[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Яротівка

    1. е/п6139 02/06 відмінено
      Дісно з: 2021-05-28 до: 2021-06-30 / Потяг: #6139
    2. е/п6167 02/06 відмінено.
      Дісно з: 2021-05-28 до: 2021-06-30 / Потяг: #6167
    3. Е/п 6141/6142 25/05 відпр. зі ст. Х- Пас. 15:06 хв.,на дільниці ст.Основа- Н-Баварія прослідуе через ст.Новожаново.02/06 зі ст.Основа прослідуе зміненим маршрутом через ст.Шпаківка,відпр.ст.Х-Левада 15.10хв,приб.ст.Золочев 17.10хв,ДР.
      Дісно з: 2021-05-29 до: 2021-06-30 / Потяг: #6141/6142
    4. е/п №6163 Золочів – Харків-Балашовський 07,08,09,10,11 червня,22,23,24,25,26/06 буде слідувати до ст. Шпаківка згідно діючого розкладу; далі - зміненим маршрутом Шпаківка-Куряж-Залютине- Харків- Пас. Прибутття Харків-Пас 10:12.
      Дісно з: 2021-06-04 до: 2021-06-30 / Потяг: #6163
    5. Е/п №6139 Харків-Левада – Золочів 12, 13,14,15, 16, 17,18 червня - відмінено.22,23,24,25,26/06 відмінено.
      Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6139
    6. Е/п №6167 Золочів – Харків-Пасажирський 12,13,14,15,16,17,18 червня - відмінено.22,23,25,26/06 до ст.Шпаківка слідуе згідно діючого розкладу ,далі зміненим маршрутом через Шпаківку-Куряж-Х-Пасс,на дільниці Шпаківка-Н-Баварія-Х-Пасс відмінено,22,23,26/06 зміненим маршрутом, приб.ст.Х- Пасс 14.58хв,24/06 відпр.ст.Золочев 14.05хв(замість 13.23хв),зміненим маршрутом,приб.ст.Х-Пасс 15.38хв.,25/06 зміненим маршрутом, приб.ст.Х-Пасс 15.11хв.
      Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6167
    7. Е/п 6165 12,13,14,15,16,17,18 червня до ст. Шпаківка слідує згідно діючого розкладу ,далі зміненим маршрутом Шпаківка- Куряж-Залютине- Х-Пас., прослідує ДР, приб.ст.Х- Пас. 13:05хв.22,23,24,25,26/06 відмінено.
      Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6165/6166
    з.п. Яротівка  Харківська область / Україна Термін дії
    ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
    6157/6158 щоденно Золочів – Харків-Левада 05:01 05:02 2020-12-132021-12-11
    6159/6160 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 06:21 06:22 2020-12-132021-12-11
    6133 щоденно Харків-Пасажирський – Золочів 07:27 07:28 2020-12-132021-12-11
    6163 1 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 08:56 08:57 2020-12-132021-12-11
    6137/6138 щоденно Харків-Балашовський – Золочів 09:49 09:50 2020-12-132021-12-11
    6165/6166 1 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 12:13 12:14 2020-12-132021-12-11
    6139 2 крім сб., нд. Харків-Левада – Золочів 12:25 12:26 2020-12-132021-12-11
    6167 2 крім сб., нд. Золочів – Харків-Пасажирський 14:00 14:01 2020-12-132021-12-11
    6141/6142 1 щоденно Харків-Левада – Золочів 16:33 16:34 2020-12-132021-12-11
    6171 щоденно Золочів – Харків-Пасажирський 18:15 18:16 2020-12-132021-12-11
    6145/6146 щоденно Харків-Пасажирський – Золочів 18:58 18:59 2020-12-132021-12-11
    6149/6150 щоденно Харків-Левада – Золочів 21:41 21:42 2020-12-132021-12-11

    До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

    довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
    ElTrain v4.1
    запрошуємо
    на роботу
    Контактна інформація
    Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
    Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
    Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
    Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
    Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05