[На початок]
Note: Slight changes in the schedule may not be reflected in the schedule provided here.
Please check with station officials for current information!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Schedule on STATION \ REGION
Location All Dates Trip Date
lphabetical List of Stations and Platforms by Geography

Ukraine » Kharkiv Oblast » Merchyk » Merchyk

  1. 12,13,15,16,25-31.10,02,03,05-07,12-19-23.11 №7003/7004 Харків Пас-Мерчик-Харків Пас відмінено
    Дісно з: 2021-11-01 до: 2021-12-05 / Потяг: #7003 #7004
  2. 13,17.10,06,07.11 №6224 прослідує без зупинки по зп.Караванна
    Дісно з: 2021-11-01 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  3. 25-31.10., 02,03,05-12.11. № 6322 Мерчик-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6322
  4. 25-31.10,2,3,5-7,11-22.11, 24.11 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  5. 08,10-22.11., 24.11 №6159 Харків-Балашовський – Мерчик на дільниці Люботин– Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6159
  6. 08-10.11 №6319 Харків Левада-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-05 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  7. 11-19/11/2021, 24.11 :п.6224 Мерчик - Харків-Левада на дільниці Мерчик - Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-11 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  8. 24.11 №7003/7004 Х-Пас.-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #7003
  9. 24.11 №7004 Мерчик-Х-Пас відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #7004
  10. 23.11 №6159 Харків-Балашовський – Мерчик на дільниці Люботин– Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6159
  11. 23.11 №6224 Мерчик - Харків-Левада на дільниці Мерчик - Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  12. 23.11 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  13. 23.11 № 6322 Мерчик-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6322
  14. 23.11 №7003/7004 Х-Пас.-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #7004 #7003
  15. 25,26,27,28,29,30/11/2021: п. № 6322 Мерчик - Люботин в добу 25,26,27,28,29,30/11/2021 відміняється
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-01 / Потяг: #6322
  16. 25,2627,28,29,30/11/2021: п. № 7004 Мерчик-Харків-Пасажирський відміняється 25,26,27,28,29,30/11/2021
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-01 / Потяг: #7004
  17. 25,26,27,28,29,30.11 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  18. 25,26,27,28,29,30.11 № 6322 Мерчик-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6322
  19. 25,26,27,28,29,30.11 №7003/7004 Харків Пас-Мерчик-Харків Пас відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #7004 #7003
  20. 27.11 №6322 Мерчик-Люботин, №6321 Харків-Пас - Огульці прослідує без зупинки по з.п.Караванна
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321 #6322
  21. 27.11 №6322 Мерчик-Люботин, №6321 Харків-Пас - Огульці прослідує без зупинки по з.п.Караванна
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321 #6322
  22. 29/11/2021: п.6224 Мерчик - Харків-Левада відправлення Люботин 12-31, Нова Баварія 13-06/13-07, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-11-30 / Потяг: #6224
  23. 30.11 №6319 Харків-Левада-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  24. 30.11 № 6322 Мерчик-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6322
  25. 30.11 №6224 Мерчик - Харків-Левада на дільниці Люботин - Харків- Левада відмінено
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  26. 29.11 №6319 Харків Левада-Мерчик до ст.Нова Баварія згідно розкладу, далі Нова Баварія 11.46 - 11.47, Шпаківка 12.08, р.10 км 12.20, Люботин 12.27-12.40, далі згідно розкладу
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
st. Merchyk  Merchyk / Kharkiv Oblast Active dates
Period.Routeinc.dep.FromTo
6134 daily Merchyk – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 04:53 2020-12-132021-12-11
6137 daily Lyubotyn – Merchyk 05:28 2020-12-132021-12-11
6138 daily Merchyk – Kharkiv-Balashovs'kyy 05:54 2021-03-282021-12-11
6266 except Sa, Su Trostyanets-Smorodyne – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 06:11 06:12 2020-12-132021-12-11
6266 on Sa, Su Trostyanets-Smorodyne – Lyubotyn 06:11 06:12 2020-12-132021-12-11
6317 daily Lyubotyn – Merchyk 06:32 2021-10-312021-12-11
6318 daily Merchyk – Kharkiv-Levada 07:06 2020-12-132021-12-11
7001 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Merchyk 07:46 2020-12-132021-12-11
7002 daily Merchyk – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 08:05 2020-12-132021-12-11
6307 except Sa, Su Lyubotyn – Merchyk 09:10 2021-03-292021-12-11
6222 except Sa, Su Merchyk – Lyubotyn 09:26 2021-03-292021-12-11
6267 daily Lyubotyn – Sumy 09:45 09:46 2020-12-132021-12-27
6159 2 daily Kharkiv-Balashovs'kyy – Merchyk 10:40 2020-12-132021-12-11
6224 5 daily Merchyk – Kharkiv-Levada 11:40 2020-12-212021-12-23
6319 6 daily Kharkiv-Levada – Merchyk 13:10 2020-12-132021-12-11
6322 7 daily Merchyk – Lyubotyn 14:53 2020-12-132021-12-01
7003 4 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Merchyk 15:31 2020-12-132021-12-11
7004 5 daily Merchyk – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 16:34 2020-12-132021-12-11
6268 daily Sumy – Merchyk 18:10 2020-12-132021-12-11
6325 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Merchyk 18:33 2020-12-132021-12-11
6265 daily Merchyk – Trostyanets-Smorodyne 18:53 2020-12-132021-12-11
6334 daily Merchyk – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 19:00 2020-12-132021-12-11
6329 daily Kharkiv-Balashovs'kyy – Merchyk 20:06 2020-12-132021-12-11
6336 daily Merchyk – Lyubotyn 20:54 2021-07-162021-12-11
6171 daily Kharkiv-Balashovs'kyy – Merchyk 21:51 2021-01-202021-12-11

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111