[На початок]
Расписание на сайте должно оперативно обновляться ответственными работниками по каждой региональной дирекции.
В расписании возможно отсутствие отображения небольших кратковременных изменений, или случайные расхождения.
для надежности согласовывайте расписание c текущей информацией на станциях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Расписание по СТАНЦИИ \ РЕГИОНУ
Местоположение Все дни На дату
Алфавитный указатель станций и платформ по географии

Украина » Харьковская область » Харьков » Новая Бавария » Новая Бавария

  1. 1,4,5,6,7,8,11,12,13,15,18,19,20,21,22,26,26,27,28,29/10/2021: п. 6224 Мерчик - Харків-Левада відправлення Мерчик 11-30 (замість 11- 40), зп Просторе 11-33/11-34, зп Горіховий Гай 11-37/11-38, зп Манченки 11-42/11-43, зп Травневий 11-56/11-57, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-09-27 до: 2021-11-05 / Потяг: #6224
  2. 1,4,5,6,7,8,11,12,13,15,18,19,20,21,22,25,26,27,28,29/10/2021: п.7004 Мерчик - Харків-Пас. відправлення Мерчик 16-24 (замість 16-34), зп Просторе 16-27/16-28, зп Горіховий Гай 16-31/16-32, зп Манченки 16- 36/16-37, зп Травневий 16-50/16-51, далі - згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-09-27 до: 2021-11-05 / Потяг: #7004
  3. З 06.10 по 29.10 №6915 до ст.Люботин слідує згідно діючого розкладу,далі Люботин 17.05-17.13,Огульці 17.38
    Дісно з: 2021-10-04 до: 2021-11-05 / Потяг: #6915
  4. 12,13,15,16,25-31.10 №7003/7004 Харків Пас-Мерчик-Харків Пас відмінено
    Дісно з: 2021-10-06 до: 2021-11-05 / Потяг: #7003 #7004
  5. 12,13,15,16.10 №6321/6330 Харків Пас-Огульці-Харків Балашовський на дільниці Люботин-Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-10-06 до: 2021-11-05 / Потяг: #6330 #6321
  6. 11.10 №6321 Харків Пас-Огульці:ст.Люботин 15.31-15.42,прибуття ст.Огульці 16.08
    Дісно з: 2021-10-07 до: 2021-11-05 / Потяг: #6321
  7. 13,17.10 №6224 прослідує без зупинки по зп.Караванна
    Дісно з: 2021-10-07 до: 2021-11-05 / Потяг: #6224
  8. 24.10 №6321 прослідує без зупинки по зп.Караванна
    Дісно з: 2021-10-07 до: 2021-11-05 / Потяг: #6321
  9. 23,24.10 №7003,№6322 прослідують без зупинки по зп.Караванна
    Дісно з: 2021-10-07 до: 2021-11-05 / Потяг: #7003 #6322
  10. 11,12,18,21,22,23.10 №6914 Люботин-Харків Балашовський відмінено
    Дісно з: 2021-10-07 до: 2021-11-05 / Потяг: #6914
  11. 11,12,18,21,22,23.10 №6915 Харків Балашовський-Огульці на ділянці Харків Балашовський-Люботин відмінено,курсує від ст.Люботин до ст.Огульці
    Дісно з: 2021-10-07 до: 2021-11-05 / Потяг: #6915
  12. 11,12.10 №6141/6142 Харків Левада-Золочів слідує зміненим маршрутом зі ст.Основа 15.24-15.39 через Новожанове 15.46-15.47 до ст. Нова Баварія 15.52-15.53,далі згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-10-07 до: 2021-11-05 / Потяг: #6141/6142
  13. 18.10 №7003 Харків Пас-Мерчик слідує зміненим розкладом (Харків Пас 14.23,Нова Баварія 14.37-14.38,Люботин 15.01-15.03.Мерчик 15.34
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #7003
  14. 18.10 №6321 Харків Пас 14.45-Огульці 16.01 курсує зміненим розкладом: Нова Баварія 15.01-15.02,Люботин 15.34-15.35, Огульці 16.01
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #6321
  15. 18.10 №6912 Люботин-Харків Пас прибуття на Харків Пас 13.41 замість 13.36
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #6912
  16. 18.10 №6168 Золочів-Харків Пас прибуття на Харків Пас о 15.00 замість 14.55
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #6167
  17. 13,18.10 №6319 Харків Левада-Мерчик до ст.Нова Баварія 11.46-12.00, прослідує згідно діючого розкладу,далі Люботин 12.33-12.53,Мерчик 13.23
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #6319
  18. 13,18.10 №6319 Мерчик -Харків Левада з ст. Люботин прослідує зміненим маршрутом Люботин 12.06-12.31,-Шпаківка 12.52-Нова Баварія13.11-13.12, Харків Левада 13.40
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #6224
  19. 22,23.10 №6165 по ст.Нова Баварія 13.57-14.13,Рижов 14.19-14.20, Люботин 14.44(замість 14.29)
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #6165
  20. 20.10 №6139/6140 Харків Левада -Золочів відмінено
    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-11-05 / Потяг: #6139
  21. 20.10 №6167/6168 Золочів -Харків Пас відмінено
    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-11-05 / Потяг: #6167
  22. 25,26,28,29,30,31/10/2021: п.7004 Мерчик - Харків-Пас. відмінено
    Дісно з: 2021-10-25 до: 2021-11-01 / Потяг: #7004
  23. 25-31.10 №6321 Харків Пас-Огульці на дільниці Люботин-Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-10-22 до: 2021-11-05 / Потяг: #6321
  24. 25-31.10 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин- Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-10-22 до: 2021-11-05 / Потяг: #6319
  25. 01-13/10/2021: п.6910 Огульці - Харків-Пас. відправлення Огульці 11-10, Люботин- Західний 11-20/11-21, Люботин 11-34/11-35, Нова Баварія 12-03/12-04, Парк Н 12-11/12-12, прибуття Харків-Пас. 12-17
    Дісно з: 2021-10-26 до: 2021-11-14 / Потяг: #6910
Станции, до которых можно добраться без пересадок Украина
Алфавитный указатель станций и платформ

16БВГДЗКЛМНОПРСТФХЧШЯ
ст. Новая Бавария  Новая Бавария / Харьков Действует
ОборотМаршрут курсаприб.отпр.спо
6157/6158 ежедневно Золочев – Харьков-Левада 05:41 05:42 2020-12-132021-12-11
6134 ежедневно Мерчик – Харьков-Пассажирский 06:03 06:04 2020-12-132021-12-11
6902 ежедневно Огульцы – Харьков-Пассажирский 06:14 06:15 2020-12-132021-12-11
7001 ежедневно Харьков-Пассажирский – Мерчик 06:43 06:44 2020-12-132021-12-11
6138 ежедневно Мерчик – Харьков-Балашовский 06:56 06:57 2021-03-282021-12-11
6159/6160 ежедневно Золочев – Харьков-Балашовский 07:03 07:10 2020-12-132021-12-11
6266 кроме сб., вс. Тростянец-Смородино – Харьков-Пассажирский 07:22 07:22 2020-12-132021-12-11
6904 ежедневно Огульцы – Харьков-Пассажирский 07:30 07:31 2020-12-132021-12-11
6907 ежедневно Харьков-Пассажирский – Огульцы 07:33 07:34 2020-12-132021-12-11
6221 ежедневно Харьков-Левада – Люботин 07:47 07:48 2020-12-132021-12-11
6309 ежедневно Харьков-Пассажирский – Люботин 08:01 08:02 2020-12-132021-12-11
6318 ежедневно Мерчик – Харьков-Левада 08:06 08:07 2020-12-132021-12-11
6269 кроме сб., вс. Харьков-Пассажирский – Люботин 08:26 08:27 2020-12-132021-12-11
7002 ежедневно Мерчик – Харьков-Пассажирский 08:58 08:59 2020-12-132021-12-11
6909 ежедневно Харьков-Пассажирский – Огульцы 09:23 09:24 2020-12-132021-12-11
6163 ежедневно Золочев – Харьков-Балашовский 09:39 09:40 2020-12-132021-12-11
6159 ежедневно Харьков-Балашовский – Мерчик 09:39 09:40 2020-12-132021-12-11
6139 1 кроме сб., вс. Харьков-Левада – Золочев 11:39 11:40 2020-12-132021-12-11
6319 2 ежедневно Харьков-Левада – Мерчик 11:46 11:47 2020-12-132021-12-11
6910 1 ежедневно Огульцы – Харьков-Пассажирский 11:58 11:59 2020-12-132021-12-11
6165/6166 ежедневно Золочев – Харьков-Балашовский 12:57 12:59 2020-12-132021-12-11
6224 3 ежедневно Мерчик – Харьков-Левада 12:59 13:06 2020-12-212021-12-23
6912 1 ежедневно Люботин – Харьков-Пассажирский 13:24 13:25 2020-12-212021-12-23
6165 1 ежедневно Харьков-Балашовский – Люботин 13:57 13:58 2020-12-132021-12-11
7003 3 ежедневно Харьков-Пассажирский – Мерчик 14:34 14:35 2020-12-132021-12-11
6167 2 кроме сб., вс. Золочев – Харьков-Пассажирский 14:41 14:42 2020-12-132021-12-11
6321 5 ежедневно Харьков-Пассажирский – Огульцы 14:58 14:59 2020-12-132021-12-11
6914 1 ежедневно Люботин – Харьков-Балашовский 15:27 15:28 2020-12-192021-12-22
6141/6142 1 ежедневно Харьков-Левада – Золочев 15:51 15:53 2020-12-132021-12-11
6915 2 ежедневно Харьков-Балашовский – Огульцы 16:32 16:33 2020-12-132021-12-11
6326 ежедневно Люботин – Харьков-Пассажирский 16:45 16:46 2020-12-132021-12-11
6325 ежедневно Харьков-Пассажирский – Мерчик 17:26 17:27 2020-12-132021-12-11
7004 3 ежедневно Мерчик – Харьков-Пассажирский 17:27 17:28 2020-12-132021-12-11
6330 1 ежедневно Огульцы – Харьков-Балашовский 17:44 17:45 2020-12-132021-12-20
6919 ежедневно Харьков-Пассажирский – Огульцы 17:49 17:50 2020-12-132021-12-11
6171 ежедневно Золочев – Харьков-Пассажирский 18:57 19:09 2020-12-132021-12-11
6916* ежедневно Огульцы – Харьков-Пассажирский 18:58 18:59 2020-12-132021-12-11
6329 ежедневно Харьков-Балашовский – Мерчик 18:59 19:00 2020-12-132021-12-11
6228 ежедневно Люботин – Харьков-Левада 19:17 19:18 2020-12-132021-12-11
6334 ежедневно Мерчик – Харьков-Пассажирский 20:02 20:03 2020-12-132021-12-11
6921 ежедневно Харьков-Пассажирский – Люботин 20:04 20:05 2020-12-132021-12-11
6171 ежедневно Харьков-Балашовский – Мерчик 20:34 20:35 2021-01-202021-12-11
6333 ежедневно Харьков-Пассажирский – Огульцы 20:45 20:46 2020-12-132021-12-11

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111