[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Харків » Нова Баварія » Нова Баварія

  1. е/п6915 20,21,24/05 на дільниці Х-Балашовський-Люботин відмінено. Е/п 6915 25/05 на дільниці Х-Бал. - Люботин відмінено , відпр. зі ст. Люботин 17:18 хв.02/06 із ст.Люботин відправлення згідно діючого розкладу о 17.18хв.
    Дісно з: 2021-05-29 до: 2021-06-30 / Потяг: #6915
  2. е/п6139 02/06 відмінено
    Дісно з: 2021-05-28 до: 2021-06-30 / Потяг: #6139
  3. е/п6167 02/06 відмінено.
    Дісно з: 2021-05-28 до: 2021-06-30 / Потяг: #6167
  4. е/п6914 20,21,24/05 відмінено. Е/п 6914 25 травня відмінено.02/06,22/06 на дільниці Люботин-Х-Балашовський відмінено.
    Дісно з: 2021-05-29 до: 2021-06-30 / Потяг: #6914
  5. Е/п 6141/6142 25/05 відпр. зі ст. Х- Пас. 15:06 хв.,на дільниці ст.Основа- Н-Баварія прослідуе через ст.Новожаново.02/06 зі ст.Основа прослідуе зміненим маршрутом через ст.Шпаківка,відпр.ст.Х-Левада 15.10хв,приб.ст.Золочев 17.10хв,ДР.
    Дісно з: 2021-05-29 до: 2021-06-30 / Потяг: #6141/6142
  6. е/п6326 02/06 зі ст.Люботин прослідуе зміненим маршрутом через ст.Шпаківка,відпр.ст.Люботин 16.00хв,приб.ст.Х-Пасс 16.57хв.22/06 ДР.
    Дісно з: 2021-05-29 до: 2021-06-30 / Потяг: #6326
  7. Е/п 6224 07,08, 09,10,11/06 до ст.Люботин слідує згідно діючого розкладу , далі ДР, приб. Х-Левада 13:36 хв.
    Дісно з: 2021-06-02 до: 2021-06-30 / Потяг: #6224
  8. Е/п 6165 07,08,09,10,11/ 06 до ст. Н-Бав.слідує згідно діючого розкладу, далі ДР, приб. ст. Люботин 14:44 хв.
    Дісно з: 2021-06-02 до: 2021-06-30 / Потяг: #6165
  9. е/п №6909 Харків-Пасажирський – Огульці 07,08,09,10,11 червня буде слідувати зміненим маршрутом ч/з Шпаківку, рзд 10км. Відправлення Харків-Пас 09:00., ст. Люботин 09:55 - 10:16
    Дісно з: 2021-06-03 до: 2021-06-30 / Потяг: #6909
  10. е/п №6159 Харків-Балашовський – Мерчик 07,08,09,10,11 червня буде слідувати зміненим маршрутом ч/з Шпаківку, рзд 10км. Прибуття ст. Мерчик 10:54.
    Дісно з: 2021-06-03 до: 2021-06-30 / Потяг: #6159
  11. 07,08,09,10,11 червня е/п №6915 Харків-Балашовський – Огульці на перегоні Х.Балашовський-Люботин - відмінено.
    Дісно з: 2021-06-03 до: 2021-06-30 / Потяг: #6915
  12. е/п №6163 Золочів – Харків-Балашовський 07,08,09,10,11 червня,22,23,24,25,26/06 буде слідувати до ст. Шпаківка згідно діючого розкладу; далі - зміненим маршрутом Шпаківка-Куряж-Залютине- Харків- Пас. Прибутття Харків-Пас 10:12.
    Дісно з: 2021-06-04 до: 2021-06-30 / Потяг: #6163
  13. Е/п №6139 Харків-Левада – Золочів 12, 13,14,15, 16, 17,18 червня - відмінено.22,23,24,25,26/06 відмінено.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6139
  14. Е/п №6167 Золочів – Харків-Пасажирський 12,13,14,15,16,17,18 червня - відмінено.22,23,25,26/06 до ст.Шпаківка слідуе згідно діючого розкладу ,далі зміненим маршрутом через Шпаківку-Куряж-Х-Пасс,на дільниці Шпаківка-Н-Баварія-Х-Пасс відмінено,22,23,26/06 зміненим маршрутом, приб.ст.Х- Пасс 14.58хв,24/06 відпр.ст.Золочев 14.05хв(замість 13.23хв),зміненим маршрутом,приб.ст.Х-Пасс 15.38хв.,25/06 зміненим маршрутом, приб.ст.Х-Пасс 15.11хв.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6167
  15. Е/п 6165 12,13,14,15,16,17,18 червня до ст. Шпаківка слідує згідно діючого розкладу ,далі зміненим маршрутом Шпаківка- Куряж-Залютине- Х-Пас., прослідує ДР, приб.ст.Х- Пас. 13:05хв.22,23,24,25,26/06 відмінено.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6165/6166
  16. е/п №6165 12,13,14,15,16,17,18 червня буде відпр. зі ст. Харків-Пас 13:45. До ст. Н-Баварія слідує ДР. Далі - згідно розкладу.22,23,24,25,26/06 відмінено.
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6165
  17. е/п №6915 16/06,22/06 Харків-Балашовський – Огульці на дільниці Х.Балашовський-Люботин - відмінено.
    Дісно з: 2021-06-12 до: 2021-06-30 / Потяг: #6915
  18. 22/06/2021: п.6914 Люботин - Харків-Балаш. відмінено
    Дісно з: 2021-06-17 до: 2021-06-23 / Потяг: #6914
  19. 24 червня е/п №6319 Харків-Левада – Мерчик обмежити по ст. Люботин. На дільниці Люботин - Мерчик відмінити.
    Дісно з: 2021-06-20 до: 2021-06-30 / Потяг: #6319
  20. 24 червня е/п №7003 Харків-Пас – Мерчик обмежити по ст. Люботин. На дільниці Люботин - Мерчик відмінити.
    Дісно з: 2021-06-20 до: 2021-06-30 / Потяг: #7003
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

126БВГДЗКЛМНОПРСТФХЧШЯ
ст. Нова Баварія  Нова Баварія / Харків Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6157/6158 щоденно Золочів – Харків-Левада 05:41 05:42 2020-12-132021-12-11
6134 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 06:03 06:04 2020-12-132021-12-11
6902 щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 06:14 06:15 2020-12-132021-12-11
7001 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 06:43 06:44 2020-12-132021-12-11
6138 щоденно Мерчик – Харків-Балашовський 06:56 06:57 2021-03-282021-12-11
6159/6160 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 07:03 07:10 2020-12-132021-12-11
6266 щоденно Тростянець-Смородине – Харків-Пасажирський 07:22 07:22 2020-12-132021-12-11
6904 щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 07:30 07:31 2020-12-132021-12-11
6907 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 07:33 07:34 2020-12-132021-12-11
6221 щоденно Харків-Левада – Люботин 07:47 07:48 2020-12-132021-12-11
6309 щоденно Харків-Пасажирський – Люботин 08:01 08:02 2020-12-132021-12-11
6318 щоденно Мерчик – Харків-Левада 08:06 08:07 2020-12-132021-12-11
6269 щоденно Харків-Пасажирський – Люботин 08:26 08:27 2020-12-132021-12-11
7002 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 08:58 08:59 2020-12-132021-12-11
6909 1 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 09:23 09:24 2020-12-132021-12-11
6163 1 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 09:39 09:40 2020-12-132021-12-11
6159 1 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 09:39 09:40 2020-12-132021-12-11
6139 2 крім сб., нд. Харків-Левада – Золочів 11:39 11:40 2020-12-132021-12-11
6319 1 щоденно Харків-Левада – Мерчик 11:46 11:47 2020-12-132021-12-11
6910 щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 11:58 11:59 2020-12-132021-12-11
6165/6166 1 щоденно Золочів – Харків-Балашовський 12:57 12:59 2020-12-132021-12-11
6224 1 щоденно Мерчик – Харків-Левада 12:59 13:06 2020-12-132021-12-11
6912 щоденно Люботин – Харків-Пасажирський 13:24 13:25 2020-12-132021-12-11
6165 2 щоденно Харків-Балашовський – Люботин 13:57 13:58 2020-12-132021-12-11
7003 1 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 14:34 14:35 2020-12-132021-12-11
6167 2 крім сб., нд. Золочів – Харків-Пасажирський 14:41 14:42 2020-12-132021-12-11
6321 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 14:58 14:59 2020-12-132021-12-11
6914 2 щоденно Люботин – Харків-Балашовський 15:27 15:28 2020-12-132021-12-11
6141/6142 1 щоденно Харків-Левада – Золочів 15:51 15:53 2020-12-132021-12-11
6915 3 щоденно Харків-Балашовський – Огульці 16:32 16:33 2020-12-132021-12-11
6326 1 щоденно Люботин – Харків-Пасажирський 16:45 16:46 2020-12-132021-12-11
6325 щоденно Харків-Пасажирський – Мерчик 17:26 17:27 2020-12-132021-12-11
7004 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 17:27 17:28 2020-12-132021-12-11
6330 щоденно Огульці – Харків-Балашовський 17:44 17:45 2020-12-132021-12-11
6919 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 17:49 17:50 2020-12-132021-12-11
6171 щоденно Золочів – Харків-Пасажирський 18:57 19:09 2020-12-132021-12-11
6916* щоденно Огульці – Харків-Пасажирський 18:58 18:59 2020-12-132021-12-11
6329 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 18:59 19:00 2020-12-132021-12-11
6228 щоденно Люботин – Харків-Левада 19:17 19:18 2020-12-132021-12-11
6334 щоденно Мерчик – Харків-Пасажирський 20:02 20:03 2020-12-132021-12-11
6921 щоденно Харків-Пасажирський – Люботин 20:04 20:05 2020-12-132021-12-11
6171 щоденно Харків-Балашовський – Мерчик 20:34 20:35 2021-01-202021-12-11
6333 щоденно Харків-Пасажирський – Огульці 20:45 20:46 2020-12-132021-12-11

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05