[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху приміських потягів за напрямком


Всі дні На дату Скорочений вигляд
Відображати потяги: Перетинають середину Мінімальна кількість зупинок
Перелік напрямків може бути неповним. Дивіться також розклад між пунктами
    1. У зв'язку з аварійним станом пасажирської платформи для
      забеспечення безпеки з 13.04.2021 відмінено
      зупинку по пл.207 км.

      Дісно з: 2021-04-13 до: 2021-12-11 / Потяг: #6107 #6109 #6105 #6277 #6141 #6127 #6133
    2. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
      ст.Дніпро Гол. (відпр. 15.49);
      Пост Амур (15.54);
      пл.193 км (15.57 - 15.58);
      ст.Нижньодніпровськ (16.00 - 16.01);
      пл.196 км (16.04 - 16.05);
      ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.09 - 16.10);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Е (16.12 - 16.13);
      пл.Ксенівка (16.16 - 16.17);
      ст.Ігрень (16.19 - 16.20);
      пл.212 км (16.27 - 16.28);
      ст.Іларіонове (16.33 - 16.34);
      пл.219 км (16.37 - 16.38);
      пл.222 км (16.41 - 16.42);
      пл.225 км (16.45 - 16.46);
      пл.Хорошеве (16.49 - 16.50);
      пл.230 км (16.53 - 16.55);
      пл.235 км (16.58 - 16.59);
      ст.Синельникове-2 (17.02 - 17.04);
      ст.Синельникове-1 (17.11 - 17.52);
      далі згідно чинного розкладу.

      Дісно з: 2021-07-30 до: 2021-09-30 / Потяг: #6280
    Дніпро - Меліоративне - Покровськ
    Пункт / Номер та обіг Σ
    км
    0  Дніпро-Гол. 0
    1  Пост Амур 2.6
    2  з.п. 193 км 4
    3  Нижньодніпровськ 5.3
    4  з.п. 196 км 7.6
    5  Н.Д.Вузол-Парк Л.З 9.9
    6  з.п. Н.Д.Вузол-Парк Е.Г 11.2
    7  з.п. 196 км 14.7
    8  з.п. 195 км 19
    9  з.п. 194 км 20
    10  з.п. 192 км 21.2
    11  з.п. Олександрівка 23.4
    12  Самарівка 25
    13  з.п. Підгороднє 27.8
    14  з.п. Кулебівка 34
    15  Жестибуд 36.5
    16  Новомосковськ-Дн. 39
    17  з.п. 161 км 41.4
    18  з.п. 159 км 43.5
    19  з.п. 156 км 46.5
    20  Орлівщина 52.5
    21  Мінеральна 64.8
    22  з.п. 132 км 70.8
    23  Межерічі 76.1
    24  з.п. 121 км 81.4
    25  з.п. 119 км (Павлоград) 82.8
    26  Павлоград-1 86.9
    27  з.п. 109 км 89
    28  Павлоград-2 91
    29  Богуславський 108.5
    30  з.п. 90 км 114.1
    31  з.п. 80 км 123.9
    32  з.п. 73 км 129.3
    33  Миколаївка-Донец. 134.5
    34  Петропавлівка 146.3
    35  Слов'янка 163.2
    36  №5 (Покровськ) 178.8
    37  Покровськ 200.4
     Дніпро-Гол. – Лозова   Дніпро-Гол. – Лозова 
    6272,
    щоденно
    6280,
    щоденно
    1
    приб. відпр. приб. відпр.
    03:39 16:05
    03:4603:47 16:1316:14
    03:4803:49 16:1616:17
    03:5103:52 16:2016:21
    03:5603:57 16:2516:26
    03:5904:00 16:2816:29
    03:5103:52 16:2016:21
    06:0806:10 18:5418:56
     
    Покровськ - Меліоративне - Дніпро
    Пункт / Номер та обіг Σ
    км
    37  Покровськ 200.4
    36  №5 (Покровськ) 178.8
    35  Слов'янка 163.2
    34  Петропавлівка 146.3
    33  Миколаївка-Донец. 134.5
    32  з.п. 73 км 129.3
    31  з.п. 80 км 123.9
    30  з.п. 90 км 114.1
    29  Богуславський 108.5
    28  Павлоград-2 91
    27  з.п. 109 км 89
    26  Павлоград-1 86.9
    25  з.п. 119 км (Павлоград) 82.8
    24  з.п. 121 км 81.4
    23  Межерічі 76.1
    22  з.п. 132 км 70.8
    21  Мінеральна 64.8
    20  Орлівщина 52.5
    19  з.п. 156 км 46.5
    18  з.п. 159 км 43.5
    17  з.п. 161 км 41.4
    16  Новомосковськ-Дн. 39
    15  Жестибуд 36.5
    14  з.п. Кулебівка 34
    13  з.п. Підгороднє 27.8
    12  Самарівка 25
    11  з.п. Олександрівка 23.4
    10  з.п. 192 км 21.2
    9  з.п. 194 км 20
    8  з.п. 195 км 19
    7  з.п. 196 км 14.7
    6  з.п. Н.Д.Вузол-Парк Е.Г 11.2
    5  Н.Д.Вузол-Парк Л.З 9.9
    4  з.п. 196 км 7.6
    3  Нижньодніпровськ 5.3
    2  з.п. 193 км 4
    1  Пост Амур 2.6
    0  Дніпро-Гол. 0
     Лозова – Дніпро-Гол. 
    6277,
    щоденно
    1
    приб. відпр.
    07:1407:16
    09:5309:54
    09:4509:47
    09:4909:50
    09:5309:54
    09:5809:59
    10:0210:04
    10:11
     

    До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

    довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
    ElTrain v4.1
    запрошуємо
    на роботу
    Контактна інформація
    Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
    Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
    Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
    Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
    Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05