинці -Харків-Левада на дільниці Балаклія-Ізюм відмінено
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6446 #6425 #6680 #6419 #6424 #6438 #6411 #6431
  9. 23.11 №6224 Мерчик - Харків-Левада на дільниці Мерчик - Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  10. 23.11 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  11. 25,26,27,28,29,30.11 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  12. 30.11 №6319 Харків-Левада-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  13. 30.11 №6224 Мерчик - Харків-Левада на дільниці Люботин - Харків- Левада відмінено
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  14. 29.11 №6319 Харків Левада-Мерчик до ст.Нова Баварія згідно розкладу, далі Нова Баварія 11.46 - 11.47, Шпаківка 12.08, р.10 км 12.20, Люботин 12.27-12.40, далі згідно розкладу
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  15. 05.12. №6319 обмежити по ст. Люботин. на дільниці Люботин - Мерчик відмінено.
    Дісно з: 2021-12-02 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  16. 04,06 №6319 обмежити по ст. Люботин на дільниці Люботин - Мерчик відмінити.
    Дісно з: 2021-12-02 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
st. Kharkiv-Levada  Kharkiv / Kharkiv Oblast Active dates
Period.Routeinc.dep.FromTo
6409 daily Kharkiv-Levada – Shebelynka 04:00 2020-12-132021-12-11
6406 daily Izyum – Kharkiv-Levada 05:40 2021-10-312021-12-11
6157/6158 daily Zolochiv – Kharkiv-Levada 06:04 2020-12-132021-12-11
6411 2 daily Kharkiv-Levada – Izyum 06:40 2020-12-132021-12-11
6408 daily Izyum – Kharkiv-Levada 06:51 2020-12-132021-12-11
6221 daily Kharkiv-Levada – Lyubotyn 07:22 2020-12-132021-12-11
6860 daily Shebelynka – Kharkiv-Levada 07:53 2020-12-132021-12-11
6318 daily Merchyk – Kharkiv-Levada 08:34 2020-12-132021-12-11
6412 1 daily Izyum – Kharkiv-Levada 08:41 2020-12-132021-12-11
6418 1 daily Svyatogirs'k – Kharkiv-Levada 10:37 2021-11-012021-12-11
6139 except Sa, Su Kharkiv-Levada – Zolochiv 11:14 2020-12-132021-12-11
6319 8 daily Kharkiv-Levada – Merchyk 11:22 2020-12-132021-12-11
6425 1 daily Kharkiv-Levada – Izyum 12:08 2020-12-132021-12-11
6224 4 daily Merchyk – Kharkiv-Levada 13:26 2020-12-212021-12-11
6424 1 daily Izyum – Kharkiv-Levada 14:44 2020-12-132021-12-11
6141/6142 daily Kharkiv-Levada – Zolochiv 15:10 2020-12-132021-12-11
6431 1 daily Kharkiv-Levada – Savyntsi 17:28 2020-12-132021-12-11
6435 daily Kharkiv-Levada – Izyum 19:10 2020-12-132021-12-11
6228 daily Lyubotyn – Kharkiv-Levada 19:58 2020-12-132021-12-11
6149/6150 daily Kharkiv-Levada – Zolochiv 20:17 2020-12-132021-12-11
6446 1 daily Izyum – Kharkiv-Levada 20:29 2020-12-132021-12-11
6439 daily Kharkiv-Levada – Izyum 20:36 2020-12-132021-12-11
6830 except Sa, Su Grakove – Kharkiv-Levada 21:37 2020-12-132021-12-11
6438 1 daily Savyntsi – Kharkiv-Levada 22:59 2020-12-132021-12-11
6441 daily Kharkiv-Levada – Balakliya 23:12 2020-12-132021-12-11

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111