[На початок]
Note: Slight changes in the schedule may not be reflected in the schedule provided here.
Please check with station officials for current information!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Schedule on STATION \ REGION
Location All Dates Trip Date
lphabetical List of Stations and Platforms by Geography

Ukraine » Kharkiv Oblast » Kharkiv » Novaya Bavaryya » Nova Bavariya

  1. 12,13,15,16,25-31.10,02,03,05-07,12-19-23.11 №7003/7004 Харків Пас-Мерчик-Харків Пас відмінено
    Дісно з: 2021-11-01 до: 2021-12-05 / Потяг: #7003 #7004
  2. 09,11,21.11. №6321 Харків Пас-Огульці до ст.Люботин 15.31-15.42,слідує діючим розкладом,далі з відміною з.п.Караванна,прибуття ст.Огульці 16.08
    Дісно з: 2021-11-03 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  3. 13,17.10,06,07.11 №6224 прослідує без зупинки по зп.Караванна
    Дісно з: 2021-11-01 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  4. 08-22.11, 24.11 №6915 Харків Балашовський-Огульці на дільниці Люботин- Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6915
  5. 25-31.10,01,02,03,05-07.11 №6321 Харків Пас-Огульці на дільниці Люботин-Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-01 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  6. 25-31.10,2,3,5-7,11-22.11, 24.11 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  7. 01-13/11/2021:п.6910 Огульці - Харків-Пас. відправлення Огульці 11-10, Люботин-Західний 11-20/11-21, Люботин 11-34/11-35, Нова Баварія 12- 03/12-04, Парк Н 12-11/12-12, прибуття Харків-Пас. 12-17
    Дісно з: 2021-10-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6910
  8. 28-31.10, 01-03, 05-17/11/2021 № 6330 сполученням Огульці-Харків Балашовський на дільниці Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6330
  9. 06,07.11 №6910 курсує без зупинки по зп.Караванна
    Дісно з: 2021-11-01 до: 2021-12-05 / Потяг: #6910
  10. 08-22.11,24.11 №6907 Харків Пас-Огульці, №6908 Огульці–Люботин на ділянці Люботин-Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6908 #6907
  11. 08-10.11.№6909 Харків Пас-Огульці відправленням ст.Харків Пас 8.52(замість 09.10) з відміною з.п.Караванна,Нова Баварія 09.05- 09.06,Пісочин 09.18-09.20,Коротич 09.27-09.28,Люботин 09.40- 09.58,Огульці 10.23
    Дісно з: 2021-11-03 до: 2021-12-05 / Потяг: #6909
  12. 08,10-22.11., 24.11 №6159 Харків-Балашовський – Мерчик на дільниці Люботин– Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6159
  13. 08-10.11 №6319 Харків Левада-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-05 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  14. 11-22.11 №6919 Харків-Пас – Огульці: Харків-Пас.17.36,Нова Баварія 17.49-17.50,Пісочин 18.01-18.03,Люботин 18.22-18.31,Огульці 18.54
    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-12-05 / Потяг: #6919
  15. 12,14,16,18,22.11.№6321 Харків Пас-Огульці до ст.Люботин 15.31-16.52, з.п.Караванна 17.01-17.02,прибуття ст.Огульці 17.20
    Дісно з: 2021-11-10 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  16. 13,15,17,19.11.№6321 Харків Пас-Огульці до ст.Люботин 15.31-15.42, слідує діючим розкладом,далі з.п.Караванна 15.51-15.52,прибуття ст.Огульці 16.08,пересадка на поїзд 6295, о 16.18 відправлення з Огульців
    Дісно з: 2021-11-10 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  17. 11-19/11/2021, 24.11 :п.6224 Мерчик - Харків-Левада на дільниці Мерчик - Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-11 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  18. 12-19/11/2021:п.6916 Огульці - Харків-Пас. відправиться зі ст. Огульці в 18-05 (замість 17-59), Люботин-Західний 18-15/18-16, Люботин 18- 28/18-31, зп Водяне 18-30/18-31, зп Коротич 18-37/18-38, зп Рай- Оленівка 18-41/18-42, зп Пісочин 18-45/18-46, зп Рижов 18-49/18-50, зп Хвилинка 18-53/18-4, Нова Баварія 19-04/19-05, парк Н 19-12/19- 13, прибуття Харків-Пас. 19-18
    Дісно з: 2021-11-12 до: 2021-12-05 / Потяг: #6916*
  19. 17.11.№6165 Золочів – Харків-Балашовський зі ст.Золочів 10.50(замість 11.35),Рогозянка 11.12-11.13,Шпаківка 11.46-11.47,Нова Баварія 12.12- 12.14,Харків-Бал 12.32
    Дісно з: 2021-11-17 до: 2021-12-05 / Потяг: #6165/6166
  20. 17.11. №6167 Золочів – Харків-Пасажирський відмінено
    Дісно з: 2021-11-17 до: 2021-12-05 / Потяг: #6167
  21. 25,26 11. №6915 на дільниці Люботин-Х.-Балашовський відмінити.
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6915
  22. 23.11.21 №6907 Харків-Пас - Огульці обмежити по ст.Люботин, на дільниці Люботин-Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6907
  23. 24.11 №7003/7004 Х-Пас.-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #7003
  24. 24.11 №7004 Мерчик-Х-Пас відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #7004
  25. 23.11 №6159 Харків-Балашовський – Мерчик на дільниці Люботин– Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6159
  26. 23.11 №6224 Мерчик - Харків-Левада на дільниці Мерчик - Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  27. 23.11 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  28. 23.11 №6915 Харків Балашовський-Огульці на дільниці Люботин- Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6915
  29. 23.11 № 6330 сполученням Огульці-Харків Балашовський на дільниці Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6330
  30. 23.11 №7003/7004 Х-Пас.-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #7004 #7003
  31. 23.11.№6321 Харків Пас-Огульці до ст.Люботин слідує діючим розкладом, далі Люботин 15.31-15.42, Люботин-Зах. 15.55- 15.56,прибуття ст.Огульці 16.08,пересадка на поїзд 6295, о 16.18 відправлення з Огульців
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  32. 23.11 №6919 Харків-Пас – Огульці: Харків-Пас.17.36,Нова Баварія 17.49- 17.50,Пісочин 18.01-18.03,Люботин 18.22-18.31,Огульці 18.54
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-12-05 / Потяг: #6919
  33. 26,28,30/11/2021: п. № 6330 Огульці-Харків-Балашовський на дільниці Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-01 / Потяг: #6330
  34. 25,2627,28,29,30/11/2021: п. № 7004 Мерчик-Харків-Пасажирський відміняється 25,26,27,28,29,30/11/2021
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-01 / Потяг: #7004
  35. 25,26,27,28,29,30.11 №6319 Харків Левада-Мерчик на дільниці Люботин-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  36. 25,26,27,28,29,30.11 №7003/7004 Харків Пас-Мерчик-Харків Пас відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #7004 #7003
  37. 26,28,30.11 №6321 Харків Пас-Огульці на дільниці Люботин-Огульці відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321
  38. 26,28,30.11 № 6330 сполученням Огульці-Харків Балашовський на дільниці Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6330
  39. 27.11 №6322 Мерчик-Люботин, №6321 Харків-Пас - Огульці прослідує без зупинки по з.п.Караванна
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321 #6322
  40. 27.11 №6322 Мерчик-Люботин, №6321 Харків-Пас - Огульці прослідує без зупинки по з.п.Караванна
    Дісно з: 2021-11-25 до: 2021-12-05 / Потяг: #6321 #6322
  41. 29/11/2021: п.6224 Мерчик - Харків-Левада відправлення Люботин 12-31, Нова Баварія 13-06/13-07, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-11-30 / Потяг: #6224
  42. 30.11 №6319 Харків-Левада-Мерчик відмінено
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
  43. 30.11 №6224 Мерчик - Харків-Левада на дільниці Люботин - Харків- Левада відмінено
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6224
  44. 29.11 №6319 Харків Левада-Мерчик до ст.Нова Баварія згідно розкладу, далі Нова Баварія 11.46 - 11.47, Шпаківка 12.08, р.10 км 12.20, Люботин 12.27-12.40, далі згідно розкладу
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6319
st. Nova Bavariya  Novaya Bavaryya / Kharkiv Active dates
Period.Routeinc.dep.FromTo
6157/6158 daily Zolochiv – Kharkiv-Levada 05:41 05:42 2020-12-132021-12-11
6134 daily Merchyk – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 06:03 06:04 2020-12-132021-12-11
6902 daily Ogul'tsi – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 06:14 06:15 2020-12-132021-12-11
7001 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Merchyk 06:43 06:44 2020-12-132021-12-11
6138 daily Merchyk – Kharkiv-Balashovs'kyy 06:56 06:57 2021-03-282021-12-11
6159/6160 daily Zolochiv – Kharkiv-Balashovs'kyy 07:03 07:10 2020-12-132021-12-11
6266 except Sa, Su Trostyanets-Smorodyne – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:22 07:22 2020-12-132021-12-11
6904 daily Ogul'tsi – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 07:30 07:31 2020-12-132021-12-11
6907 2 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Ogul'tsi 07:33 07:34 2021-11-092021-12-11
6221 daily Kharkiv-Levada – Lyubotyn 07:47 07:48 2020-12-132021-12-11
6309 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lyubotyn 08:01 08:02 2020-12-132021-12-11
6318 daily Merchyk – Kharkiv-Levada 08:06 08:07 2020-12-132021-12-11
6269 except Sa, Su Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lyubotyn 08:26 08:27 2020-12-132021-12-11
7002 daily Merchyk – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 08:58 08:59 2020-12-132021-12-11
6909 1 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Ogul'tsi 09:23 09:24 2020-12-132021-12-11
6163 daily Zolochiv – Kharkiv-Balashovs'kyy 09:39 09:40 2020-12-132021-12-11
6159 2 daily Kharkiv-Balashovs'kyy – Merchyk 09:39 09:40 2020-12-132021-12-11
6139 except Sa, Su Kharkiv-Levada – Zolochiv 11:39 11:40 2020-12-132021-12-11
6319 6 daily Kharkiv-Levada – Merchyk 11:46 11:47 2020-12-132021-12-11
6910 2 daily Ogul'tsi – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 11:58 11:59 2020-12-132021-12-11
6165/6166 1 daily Zolochiv – Kharkiv-Balashovs'kyy 12:57 12:59 2020-12-132021-12-11
6224 5 daily Merchyk – Kharkiv-Levada 12:59 13:06 2020-12-212021-12-23
6912 daily Lyubotyn – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 13:24 13:25 2020-12-212021-12-23
6165 daily Kharkiv-Balashovs'kyy – Lyubotyn 13:57 13:58 2020-12-132021-12-11
7003 4 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Merchyk 14:34 14:35 2020-12-132021-12-11
6167 1 except Sa, Su Zolochiv – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 14:41 14:42 2020-12-132021-12-11
6321 8 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Ogul'tsi 14:58 14:59 2020-12-132021-12-11
6914 daily Lyubotyn – Kharkiv-Balashovs'kyy 15:27 15:28 2020-12-192021-12-22
6141/6142 daily Kharkiv-Levada – Zolochiv 15:51 15:53 2020-12-132021-12-11
6915 3 daily Kharkiv-Balashovs'kyy – Ogul'tsi 16:32 16:33 2020-12-132021-12-11
6326 daily Lyubotyn – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 16:45 16:46 2020-12-132021-12-11
6325 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Merchyk 17:26 17:27 2020-12-132021-12-11
7004 5 daily Merchyk – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 17:27 17:28 2020-12-132021-12-11
6330 4 daily Ogul'tsi – Kharkiv-Balashovs'kyy 17:44 17:45 2020-12-132021-12-20
6919 2 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Ogul'tsi 17:49 17:50 2020-12-132021-12-11
6171 daily Zolochiv – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 18:57 19:09 2020-12-132021-12-11
6916* 1 daily Ogul'tsi – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 18:58 18:59 2020-12-132021-12-11
6329 daily Kharkiv-Balashovs'kyy – Merchyk 18:59 19:00 2020-12-132021-12-11
6228 daily Lyubotyn – Kharkiv-Levada 19:31 19:32 2020-12-132021-12-11
6334 daily Merchyk – Kharkiv-Pasazhyrs'kyy 20:02 20:03 2020-12-132021-12-11
6921 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Lyubotyn 20:04 20:05 2020-12-132021-12-11
6171 daily Kharkiv-Balashovs'kyy – Merchyk 20:34 20:35 2021-01-202021-12-11
6333 daily Kharkiv-Pasazhyrs'kyy – Ogul'tsi 20:45 20:46 2020-12-132021-12-11

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111