[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Харків » Харків-Балашовський

  1. 08-22.11, 24.11 №6915 Харків Балашовський-Огульці на дільниці Люботин- Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6915
  2. 28-31.10, 01-03, 05-17/11/2021 № 6330 сполученням Огульці-Харків Балашовський на дільниці Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6330
  3. 08,10-22.11., 24.11 №6159 Харків-Балашовський – Мерчик на дільниці Люботин– Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6159
  4. 17.11.№6165 Золочів – Харків-Балашовський зі ст.Золочів 10.50(замість 11.35),Рогозянка 11.12-11.13,Шпаківка 11.46-11.47,Нова Баварія 12.12- 12.14,Харків-Бал 12.32
    Дісно з: 2021-11-17 до: 2021-12-05 / Потяг: #6165/6166
  5. 25,26 11. №6915 на дільниці Люботин-Х.-Балашовський відмінити.
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6915
  6. 23.11 №6159 Харків-Балашовський – Мерчик на дільниці Люботин– Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6159
  7. 23.11 №6915 Харків Балашовський-Огульці на дільниці Люботин- Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6915
  8. 23.11 № 6330 сполученням Огульці-Харків Балашовський на дільниці Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6330
  9. 25,26/11/2021: п. № 6914/6915 Люботин-Харкыв-Балашовський на дыльницы Люботин- Харкыв-Балашовський-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-11-27 / Потяг: #6914
  10. 26,28,30/11/2021: п. № 6330 Огульці-Харків-Балашовський на дільниці Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-01 / Потяг: #6330
  11. 26,28,30.11 № 6330 сполученням Огульці-Харків Балашовський на дільниці Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6330
ст. Харків-Балашовський  Харків / Харківська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6138 щоденно Мерчик – Харків-Балашовський 07:21 2021-03-282021-12-11
6159/6160 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 07:51 2020-12-132021-12-11
6137/6138 щоденно Харків-Балашовський – Золочів 08:24 2020-12-132021-12-11
6159 2 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 09:19 2020-12-132021-12-11
6163 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 10:02 2020-12-132021-12-11
6165/6166 1 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 13:17 2020-12-132021-12-11
6165 щоденно Харків-Балашовський – Люботин 13:38 2020-12-132021-12-11
6914 1 щоденно Люботин – Харків-Балашовський 15:48 2020-12-192021-12-22
6915 3 щоденно Харків-Балашовський – Огульці 16:14 2020-12-132021-12-11
6330 4 щоденно Огульці – Харків-Балашовський 18:05 2020-12-132021-12-20
6329 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 18:41 2020-12-132021-12-11
6171 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 20:13 2021-01-202021-12-11

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111